Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
99 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dekorativen kamen i Mulch 072 706 858

Se prodava dekorativen kamen i Mulch na golemo i malo 072 706 858


10 €
или предлог цена
Денес 16:14Продавам 2 гоблени!

Продавам 2 одлично сочувани гоблени од пред четириесетина години, со...


450 €
или предлог цена
Вчера 19:09VILEROVI GOBLENI RACNA IZRABOTKA

PRODAVAM RACNO VEZENI VILEROVI GOBLENI SITE ZA 4 000 DEN


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:17NAVLAKI ZA PERNICINJA RACNA IZRABOTKA

2 NAVLAKI KALIMERO RACNA IZRABOTKA ZA 600 DEN


600 МКД
или предлог цена
Вчера 10:11Cetiri jambolii za 2500 denari

Prodavam cetiri jambolii za 2500 denari Dve so dimenzii 250 na 150 ...


2.500 МКД
или предлог цена
24 јун 11:39Венчиња и стегачи

Рачна изработка на венчиња и стегачи


100 МКД
или предлог цена
23 јун 16:50Drzac za vino

Se prodava metalen drzac za 4 flasi vino.


10 €
или предлог цена
18 јун 14:24Slika / Слика

Leten pejsaz


3.000 МКД
или предлог цена
17 јун 11:42Јамболии

Продавам нови јамболии,домашно производство. Прв сопственик Цена по ...


1 €
или предлог цена
14 јун 15:44UKRASNI PECURKI ZA VO DVOR ILI GRADINA

Izrabotuvam ukrasni pecurki za vo dvor ili gradina so visina od okolu...


1.000 МКД
или предлог цена
13 јун 17:59Гоблен

Продавам гоблен, како на фотографијата (со рамка). Димензии 61 х 25 ...


2.000 МКД
или предлог цена
03 јун 18:02Продавам рачно изработени уникатни слики

Сликите се уникатни,во различни бои и димензии, преубава декорација в...


600 МКД
или предлог цена
02 јун 15:03РЕТРО-СТИЛСКА ЗАКАЧАЛКА СО ВЕЗЕНА СЛИКА НА СВИЛА

Vintage... - Ретка, можеби уникатна, ретро стилска закачалка... Перио...


2.300 МКД
или предлог цена
28 мај 12:02Prodavam Tapiserija za na zid.

Tapiserija za na zid.Cena 1000den.Tel 070823721


1 €
или предлог цена
22 мај 09:41Korpi pleteni za piknik, kamp, doma, pazar

Prodavam pleteni korpi za razni prigodi Sredna 1500 den Golema 2000 d...


1.500 МКД
или предлог цена
05 мај 13:15UNIKATNI STOLNI LED LAMPI

UNIKATNI STOLNI LED LAMPI RACNA IZRABOTKA


1 €
или предлог цена
29 апр 16:03Maketi na stari kuki i bunarcinja -racna izrabotka

Kukata i bunarot se od materjali ukrasen kamen ,drvo i metal so sledn...


По Договор
или предлог цена
28 апр 08:55Maketi na stari kuki i bunarcinja -racna izrabotka

Kukata i bunarot se od materjali ukrasen kamen ,drvo i metal so sledn...


По Договор
или предлог цена
28 апр 08:46gobleni

prodavam gobleni so ramki poedinecno cena od 600 den za malite a 100...


499 МКД
или предлог цена
21 апр 06:36jambolii

prodavam dve jambolii crveni dimenzii 2 na 2.80 sostaveni od po ce...


498 МКД
или предлог цена
21 апр 06:35Maketi na crkvi ,stari kuki i bunarcinja -racna izrabotka

Crkvi,kuki i bunarcinjata se od materjali ukrasen kamen ,drvo i metal...


По Договор
или предлог цена
20 апр 17:18se prodava vodna fontana

se prodava vodna fontana


650 МКД
или предлог цена
31 мар 17:27Одлично сочувани гоблени / gobleni

Се продаваат одлично сочувани рачно изработени гоблени. Сите 4 за ...


500 €
или предлог цена
31 мар 16:09Goblen

Goblen


2.000 МКД
или предлог цена
28 мар 17:45Goblen

Goblen


2.000 МКД
или предлог цена
18 мар 12:31Продавам постер од Боб Марли

Продавам голем постер од Боб Марли урамен во стакло.


600 МКД
или предлог цена
18 мар 09:49Filigranski sliki od srma -Racna izrabotka

Filigran slikite se prekrasen i unikaten dodatok sto ke bleska i ke g...


2.000 МКД
или предлог цена
11 мар 19:00SE PRODAVAAT RACNO IZRABOTENI GUBLENI,CARSAVI I PLETENICI

SE PRODAVAAT RACNO IZRABOTENI PLETENICI SO KREMOV I BEL KONEC VO RAZL...


По Договор
или предлог цена
07 мар 13:46Polu skapoceni kamenja

Ukrasi od polu skapoceni kamenja Za poke info na brojot 074 20...


По Договор
или предлог цена
01 мар 12:51Продавам гоблени

Гоблен "Сутон" рачно везен со димензија 50х50 см неурамен цена 3.500д...


3.500 МКД
или предлог цена
24 фев 20:13Се продаават рачно изработени миленца и англинја

Се продаваат од 700 до 1000денари.


700 МКД
или предлог цена
13 фев 12:14Украсна таписерија

Скоро 2м на 2м, изработена од квалитетни материјали, ткаена цел месец...


2.000 МКД
или предлог цена
11 фев 20:30Одлично сочувани таписерии / tapiserii

Се продаваат одлично сочивани, рачно изработени таписерии. Парче 5...


50 €
или предлог цена
31 јан 16:03Рачно изработени чарсави и милиња

Покрај рачно изработените уникатни комплети милиња, продавам и разни ...


1 €
или предлог цена
27 јан 10:56Prodavam ogledalo mozaik racna izrabotka

Prodavam ogledalo mozaik racna izrabotka, cenata ne e fiksna... moze ...


70 €
или предлог цена
13 јан 12:05ГОЛЕМА ДЕКОРАТИВНА СЛИКА димензија 213 на 120см

Декоративна слика со димензија 213см на 120см погодна за билјард клуб...


1 МКД
или предлог цена
13 јан 08:53Goblen/ГОБЛЕН

Goblenot e zachuvan odlichno so prekrasen motiv mozete da se uverite ...


200 €
или предлог цена
03 јан 10:50Pokrivki i milenca

Prodavam pokrivki za malo masice i milinja. Cenata i dimenzijata e na...


300 МКД
или предлог цена
30 дек 13:33Pokrivki

Prodavam novi, nekoristeni, racno pleteni pokrivki za malo masice, za...


2.000 МКД
или предлог цена
30 дек 13:33Milinja

Prodavam novi, nekoristeni, racno pleteni pokrivcinja i milenca za ma...


500 МКД
или предлог цена
30 дек 13:33Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам