Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
312 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM MIROBOT XIAOMI 2 LITE

https://www.xiaomistore.mk/index.php?route=product/product&product_id...


11.000 МКД
или предлог цена
03 јун 20:19Промовирано

Отпушување на Кујни машински

Отпушување на секаков одвод машински Wc тоалети Кујни Кади Сифони Ол...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:50Промовирано

Фрижидер комбиниран(половен)

Се продава комбиниран фрижидер , исправен, во добра состојба. Дименз...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:56Prodavam frizider vitrina

Prodavam frizider vitrina


400 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 €
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Денес 09:39Se prodavaat 3 frizideri

Se prodavaat 3 frizideri za dlaboko Cena za Eden OD 4000-4500 denar...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:44  НОВ ОГЛАС

Frizider zamrznuvac - Фрижидер замрзнувач

Продавам фрижидер замрзнувач LTH - 328 литри, хоризонтален во работна...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:45Frizider

Prodavam frizider minibar Samsung 50 litri. Pogoden za vikendici.


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:03Aparati (Dispanzeri) za Ladna i Topla Voda

Aparati (Dispanzeri) za Ladna i Topla Voda Najgolem izbor-Najdobri c...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 15:18Се продава фрижидер Угур

60x55x200 Се продава скоро нов фрижидер за продавници, со сите полиц...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:47Povolna i zacuvana bela tehnikA

Se prodavaat dosta zacuvani masina za perenje gorenje, i 2 drizideri ...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:40Se prodava 6500

Se prodava frizider za dlaboko so 3 komori Kupen PRED 6 meseci 10.00...


6.500 €
или предлог цена
05 јун 23:51Se prodava 6500

Se prodava frizider za dlaboko so 3 komori Kupen PRED 6 meseci 10.00...


6.500 МКД
или предлог цена
05 јун 23:50Фрижидер замрзнувач frizider

Продавам фрижидер за замрзнување Ободин. Користен исправен.


6.000 МКД
или предлог цена
05 јун 23:33Prodavam polovni frizideri

Prodavam frizideri od site marki ugradni sporeti ploni masini ua pere...


5.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

05 јун 19:02Razladen Frizider vitrina

vo odlicna sostojba info 070873183


200 €
или предлог цена
04 јун 15:54Prodavam frizider samsung

Pridavam frizider samsung. Dzvonete samo na ovoj broj 079411413 Tripu...


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

03 јун 21:32Se prodava zamrznuvac

Se prodava zamrznuvac 310 l


5.000 МКД
или предлог цена
03 јун 19:01FRIZIDER ZA DLABOKO ZAMRZNUVANJE

GORENJE 310L


3.500 МКД
или предлог цена
03 јун 11:11FRIZIDER GORENJE

SE PRODAVA FRIZIDER GORENJE INTERNACIONAL 230L ISPRAVEN I MNOGU SOCUV...


5.000 МКД
или предлог цена
03 јун 11:11EcoBoy - уред за заштеда на енергија(струја) do 30%

2+1 gratis EcoBoy - нови уреди за заштеда на енергиј(струја) до 30%,...


500 МКД
или предлог цена
02 јун 20:22Frizider

Kombiniran frizider, Indezit 400 Lit. Skoro nov. Dimenzii: 190×70×...


14.900 МКД
или предлог цена
02 јун 18:28Frizider BEKO DNE 47560 DS

DNE47560DS Фрижидер комбиниран од (355л) со замрзнувач (90л) марка ...


15.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

02 јун 18:24Frizider Фрижидер OBODIN 80 Litri

Продавам фрижидер OBODIN 80 литри Фрижидерот е со исправен компресор...


1 €
или предлог цена
02 јун 16:35kratko vreme koristen

prodavam zamrzivač od 500 litri, mnogu kratko koristen so garancija u...


300 €
или предлог цена
02 јун 14:57Frizider za dlaboko

Frizider za dlaboko LTH 400 litri, ispraven, raboti, vo super kondici...


4.000 МКД
или предлог цена
02 јун 09:36Frizider konchar

Se prodava poloven frizider koncar ekstra ladi .cena 5999den inf 0715...


5.999 МКД
или предлог цена
01 јун 14:01Frizideri

Prodavam Frizideri Horizontalen frizder inox so rabotna masa 260cmx6...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

01 јун 13:36Prodavam zamrznuvaci

Prodavam zanrznuvaci 150l vertikalen - 3600 den 200l vertikalen - 42...


1 МКД
или предлог цена
01 јун 10:33Se prodava frizider Beko

Se prodava frizider Beko. Friziderot e malku koristen. Visina: 1,80 c...


По Договор
или предлог цена
01 јун 09:55VERTIKALEN ZAMRZNUVAČ SO FIOKI

Ispraven vo odlična sostoba.Telefon 078 224 053.


4.500 МКД
или предлог цена
01 јун 08:56ZAMRZNUVAC- DLABOKO

Se prodava zamrznuvac raboti bez problem marka "Excellence"


4.000 МКД
или предлог цена
31 мај 21:41Se prodava frizider

Se prodava frizider israven 100% povekje info 077-989-062


По Договор
или предлог цена
30 мај 21:46Frizider skopsko ladilnik

Se prodava frizider skopsko ladilnik - frigorex fv 650 vo odlicna sos...


200 €
или предлог цена
30 мај 14:36Frizider vitrina

Se prodava frizider vitrina vo odlicna sostojba. Cena 250 evra. Tel:...


250 €
или предлог цена
30 мај 13:57Duboku za market

Duboku za market vo mnogu dobra sostojba ne oshteten hic raboti cena ...


2.000 €
или предлог цена
30 мај 13:04Frizider Favorit defrost

Продавам добро сочуван, краток период користен, функционален фрижидер...


4.200 МКД
или предлог цена
30 мај 06:59Prodavam frizideri i elektricen sporet.

Prodavam elektricen sporet, zamrznuvac za dlaboko, vertikalna vitrina...


1 €
или предлог цена
29 мај 21:59Dva frizideri za prodazba , frizider / фрижидер / фрижидери

Се продава 150€ 075651354


150 €
или предлог цена
29 мај 20:51Фрижидер ладилник / Frizider ladilnik

Продавам фрижидер / ладилник , погоден за слаткари за ладење на сок и...


По Договор
или предлог цена
29 мај 09:48Frizider Gorenje

Celosno ispraven i funkcionalen. Cena fiksna. INFO SAMO NA 07035...


3.000 МКД
или предлог цена
28 мај 21:41Whirlpool frizider za dlaboko

Se prodava Whirlpool frizider za dlaboko zameznuvanje. Ispraven i vo ...


11.000 МКД
или предлог цена
28 мај 17:40Gorenje frizeder фрижидер

Gorenje frizider Dva isti vo funkcija . Skopje katlanovo.cenata e za ...


3.700 МКД
или предлог цена
27 мај 12:59Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам