Цела Македонија
                   
2483 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FIAT DUCATO MAXI

FIAT DUCATO MAXI prozivedeno 2013 prva registracija 07.02.2014 kupeno...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Вчера 15:33Промовирано

PEUGEOT BOXER KUFER 2.2 HDI 96 KW 2012 Godina

Cena : 11.000€ + DDV PEUGEOT BOXER KUFER 2.2 HDI 96 KW 2012 Godin...


11.000 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Вчера 13:00Промовирано

Peugeot Partner 1.6 HDi

Peugeot Partner товарно моторно возило. Редовно сервисирано и во одл...


7.999 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 €
Аеродром / Скопје

Комбиња

28 фев 16:40Промовирано

Se prodava Mercedes Sprinter 315 2008god

Kombeto e vo odlicna Sostojba servisireno... bes zabeleski Tip top 32...


10.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
10.700 €
Струмица

Комбиња

Денес 10:50Ford tranzit maxi 2013 god.

2200 кубици , 195,000 км. димензии на гепек: должина= 396см. ширина=1...


9.250 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 10:35Se prodava Kia Carnival 2.9

Kombeto e vo odlicna sostojba pali vozi moze da se vozi kako tovarno ...


3.600 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.800 €
Охрид

Комбиња

Денес 10:26Se prodava kombe mazda

Se prodava kombe mazda 2002 130000km realni Registrirano do 5 mesec...


2.200 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Комбиња

Денес 10:19FIAT DUKATO MAXI 2008 2.3JTD EKSTRA !

FIAT DUKATO MAXI 2008 TOP ! TEL BR : 075-494-415


1 €
или предлог цена
Струмица

Комбиња

Денес 10:10  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM DELOVI ZA FORD TRANSIT

PRODAVAM DELOVI ZA FORD TRANSIT OD 1990 DO 2000.


999.999.999 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 09:52ОТКУПУВАМ ХАВАРИСАНИ, ЗАРИБАНИ ИЛИ БЕЗ ДОКУМЕНТИ КОМБИЊА

ОТКУПУВАМ ХАВАРИСАНИ КОМБИЊА, ЗАРИБАНИ КОМБИЊА ИЛИ БЕЗ ДОКУМЕ...


10.000.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 09:52otkup na kombinja boxer ducato iveco sprinter

otkup na tovarni kombinja Fiat ducato Peugeot Boxer Iveco daily infor...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Денес 09:46Mercedes-Benz Vito, Long 109 CDI, 2008 godina

Mercedes Benz Vito, Long verzija 109 CDI Vitoto e so pominati 235.00...


6.950 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

Денес 09:41Mercedes Benz Vito 111 CDI, Long !!!

Mercedes Benz Vito Long verzija 111 CDI Klima Tovarno+5 mesta z...


7.950 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

Денес 09:41Ford Transit 2.2 TDCi, Klima, 2013 god

Ford Transit 2.2 TdCi 2013 godina * Klima * Servisirano * 240.0...


10.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

Денес 09:41Ford Transit 2.2 TDCi, 2009 god

Ford Transit 2.2 TDCi 2009 godina 150.000 km so Garancija !!! Klim...


7.950 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

Денес 09:41Шлеп Служба Vlecna sluzba Pomos na pat Road Asistance Skopje

Vlecna Sluzba Avto transport M.B LOBE vi nudi bezbeden profesionalen ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Денес 09:34VW TRANSPORTER T5 1.9 TDI 75KW OD 2008 SO TERMOKING KOMPLET

VW TRANSPORTER T5 1.9 TDI SO 75 KW OD 2008G VO SOBRAKJAJNA REGISTRIRA...


8.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Денес 09:32EXPERT MAXI-2.0hdi 2008g reg 8/2023g -zamena

Maxi verzija nosivost 1100kg,2008godina na kniska,ima odlicen motor 2...


4.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Денес 09:15Citroen Jumpy 2.0Hdi 120ks 2011 Novo SWISS

Citroen Jumpy 2.0 HDI 88KW/120KS NAJDOBRI I NAJPOGODENI DIZEL PEZO MO...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 09:05Mercedes Vito Long 111 2.2Cdi 85kw Swiss Staklo Cuvano 2009

Mercedes Vito 111 Long Verzija 2.2Cdi 85kw/115ks najdobri i najpogode...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 09:05Ford Transit 2.4 dizel 140ks Swiss KLIMA 2009/8

Ford Transit 2009/8god 2.4 103kw/140ks najpogodeni i najmokjni dizel...


5.750 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 09:05Prevoz, transport, selidbi i dr.

Vrsime sekakov vid na prevoz, transport, selidbi niz Skopje i Makedon...


16 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Денес 08:45Nissan nv 200, 1.5 dci 90ks, 2020 god

Se prodava nissan nv 200 1.5 dci 136 000 km Nosivost 680 kg Servisna ...


11.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

Денес 08:23  НОВ ОГЛАС

Se prodava motor mercedes v8

motororo pasova na kamion kombajn avtobus moze zamena za v6 230 240 ...


1.500 €
или предлог цена
Могила / Битола

Комбиња

Денес 08:19  НОВ ОГЛАС

Vito 115 2.2 CDI 2006 7+1 4x4

Se prodava Mercedes Vito 2.2 cdi 115 4x4 2006 godina avtomatik regis...


7.500 €
или предлог цена
Кочани

Комбиња

Денес 07:42Stopovi za mercedes

Novi


3.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

Денес 07:20FORD TRANSIT 2.2 TDCI 2007

FORD TRANSIT 2.2 TDCI 2007 PRITSCHE -FORD TRANSIT 2.2 TDCI -20...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Денес 06:05FORD TRANSIT 2.2 TDCI 2013

FORD TRANSIT 2.2 TDCI 2013 -2013 godina -199.500 km Originalna ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Денес 06:05MERCEDES SPRINTER 515

kombeto e vo odlicna sostojba 2009 god 4 m dolg 2.20 shirina manue...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Комбиња

Денес 02:35OPEL VIVARO 2.0 2007

Se prodava OPEL VIVARO 2.0 od 2007 god. registrirano do 03.2024


5.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

Денес 01:36  НОВ ОГЛАС

Kupuvam kombe so avtomatski menuvac

Kupuvam kombe Sprinter ,Crafter,Ducato, Boxer dulgo mixto so AUTOMATI...


10.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

Денес 01:29Se prodava kombe VWT3

Socuvano. Cena po dogovor.


2 €
или предлог цена
Берово

Комбиња

Денес 00:58SHLEP SLEP vlecna sluzba -Sprinter

Shlep vozilo vo ekstra sostojba 2012/11 maksimalno začuvano oprema kl...


19.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 00:35IVECO iveko 3.0 SLEP Shlep vlecna

IVECO 3.0 2011/10 Vo odlicna sostojba uvezeno od CH ! Prva registraci...


19.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 00:34Mercedes sprinter 515

Socuvano Kombe..2007 God.. inf.na brojot..072 204 550


15.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Комбиња

Вчера 22:58  НОВ ОГЛАС

Peugeot Expert

Peugeot Expert 1.6 Blue HDI (95ks) 2019godina 39 000 km Prv sopstv...


18.990 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Вчера 22:57Slep sluzba pomos na pat 24/7

Pomos na pat 24/7 po povolni ceni


78.679.001 €
или предлог цена
Кочани

Комбиња

Вчера 22:45Ford tranzit

Ford Transit 2.2 tdci 96 kw,vo dobra sostojba plateni site davacki do...


1 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Вчера 21:44  НОВ ОГЛАС

Peugeot Partner 1.9 Dizel

Peugeot Partner 1.9 Dizel Model:1.9 D Obicen dizel Moknost:51 kw 7...


2.500 €
или предлог цена
Струмица

Комбиња

Вчера 21:37IVECO TURBO DAILY

Se prodava IVECO vo odlicna sostojba,registiran… ZA POVEKE INFORMACII...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Комбиња

Вчера 21:14  НОВ ОГЛАС

VW Transporter 2.5 TDI

Vo odlicna sostojba Tel-075 508 772 075 508 772


9.200 €
или предлог цена
Делчево

Комбиња

Вчера 20:26Stopovi za kombe iveco

Tri tipa se spored godiste


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

Вчера 19:54Ford Tranzit trebd

Voziloto e 2013 godina Uvezeno od germanija doneseno so vozejne 16+1 ...


16.000 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

Вчера 19:38Страна 1 од 63

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам