Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
266 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Frizider Beko

Frizider Beko No frost 500 l - kombiniran so despanzer za voda. Dimen...


19.000 МКД
или предлог цена
24 ное 02:01Промовирано

Se prodava kombiniran frizider marka Gorenje Simplicity

Se prodava kombiniran frizider marka Gorenje Simplicity - NO FROST ko...


13.000 МКД
или предлог цена
03 дек 18:02Промовирано

Kirbi Avalir 2

Kirbi Avalir 2 2021 so mnogu dodatoci, extra sostojba (kako nova) 1...


1.900 €
или предлог цена
30 ное 13:48КУПУВАМ ЦРЕВО за усисивач"SAMSUNG 1600w.sc 4135"

КУПУВАМ ИСПРАВНО ЦРЕВО ЗА усисивач"SAMSUNG 1600w. sc 4135" плакам вед...


490 МКД
или предлог цена
30 ное 10:43Нови неотпакувани микрофибер ќеси за Beko правосмукалка

Ќесите се нови и купени по цена од 600 денари од Neptun. Made in Serb...


450 МКД
или предлог цена
30 ное 08:45Неисправна, со расипан мотор

...


По Договор
или предлог цена
29 ное 16:58Pravosmukalka na voda

Polovna pravosmukalka na voda Dobro socuvana Gi ima site dodatoci z...


2.000 МКД
или предлог цена
29 ное 16:32KIRBI so site delovi za cistenje mebel I tepisiisi

KIRBI so site delovi za cistenje mebel I tepisi. Kupena e 2400 evra I...


850 €
или предлог цена
29 ное 08:11Продавам чистач на пареа за подови

Продавам чистач/ѓогер на пареа H2O Mop Ultra (се користи за чистење п...


3.000 МКД
или предлог цена
29 ное 00:27Se prodava pravosmukalka KIRBI

Pravosmukalkata e funkcionalna,mn malku. Se prodava bez dodatoci( kak...


250 €
или предлог цена
28 ное 21:06Робот правосмукалка

Продавам робот правосмукалка Самсунг, 3-4 пати употребена (нова како ...


По Договор
или предлог цена
27 ное 15:08Nova robot pravosmukalka

Nova ne koristena robot pravosmukalka koja znacitelno go stedi vaseto...


7.500 МКД
или предлог цена
26 ное 15:53MINI PRAVOSMUKALKA

SE PRODAVA MINI PRAVOSMUKALKA ODLICNA E ZA PO DOMA KOLA I RED DRUGI R...


2.000 МКД
или предлог цена
24 ное 07:11Beco bks5423

Се продава правосмукалка BECO Моќност:1550W Вмукувачка моќ:320W Ка...


2.200 МКД
или предлог цена
23 ное 20:35Se prodava Kirby Avalir

Se prodava Kirby Avalir so komplet sistem za perenje na tepisi. Kupen...


750 €
или предлог цена
23 ное 19:24Prodavam nova pravosmukalka za pepel

Laawa Nova, nekoristena 3000 denari, 3500 so rezerva Hepa filter


3.000 МКД
или предлог цена
22 ное 22:26Kirby Sentria kako nov

Nie go kupivme nov pred 6 godini za 2500 evra,koristen e samo koga si...


500 €
или предлог цена
22 ное 15:04Pravosmukalka Samsung 1800w so kanister bez kesa

Prodavam pravosmukalka Samsung 1800w so potenciometar i so kanister, ...


2.900 МКД
или предлог цена
22 ное 12:45PRAVOSMUKALKA SO HEPA FILTER

PRAVOSMUKALKATA E VO ODLICNA SOSTOJBA


2.000 МКД
или предлог цена
22 ное 07:43Prodavam Kirby Avalir 2

Prodavam Kirby Avalir 2 kupen 2500e pred nepolna godina mnogu malce k...


1 €
или предлог цена
21 ное 12:08Pravosmukalka za pepel pravosmukalki MAXPULS TOTAL 1200W

Pravosmukalka za pepel TOTAL 1200w Моќност: 220-240V~50/60Hz Вле...


2.450 МКД
или предлог цена
21 ное 11:14Се продава рачна правосмукалка

Се продава рачна правосмукалка,не е многу користена.Лице за контакт Ј...


1.500 МКД
или предлог цена
20 ное 14:21PRAVOSMUKALKA ZEPTER PWC-100

Se prodava pravosmukalka od Zepter PWC-100 pravosmukalkata ne e mnogu...


1 МКД
или предлог цена
18 ное 19:44Продавам KIRBY правосмукалка

Продавам правосмукалка KIRBY малку користена. Цена по договор === ...


1 €
или предлог цена
16 ное 00:34Motor za pravosmukalka

Ispraven motor 1200 W.


10 €
или предлог цена
14 ное 17:45KIRBY

Продавам KIRBY правосмукалка со сите додатоци.


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
500 €
14 ное 07:52Filtri filter za shark navigator NV350 sunger+filc

Комплет филтер сунгерест + филц за Shark Navigator NV350. Исто так...


750 МКД
или предлог цена
12 ное 11:13Usisuvac so 3 motori - 3600w - NOV

Se prodava usisuvac so 3 motori 3 motori x 1200w = 3600w Kapacitet:...


450 €
или предлог цена
12 ное 10:08Продавам Кирби комплет со пералка и масажер

Многу малку користена , како нова , комплет со кутии


1.200 €
или предлог цена
12 ное 07:10Univerzalen nov ciklon filter za pravosmukalka (Samsung).

Filterite se univerzalni,bez nikakvi ostetuvanja,koristeni kako ekspo...


10 €
или предлог цена
11 ное 13:33Xiomi mop lite

Xiomi mi mop 2 lite robot pravosmukalka i dzogira. Dobiena na poklon...


14.000 МКД
или предлог цена
07 ное 17:59ROVUS pravosmukalka papuca so UV UVACUUM 3IN1 i baterija

Nova papuca za Rovus pravosmukalka so UV lamba - 1200den UVACUUM 3IN1...


1.200 МКД
или предлог цена
06 ное 18:04PRODAVAM RACNA BATERISKA PRAVOSMUKALKA ROWENTA

PRODAVAM RACNA BATERISKA PRAVOSMUKALKA MARKA ROWENTA VO SUPER SOSTOJB...


1.500 МКД
или предлог цена
05 ное 11:04Робот правосмукалка Eufy RoboVac 30C

Продавам робот правосмукалка Eufy RoboVac 30C во перфектна состојба, ...


10.000 МКД
или предлог цена
04 ное 21:24Kirby Sentria 1

Kirby Sentria 2 Malku koristena vo domasni uslovi ,so cetki perac nov...


420 €
или предлог цена
04 ное 17:36Motor za pravosmukalka

Motor za pravosmukalka so se kukiste, ispraven,


1.200 МКД
или предлог цена
03 ное 18:35Prodavam Kirby

Prodavam Kirby prvi sopstvenici sme, masinata e bukvalno nova uklucen...


1.000 €
или предлог цена
03 ное 14:24Kirby Sentria

Malku koristena vo domasni uslovi Kako nova Site dodatoci peraci ce...


420 €
или предлог цена
03 ное 09:15Pravosmukalka

Se prodava pravosmukalka na voda beko vo odlicna soatojba


1 €
или предлог цена
02 ное 10:38Kirbi

Kirbi malku koristen Kontakt samo na ovoj broj: 072 278 851 ...


1 €
или предлог цена
01 ное 17:01Univerzalen ciklon filter(филтер)za pravosmukalka (Samsung).

Filterite se univerzalni,bez nikakvi ostetuvanja,koristeni kako ekspo...


10 €
или предлог цена
01 ное 10:42servis za pravosmukalki....

servisiranje na pravosmukalki


9 €
или предлог цена
31 окт 21:20Страна 2 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам