Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
12 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat mikseri

.


800 МКД
или предлог цена
05 авг 18:54Неотпакуван миксер Maxx

Продавам нов неотпакуван миксер Maxx со сад за матење. Цена 1200 ден....


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Миксери

12 јун 20:40Mikser blender Iskra NOV

Prodavam nov nekoristen kujnski aparat mikser i blender na Iskra vo f...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Миксери

26 дек 00:34Mikser

Mikser so 7 brzini kontakt 070 503 662 <------------------


600 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Миксери

20 сеп 17:14mikser Tefal

prodavam mikser Tefal , ima 2 vida lopatki za mesanje i 5 brzini. kor...


900 МКД
или предлог цена
16 авг 14:33ДОДАТОЦИ ЗА БЛЕНДЕР PHILIPS HR2860

Сите чаши и капаци, нови и неупотребени за оваа тип на блендер.


2.500 МКД
или предлог цена
04 мај 05:22USB Blender

.


600 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Апарати за домаќинство / Миксери

18 фев 21:39Moulinex aparat za kokteli nov povolno

Se prodava moulinex aparat za kokteli nov povolno


1.000 МКД
или предлог цена
31 јан 16:45Рачен миксер за палачинки

Одличен за подготовка на смеса за печење на палачинки и колачи Лесен...


599 МКД
или предлог цена
14 мај 16:04Philips 4in 1

Nov neupotrebuvan 2000 denari kontakt telefon 075-819-701


2.000 МКД
или предлог цена
05 окт 22:52Mikser za leb, peciva,testo,torti i kremi

Prekrasen nov mixer kitchen aid 5.678 litri so priklučoci za testo , ...


651 €
или предлог цена
16 сеп 19:48Philips 4in1

Blender philips 4in1 3000 denari Kontakt 075819701


3.000 МКД
или предлог цена
12 авг 02:00Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам