Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
164 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава украсен камен за уредување на дворни површини.

Се продава украсен камен (бела и црна боја) за уредување на дворни по...


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:51Priroden dekorativen kamen - bunja

Priroden kamen - bunja, izraboten so visok kvalitet za različni namen...


1.700 МКД
или предлог цена
Денес 08:03Ukrastni stolbovi

Se prodavaat ukrasni stolbovi so zhelezna armatura,mozat da se korist...


1 €
или предлог цена
Вчера 03:03Ceshmi Betonski elementi i dekorativen kamen

Za povise informaci 071 645 450 ili 072 706 858


10 €
или предлог цена
29 јун 21:42Prodavam 2 kutii KORAL konec

Se prodavaat 2 kutii KORAL konec za heklanje broj 15. Podiganje od m...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

29 јун 17:25Дрвени Декоративни Гајби / Drveni Dekorativni Gajbi

Рачно изработени декоративни дрвени гајби и кутии од секаков вид и ди...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Декорација и Украси / Останато

29 јун 15:44Drveni Dekorativni Gajbi / Дрвени Декоративни Гајби

Рачно изработени декоративни гајби во разни големини и бои. Можност ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Декорација и Украси / Останато

29 јун 15:44Betonska galanterija, cesmi, korita, mramori, vazni ,fontani

Proizvodstvo i prodazba na ukrasni dekorativni betonski korita , cesm...


По Договор
или предлог цена
29 јун 13:31Poveke vidovi dekorativen kamen od gips

ПОВЕЌЕ ВИДОВИ ДЕКОРАТИВЕН КАМЕН И ДЕКОРАТИВНА ЦИГЛА За повеќе слики ...


По Договор
или предлог цена
28 јун 20:56se prodava kratkotrajno koristen tepih

se prodava malku koristen tepih so dimenzii 150x240 belocrven so 5cm....


1.499 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Декорација и Украси / Останато

28 јун 12:00Metalni nogarki

Nesto novo za vo vasiot dom... Unikat nogarki izraboteni od metal......


По Договор
или предлог цена
27 јун 21:14DEKORATIVEN MERMEREN KAMEN

Ukrasen kamen Vrejki po 10 kilogrami Cena 100 denari po vrejka Os...


100 МКД
или предлог цена
27 јун 12:08FONTANA OD PRIRODEN KAMEN

Fontana izrabotena od priroden kamen so led osvetluvanje vo site boi....


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Декорација и Украси / Останато

27 јун 00:36Dekorativen kamen 072 706 858

072 706 858 Se prodava dekorativen kamen na golemo i malo 072 706 858


150 €
или предлог цена
26 јун 16:14Betonski elementi i cesmi 071645450 i 072706858

Betonski elementi i cesmi 071645450 i 072706858


По Договор
или предлог цена
26 јун 16:14Aluminski i Stakleni Ogradi Tus Kabini

Aluminski i Stakleni Ogradi Tus Kabini Dvorni Aluminski Ogradi Bra...


35 €
или предлог цена
22 јун 11:58Super Bela Gusta- Elka L=150 cm f= 100 sm

Prodavam Super Bela Gusta Elka-Original,komplet so Lampioni vo Liljak...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Декорација и Украси / Останато

21 јун 06:00SE PRODAVAAT MERMERNI STOLPCINA

Se prodavaatmermerni stolpcina (balustri). Informacii 070 207146


25 €
или предлог цена
19 јун 19:05PRODAVAM STAKLO STAKLARNIK

STAKLARNIK 1500DEN KOMPLET SITE PARCINJA


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Декорација и Украси / Останато

19 јун 10:44Suveniri

Prodavam Metalen sveknik 990 den. Kombiniran buf 550 den Pesocen c...


1 €
или предлог цена
18 јун 11:45Rizla za dekoracija

Bela rizla za dekoracija na saksii dvorovi 25kg dzakce 200den imam ok...


200 МКД
или предлог цена
17 јун 11:00СВЕЌИ рачна изработка

Рачна изработка на свеќи https://www.facebook.com/ID-Market-44836885...


1 €
или предлог цена
13 јун 16:49Декоративен камен - Прилеп / Dekorativen kamen - Prilep

Декоративен и украсен камен. Уредете го вашиот двор и тревник во ваш...


10 МКД
или предлог цена
11 јун 11:23prodavam novi ukrasi okolu 40sm

продавам нови украси со големина 40-45 см контакт александра 077 823 ...


850 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

11 јун 00:31Dekorativni zidovi-izrabotka

🟢“GreenWall” (зелен ѕид) или “FlowerWall” (цветен ѕид) природа вешта...


5.090 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

05 јун 12:53prodavam novi ukrasi okolu 40sm

продавам нови украси со големина 40-45 см контакт александра 077 823 ...


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

05 јун 11:42prodavam ukras okolu 30-40sm

prodavam ukras donesen od francija kontakt aleksandra 077 823 129


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Декорација и Украси / Останато

05 јун 11:39Продавам месинг петел/petel messing od germanija nov

Продавам месинг петел/petel messing od germanija nov


250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Декорација и Украси / Останато

02 јун 21:08Porcelanski figuri ukrasi

42 figuri porcelan 6 evra parce Mali 4 evra


6 €
или предлог цена
02 јун 19:24Црквичка

Se prodavat Crkvicki za vo dvor, edinstveni modeli vo MK Izraboteni ...


По Договор
или предлог цена
01 јун 12:47Serviranje na hrana

Serviranje na hrana za site vasi svecenosti veselbi, svadbi , maturi,...


300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Декорација и Украси / Останато

29 мај 20:333D paneli stiropor

Najgolem izbor na 3D paneli Izbor od 60 modeli na zaliha distapni ve...


15 €
или предлог цена
29 мај 19:42Akvarium 40*30*20

Se prodava akvarium so dimenzii 40 dolzina, 30 visina i 20 sirina.Zae...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Декорација и Украси / Останато

24 мај 09:49БРОНЗЕНИ - СТИЛСКИ VINTAGE & RETRO НОГАРКИ

- Vintage & Retro- стилски ногарки - Продавам 8 стилски , многу ста...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

21 мај 13:44dekorativni plafonski plocki od tvrdo presuvan stiropor

plockite se so debelina od20mm se so razlicni dimenzii 25/25 50/50 so...


200 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Декорација и Украси / Останато

20 мај 21:54ДЕКОРАТИВЕН МОТОР ЗА НА ЗИД

Изработувам по порачка цена по договор Бидете уникатни и несекојдн...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Декорација и Украси / Останато

17 мај 09:27Svejknici/Свеќници

Komplet 500 denari


500 МКД
или предлог цена
15 мај 11:33prodavam novi ukrasi okolu 40sm

продавам нови украси со големина 40-45 см контакт александра 077 823 ...


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

13 мај 22:55Se prodavaat ukrasi za vo dvor/Украси за во двор

Prodavame/izrabotuvame ukrasi/saksii za vo dvor/terasa i doma na fot...


1 МКД
или предлог цена
12 мај 20:47PROEKTOR LIGHTSHOW LASER ZA ZABAVI KAFICI IGROTEKI I SLICNO

Ласерски мини проектор со црвено и зелено светло кој може да се корис...


1.200 МКД
или предлог цена
12 мај 13:31Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам