Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
283 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM MIROBOT XIAOMI 2 LITE

https://www.xiaomistore.mk/index.php?route=product/product&product_id...


11.000 МКД
или предлог цена
03 јун 20:19Промовирано

Отпушување на Кујни машински

Отпушување на секаков одвод машински Wc тоалети Кујни Кади Сифони Ол...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:50Промовирано

Filtri filter za shark navigator NV350 sunger+filc

Комплет филтер сунгерест + филц за Shark Navigator NV350. Исто так...


750 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Prodavam kirby posledna serija!

Prodavam kirby 2018 posledna serija, koristeno samo 2 godini. Pogolem...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Kirbi Avalir 2

Kirbi Avalir 2 2021 so site dodatoci, perfektna (kako nova) 10 GODINI...


1.900 €
или предлог цена
Денес 12:39КУПУВАМ ЦРЕВО за усисивач"SAMSUNG 1600w.sc 4135"

ИТНО....ИТНО....КУПУВАМ ИСПРАВНО ЦРЕВО ЗА усисивач"SAMSUNG 1600w. SC ...


900 МКД
или предлог цена
Денес 10:31ОРИГИНАНА ПАПУЧА И ЦЕВКА ЗА УСИСИВАЧ"SAMSUNG"

ПРОДАВАМ СКОРО НОВА КОМПЛЕТ ПАПУЧА СО ЦЕВКА ЗА УСИВАЧ"SAMSUNG"ВО ЕКСТ...


750 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
900 МКД
Денес 10:30НОВА ОРИГИАЛНА КЕСА ЗА "SAMSUNG" SC4135-1600w.

ПРОДАВАМ НОВА,НЕУПОТЕБЕНА ОРИГИНАЛНА ПЛАТНЕНА КЕСА ЗА УСИСИВАЧ "SAMSU...


500 МКД
или предлог цена
Денес 10:28Правосмукалка pravosmukalka SAMSUNG

Правосмукалка SAMSUNG VCC4550V36/BOL, 1800W, 3L сад Купена 6500 дена...


65 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
75 €
Вчера 19:47Kirby Sentria

Prodavam kirby sentria vo odlicna sostojba. komplet so dodatoci za p...


400 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
450 €
Вчера 17:43Kirbi Avalir 2

Kirbi Avalir 2 2021 so mnogu dodatoci, extra sostojba (kako nova) 1...


1.900 €
или предлог цена
Вчера 17:05Se prodava Electrolux stik pravosmukalka

Се продава малку користена стик правосмукалка од брендот Elextrolux п...


3.700 МКД
или предлог цена
Вчера 14:51NOVA KIRBI PRAMOSVUKALKA

Nova malce koristena so se dokumenti se gleda od slikite inf na mobBr...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:54Miele Pravosmukalka

Prodavam Miele PRAVOSMUKALKA vo prekrasna sostojba maksimalno socuvana


2.499 МКД
или предлог цена
05 јун 23:23Робот правосмукалка ROWENTA

Робот правосмукалка X-PLORER Serie 120 4 во 1 Капацитет: 0.7л Стр...


400 €
или предлог цена
05 јун 21:15PRAVOSMUKALKA ZEPTER PWC-100

Se prodava pravosmukalka od Zepter PWC-100 pravosmukalkata ne e mnogu...


1 МКД
или предлог цена
05 јун 17:52Se prodava Robot Pravosmukalka Samsung Powerbot VR5050

Се продава робот правосмукалка, Samsung vr5050 samo 4 meseci koristen...


250 €
или предлог цена
05 јун 11:38Samsung Robot Pravosmukalka Powerbot VR5000

Se prodava Samsung Robot Pravosmukalka (POWERbot Vr5000 Wifi- model) ...


111 МКД
или предлог цена
05 јун 10:49BEKO TOP RACEN MAL USISIVAC EVTINO

BEKO top racen MAL USISIVAC so adapter na struja.KUPEN OD NEPTUN SHOP


1.200 МКД
или предлог цена
05 јун 09:26ODLICNI USISIVACI CONTI. wet&dry 1600 wati

ODLICNI USISIVACI CONTI WET&DRY CISTENJE 1600 wati TOP SOCUVANI, zele...


3.500 МКД
или предлог цена
05 јун 09:26Правосмукалка/Pravosmukalka FUEGO SL-306N, 2000W

Prodavam pravosmukalka FUEGO SL-306N, 2000W, mnogu malce koristena ka...


2.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
2.300 МКД
04 јун 15:48Робот правосмукалка Samsung

Продавам Робот правосмукалка Samsung, само неколку пати користена, мн...


По Договор
или предлог цена
04 јун 14:20Kirby Avalir 2

Prodavam Kirby Avalir 2 kupen pred dve godini nov 2700eu koristen sam...


1.000 €
или предлог цена
04 јун 13:12PRODAVAM MIROBOT XIAOMI 2 LITE

https://www.xiaomistore.mk/index.php?route=product/product&product_id...


11.000 МКД
или предлог цена
03 јун 20:19Robot xiaomi

Времетраење на полнење: 60 минути Времетраење на работење: 120 минут...


10.000 МКД
или предлог цена
03 јун 16:55Prodavam Usisivach Kirby 4 Generacija

Usisivach kirbi 4 generacija ispraven 250e.


250 €
или предлог цена
03 јун 10:19Sunger i filc za Shark Navigator 350

1 komplet sunger i filc 350 den 3 kompleti za 900 den


350 МКД
или предлог цена
02 јун 22:32Pravosmukalka

Se prodava pravosmukalka na voda beko vo odlicna soatojba


1 €
или предлог цена
02 јун 22:19ROVUS

Se prodava pravosmukalka ROVUS na voda so hepa filter


3.000 МКД
или предлог цена
02 јун 11:57Робот за чистење на прозорци ECOVACS WINBOT 920

Одличен робот за чистење на прозорци и др рамни површини. Се продава ...


135 €
или предлог цена
02 јун 11:47PRODAVAM RACNA BATERISKA PRAVOSMUKALKA MARKA ROWENTA

PRODAVAM RACNA BATERISKA PRAVOSMUKALKA MARKA ROWENTA VO SUPER SOSTOJB...


1.500 МКД
или предлог цена
02 јун 11:07Sunger so filc + hepa filter

Filtri za Shark navigator


1.000 МКД
или предлог цена
01 јун 21:54Kratko crevo za Shark Navigator

Sunger i filc 350 den Hepa filter 700 den Kratko crevo 800 den


800 МКД
или предлог цена
01 јун 21:52Kais za rotiracka cetka za Shark Navigator

Kais za rotiracka cetka 250 den Sunger i filc 350 den Hepa filter 7...


250 МКД
или предлог цена
01 јун 21:48Univerzalen nov ciklon filter za pravosmukalka (Samsung).

Filterite se univerzalni,bez nikakvi ostetuvanja,koristeni kako ekspo...


10 €
или предлог цена
01 јун 14:19Se prodava Rovus Aqua power pravosmukalka

Pravosmukalkata e mnogu malku upotrebuvana, ispravna e, gi ima site d...


3.500 МКД
или предлог цена
01 јун 11:31VAKUM FILTER ZA SHARK NAVIGATOR PRAVOSMUKALKA

NOVI VAKUM FILTERI ZA SHARK NAVIGATOR PRAVOSMUKALKI


500 МКД
или предлог цена
01 јун 07:29MALO CREVO ZA SHARK NAVIGATOR PRAVOSMUKALKA

NOVI CREVA ZA SHARK NAVIGATOR PRAVOSMUKALKA VIDI SLIKA


999 МКД
или предлог цена
01 јун 07:28PRODAVAM PRAVOSMUKALKA

PRODAVAM PRAVOSMUKALKA KOMPLET SO CREVO SO CETKA SO HARTIENI VREKI


По Договор
или предлог цена
31 мај 15:55Shark Navigator

Sunger so filc 300 den Hepa filter 700 den Kratki ctevo 900 den Ka...


300 МКД
или предлог цена
30 мај 07:37servis za pravosmukalki....

servisiranje na pravosmukalki


9 €
или предлог цена
29 мај 18:55Motor za pravosmukalka

Ispraven motor 1200 W.


10 €
или предлог цена
29 мај 18:13Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам