Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
10 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ZIDEN CASOVNIK

PRODAVAM ZIDEN CASOVNIK OD DRVO ZVONI DING DONG NA SEKOJ CAS I POLOVI...


1.700 МКД
или предлог цена
26 јун 10:06Се продава ѕиден часовник

основата е дрво 075 308 447


400 МКД
или предлог цена
23 јун 23:33Ruski casovnik

Vo ispravna sostojba cena 700 den 072 555 302


700 МКД
или предлог цена
27 фев 15:04casovnik ziden

casovnik ziden Hour hand: 31.5cm /12.4" Minute hand: 3...


900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Декорација и Украси / Часовници

27 фев 13:52Majak saat so kristali - Made in USSR

Prodavam retro saat so postolje Majak so 11 kristali proizveden vo US...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Часовници

22 фев 12:56ЅИДЕН ЧАСОВНИК

Се продава ѕиден часовник , за повеќе информации обратете се на: 076 ...


800 МКД
или предлог цена
31 јан 16:48Novi modeli

Napravenise od drvo


700 МКД
или предлог цена
12 мар 15:183D ZIDNI CASOVNICI

📣📣📣📣 📣📣📣📣 3Д ЅИДНИ ЧАСОВНИЦИ ГОЛЕМИНА 120 ЦМ.(120 CM DO 80...


900 МКД
или предлог цена
16 јул 14:31ZIDEN CASOVNIK / BIG WALL CLOCK

PRODAVAM ZIDEN CASOVNIK GOLEM SO DIJAMETAR OD 120 cm. VO ZLATNA BOJA...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Часовници

16 јан 22:41часовник

рачно дизајнерски изработен часовник од бакар wintage дизајн


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Часовници

19 авг 20:33Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам