Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
293 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bosch Susara Maxx 7 Sensitive 7kg

Malku koristena masina za susenje Bosch Maxx Sensitive 7kg. Energetsk...


230 €
или предлог цена
31 јул 14:48Промовирано

Frizider Samsung

Frizider Samsung 0.90x1.90x0.70 samsung model rs7778fhcww


550 €
или предлог цена
Денес 13:41Промовирано

Frizideri za sladolet

Se prodavat frizideri za sladolet po 300 € i vnatre i nadvor se od ro...


300 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Апарати за домаќинство / Фрижидери

17 јун 10:22Frizider WHIRLPOOL W5 811E OX 1

Se prodava frizider WHIRLPOOL W5 811E OX 1, kupen od Setec juni 2020g...


16.000 МКД
или предлог цена
16 јун 20:58Frižider

Sank so vgradeni 2 frizidera


9.990 МКД
или предлог цена
16 јун 12:15mini frizider

friziderce za na plaza


500 МКД
или предлог цена
14 јун 09:07Фрижидер за длабоко

Замрзнувач ,фиокар со 5 фиоки,тип Горење од Југо време.Во функција ис...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

11 јун 18:06Mini frizder

Мини- фрижидер 7.5 литри Со опција за ЛАДЕЊЕ и ТОПЛЕЊЕ 12V- мо...


1.400 МКД
или предлог цена
11 јун 09:22Sanduk za zameznuvanje, zamrznuvac, ,замрзнувач, сандук

Се продава сандук за замрзнување, замрзнувач, марка LTH (словенечки),...


2.000 МКД
или предлог цена
10 јун 12:40Dva frizideri za odrzuvanje so komora i ladilnik za dlaboko

Se prodavaat dva frizideri edniot e obicen so komora za odrzuvanje vo...


1 МКД
или предлог цена
10 јун 11:04MINI FRIZIDER 10LITRI ASTRO AI

Se prodava mini frizider astro ai 10l , nov, nekoristen dosta dobar k...


4.500 МКД
или предлог цена
08 јун 23:35se prodava frizider

se prodava frizider neamortiziran, za dlaboko so komori mnogu malku k...


2.500 МКД
или предлог цена
07 јун 18:20Carpigiani 4 sistemska masina toplocokolade shake sladoled!

Masinava e monofazna 4sistemska Za 4 sezoni toplocokolado Sladoled...


9 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

02 јун 11:55Se prodava frizider gorenje malku koristen

Se prodava frizider gorenje ladilnik 220l i zamrznuvac 106l led displ...


15.000 МКД
или предлог цена
31 мај 17:37Frizider

Se peodava frizider za poveke info. Javete se na telefonskiot broj...


4.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

30 мај 15:31Frizider Beko

Фрижидерот е во функционална состојба. Никогаш не бил сервисиран, не...


150 €
или предлог цена
28 мај 09:57Фрижидер за длабоко

Фрижидер за длабоко


100 €
или предлог цена
21 мај 22:52frizideri peralni i.dr

cena po dogovor 075 964 255 076 967 452


1 €
или предлог цена
20 мај 07:05WIRPOL ispraven

ispraven


3.500 МКД
или предлог цена
19 мај 09:22Фрижидер за сладолед

Се продава фрижидер за сладолед голем, во супер состојба користен сам...


12.000 МКД
или предлог цена
18 мај 11:27Vitrina- frizider

Dve vitrini za odrzuvanje do +4 so razlicni golemini i edna za zamrzn...


1 €
или предлог цена
17 мај 17:37Frizider favorit i beko so komoora

Ispravni dosta socuvani kako novo Favorit 5000 den Beko 6000 den


100 €
или предлог цена
12 мај 07:29Ladilnik sanducar

Prodavam malce koristen ladilnik sanducar 310 litra Fonko.kako nov ...


5.000 МКД
или предлог цена
12 мај 05:38Фрижидер кончар и фрижидер за длабоко

Се продава фрижидер за длабоко замрзнување, цена 2000 денари.


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

09 мај 13:53ПРОДАВАМ ХОРИЗОНТАЛЕН ЗАМРЗНУВЧ

Замрзнувач LTH - 510 литри


100 €
или предлог цена
04 мај 12:02Mi-Da Motors Frizider

!!! KONTAKT - 078844735 !!! Raboti se


По Договор
или предлог цена
03 мај 18:08Frizider peralna polovni

Socuvani i ispravni za upotreba Ceni po dogovor


50 €
или предлог цена
30 апр 21:11Се продава фрижидер - AMSA (Швајцарски)

Се продава швајцарски АМСА фрижидер за длабоко замрзнување со 5 фиоки...


1 МКД
или предлог цена
27 апр 15:22Frizider vitrina Coca Cola

Mozi da se vidi proba


200 €
или предлог цена
22 апр 08:41Фрижидер

Продавам исправен Горење фрижидер.тел.078360138, 070555509


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

18 апр 22:56FRIZIDER ZA DLABOKO ZAMRZNUVANJE

GORENJE 310 L


3.500 МКД
или предлог цена
14 апр 16:30Frizider Side by side/ФРИЖИДЕР

Prodavam frizider side by side FUEGO so 4 godini i 6 meseci garancija...


26.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

14 апр 12:46Frizideri peracki i drugo

Info. Na tell


1 €
или предлог цена
14 апр 10:16Frizider na 24V za Kamion

Se prodava poveke info na tel.


100 €
или предлог цена
13 апр 08:19Se prodava Frizider

Frizider


4.500 МКД
или предлог цена
11 апр 13:27Prodavam frizider beko so neispreven motor

Frizider beko so neispraven motor tel 076 261 330


1 €
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

05 апр 13:22Se prodava frizider

Se prodava frizider za zamrznuvanje, ochuvan, vo dobra sostojba.


230 €
или предлог цена
05 апр 13:00Замрзнувач OBOD-iberna 410л

Продавам замрзнувач за длабоко OBOD-iberna 410л. Зачуван и во исправн...


3.500 МКД
или предлог цена
04 апр 18:01Se prodava BLOMBERG frizider

Se prodava frizider BLOMBERG so dimenzii 192 na 75 dlaboko110l dupli ...


30.000 МКД
или предлог цена
31 мар 10:09Zamrznuvac 400 Litra

Ispraven vo odlicna sostojba... Tel- 075 601 647 odgovaram i na em...


6.000 МКД
или предлог цена
28 мар 22:13Frizhider za dlaboko Whirpool

Se prodava frizhider za dlaboko zamrznuvanje Whirpool 110 litri. Friz...


5.000 МКД
или предлог цена
28 мар 12:29Фрижидер Zanussi

Се продава вградлив фрижидер Zanussi, сочуван, на едно место има мало...


3.000 МКД
или предлог цена
22 мар 20:24Страна 3 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам