Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
348 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

plinsko reso stakleni i rosfajtni

stakleni 1. 38x27 1299den edna ringla 2. 70x40 1799den dve ...


1.299 МКД
или предлог цена
Вчера 15:55



Prodavam èlektricen sporet

Se prodava elektricen sporet Gorenje kontakt -Ocka 078 318 308 3000...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:14



Elektricen sporet SAMPION

Se prodava el.sporet SAMPION 50 x 60 x 85. Rernata ne e ispravna. Rin...


1.500 МКД
или предлог цена
23 мај 22:46



Pecka na peleti / pelleti

Se prodava pecka na peleti Ekospar Tukana 8kw. DUVALKA. Koristena 3 f...


25.000 МКД
или предлог цена
23 мај 15:05



Печка на пелети / peleti, Ekospar 8kw duvalka, za do 70 m2

Se prodava pecka na peleti Ekospar Tukana 8kw. DUVALKA. Koristena 3 f...


25.000 МКД
или предлог цена
23 мај 15:05



PRODAVAM EL. SPORET SLOBODA

PRODAVAM EL. SPORET SLOBODA 50 SM ISPRAVEN SO TROFAZEN PRIKLUCOK INFO...


2.500 МКД
или предлог цена
23 мај 12:38



Reso na Plin Rosfraj

1. 38x27 899den 🌟 2. 70x40 1399den 🌟 3. 70x40 1599den 🌟 ...


899 МКД
или предлог цена
23 мај 11:26



Alfa Plam шпорет електричен и плин

Продавам две години користен комбиниран шпорет на струја и на плин (д...


12.000 МКД
или предлог цена
23 мај 07:58



Mini Sporet Rerna skoro Nov pod garancijа|Шпорет Мини Рерна

Се продава Мини рерна користена еден месец целосно функционална под г...


35 €
или предлог цена
21 мај 20:23



Elektricen sporet Alpha plam odlicen

Sporetot e 100% ispraven i odlicno zacuvan


4.300 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.600 МКД
21 мај 13:49



Kombiniran sporet na struja i plin

Se prodava kombiniran sporet na plin i struja. Cena 3500. Telefon za ...


2.500 МКД
или предлог цена
21 мај 11:46



Gorenje elektricen sporet

Se prodava Gorenje elektricen sporet Povolno tel. za kontakt 078-3...


1 МКД
или предлог цена
21 мај 00:22



Se prodava elektricen sporet

Se prodava elektricen sporet ispraven 100%.Kontakt:077-989-062


По Договор
или предлог цена
20 мај 10:58



Se prodava Elektricen Sporet

Se prodava Elektricen Sporet ispraven 100%.Povekje info 077-989-062


По Договор
или предлог цена
20 мај 10:58



Mini Sporet Rerna skoro Nov pod garancijа|Шпорет Мини Рерна

Се продава Мини рерна користена еден месец целосно функционална под г...


2.000 МКД
или предлог цена
19 мај 22:31



Шпорет на дрва Алфа плам

Се продава шпорет на дрва Алфа Плам користено е 3 сезони. Димензии 9...


6.000 МКД
или предлог цена
19 мај 15:31



Kombiniran sporet

Prodavam sporet gorenje 4 na plin,2 na struja


4.000 МКД
или предлог цена
18 мај 22:51



sporet elektricen po dogovor

se prodava elektricen sporet marka beko malku koristen kupen od neptu...


6.000.000 МКД
или предлог цена
18 мај 13:11



Sporet Gorenje so ramna ploca

Prodavam sporet Gorenje so ramna ploca vo odlicna sostojba bez nikakv...


22.000 МКД
или предлог цена
18 мај 12:23



Soba na drvo

Se prodavat novi sobi na drvo ( 3 kom) .


3.000 МКД
или предлог цена
18 мај 09:30



Електричен шпорет

Солиден електричен шпорет


2.000 МКД
или предлог цена
17 мај 18:28



PRODAVAM ELEKTRICEN SPORET SLOBODA

ПРОДАВАМ ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ СЛОБОДА ЧАЧАК ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА.


5.000 МКД
или предлог цена
17 мај 15:25



%%%EFTINO Elektricna ringla/elektricno reso/решо %%%

Isprevno elektricno reso koe super zagreva i e idealno za kafe caj i ...


600 МКД
или предлог цена
17 мај 14:32



Се продава шпорет на дрва - калорекс

Се продава шпорет на дрва - калорекс. Скоро нов, цена 10000 денари. Т...


10.000 МКД
или предлог цена
17 мај 08:38



Се продава електричен шпорет за вградување

Се продава електричен шпорет за вградување. Цена: 7500 денари. Телефо...


7.500 МКД
или предлог цена
17 мај 08:32



Plinsko reso Bosch

- Kako novo bez grepka - Ugraden model no moze da se koristi i kako ...


2.000 МКД
или предлог цена
16 мај 18:27



Alfa plam 20 kw

Se prodava sporet za parno Alfa plam 20 kw Koristen 3 sezoni odlicno ...


250 €
или предлог цена
16 мај 15:14



HITNO PRODAVAM SHPORE

HITNO PRODAVAM SHPORE SLOBODA CACAK. BRZINA, PECI TOP. LICE ZA KONTA...


3.000 МКД
или предлог цена
15 мај 15:29



Вградена плотна за готвење / Vgradena plotna za gotvenje

Prodavam nova ploca za gotvenje Gorenje so 4 godini garancija. Nikoga...


12.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

14 мај 13:10



SPORED MAL ODLICNO

Prodavam spored mal odlicno. Mob 077 684 217 Cena 3300 den


3.300 МКД
или предлог цена
13 мај 16:02



SPORET NA DRVA KORISTEN SAMO 1 GOD 10.000 denaru

Sporetot e na drva kako nov koristen e samo edna godina


10.000 МКД
или предлог цена
Босилово / Струмица

Апарати за домаќинство / Шпорети

13 мај 09:38



Se prodava elektricen sporet Beko socuvan

Se prodava elektricen sporet Beko socuvan so ringli i relna sve e isp...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
12 мај 23:27



Mini sporer Luxell najdobriot model 2000 denari

Мини шпорет Luxell 35 litri furna so tepsija i resetka. Mini sporet L...


1.999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

12 мај 19:16



Spore ARISTON so ramna ploca

Sporeto go imam 4 godini no ne e mnogu koristeno oti imam plinsko spo...


250 €
или предлог цена
11 мај 19:46



Elektricen sporet

Se prodava elektricen sporet povolen vo ispravna sostojba, bez kabel....


3.000 МКД
или предлог цена
11 мај 14:11



Се продаваат механизми за шпорети

Се продаваат механизми за шпорети за врати и федери


1 МКД
или предлог цена
11 мај 07:18



Се продаваат стакла и врати за шпорети

Се продаваат стакла и врати за шпорети


1 МКД
или предлог цена
11 мај 07:18



Шпорет Горење

Продавам многу сочуван шпорет Горење 60 sm, се му функционира и никад...


2.500 МКД
или предлог цена
10 мај 13:17



Sporet masina perenje frizider

Poradi selidba prodavam sporet beko masina za perenje i frizider dlab...


1 €
или предлог цена
10 мај 07:44



Shporet za parno

Se pridava dhporet za parno na drva. Odlichno sochuvan. Cena po dogov...


200 €
или предлог цена
07 мај 12:25



Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам