Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
47 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Метална палма за цвеќиња

Метална палма со коноп. -Цена :1500 денари -Вршиме достава до сите гр...


2.000 МКД
или предлог цена
23 јун 01:28BONSAI ! - Prodavam Bonsai!

Prodavam "Bobsai", cuvani vo domasni uslovi.


500 €
или предлог цена
22 јун 14:57Prodavam cvekinja

Samo za meraklii Sekakviw cvekinja


350 МКД
или предлог цена
17 јун 18:49Prodavam cveqinja

Prodavam domasni moi cveqinja


350 МКД
или предлог цена
17 јун 18:49Se prodavaat saksiski cvekja

se prodaav domasno odgleduvani saksiski cvekja: Bendzamin; Fikus;. ...


31 мај 06:15Prodavam starini za vo gradina park

Prodavam starini za vo park i stari tockovi


50 €
или предлог цена
28 мај 21:24Drvo na zivotot

Prodavam drvo na zivotot od 1metro do 3metra KONTAKT 075264 268


По Договор
или предлог цена
24 мај 11:14Продавам собни цвеќиња

Продавам: Дрво на животот (дрво живота) 170 cm 1300 денари; Дрво на...


1 МКД
или предлог цена
13 апр 10:41салонско цвеке

продавам салонско цвеке Бенџамин-3500 ден дрвото на животот -3800 де...


3.500 МКД
или предлог цена
26 мар 09:193 комплета лебдечки саксии

Еден комплет 50е само 6 месеци користено


15 мар 08:39Продавам Цвеќе Спатифилум

Интересен факт: Ова декоративно цвеќе спаѓа во групата на најдобри пр...


08 мар 17:50Кактуси декоративни чинии

- Декоративни саксии - чинии од природни кактуси - Големи кактуси ...


1 €
или предлог цена
31 јан 10:27Цвеќе (3 големи цвеќиња) Бенџамин и Драцена

Бенџамин - Над 2 метри висина и 1.5 ширина - 4000 денари Две цвеќиња...


2.000 МКД
или предлог цена
28 јан 15:16Adami

Se prodavaat 2 adami so ukrasni saksii. Dobro cuvani. Cenata za eden...


1.000 МКД
или предлог цена
25 јан 11:56Cveke Cvekinja Цвеќе Цвекиња

Se prodavaat poveke vrsti cvekinja. INFO SAMO NA: 047 268 074


31 дек 06:22Drvo na zivotot

Drvoto na zivotot 280cm.visoko


16 дек 20:07Firku-2m.

Се продава "Фикус".Tel. za kontakt - 071497887.Cena po dogovor.


1 МКД
или предлог цена
28 ное 22:39LEJKA

prodavam lejki 200 komad 075 28 44 90


200 МКД
или предлог цена
20 ное 16:23Продавам јапанска ружа-хибискус

Продавам јапанска ружа 170см со единечен цвет цена 1.500ден и јапонск...


1.500 МКД
или предлог цена
15 ное 19:00Sobni cvekinja za pogolemi saloni, kancelarii

3 drvo zivota od 1.80,1.90 I 2m Dve po 2500 I toa od 2m 3000 Telefo...


2.500 МКД
или предлог цена
27 окт 17:08Se prodava aloe vera

Se prodava domashno odgledana aloe vera od povekje vidovi koja e post...


По Договор
или предлог цена
28 сеп 13:05Tocace-Drzac za saksii za cvekje

Prodavam racno izraboteno dekorativno tocace za saksija za cvekje.


2.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 22:48drvo na zivotot

se prodava drvo zivota visoko 4 m


1 €
или предлог цена
01 авг 00:20Dekorativni saksii i statui

Se prodavaat razni dekorativni saksii i statui


По Договор
или предлог цена
11 јул 22:24Filadendron-филадендрон

Се продава цвеќе филадендрон.


29 мај 12:26Aloe vera

Se prodavaat nasadi na aloe vera, lekovito i dekorativno, vo obicni ...


200 МКД
или предлог цена
07 јан 16:22Humus Treset (planinski)

Se prodava sumski treset


1 МКД
или предлог цена
10 окт 23:25Златна туја

Продавам златна туја за повеќе информации јавете се


По Договор
или предлог цена
01 окт 12:43PLANINSKI HUMUS

se prodava planinski humus sitno isean 075952127


1 МКД
или предлог цена
30 сеп 02:23Палма

Цена по договор


30 авг 09:43Cvekinja

Prodavam dve cvekinja vo saksija edno e 800den


800 МКД
или предлог цена
29 авг 10:35DEKORATIVNI KAMCINJA VO BOJA ZA RASTENIJA

-- Kontakt za naracki i prasanja: 075980439 dekorativnikamcinja@gmail...


130 МКД
или предлог цена
23 авг 10:18Fikus

Se prodava fikus visok 2m Info na tel:078 386810


18 авг 19:03Drvo na zivotot Дрво на животот

Se prodavaat dve cvejkinja drvo na zivotot so visina okolu 2.6 m odli...


09 јул 20:09Украсни Саксии

Разубавете го вашиот двор со Декоративни Саксии во различни голем...


22 апр 13:56Расад од Рузмарин и Жива Ограда

Se prodava rasad od ruzmarin, mali po cena od 70 denari korence, a go...


30 сеп 07:26Cveke

075280264 Bendjamin


08 сеп 15:14PALMI - ПАЛМИ

Prodavam razlicni sorti i dimenzii na palmi za vo dvor, kuka, stan, r...


По Договор
или предлог цена
23 јун 17:41Палми

200 ден парче повеќе информации на 076 572 283


19 дек 16:36Prodavam saksii / zardinerii

Saksii za vasiot dvor so ekstra kvalitet izraboteni od beton i otpron...


1 МКД
или предлог цена
28 ное 15:54Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам