Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
37 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam samsung 8 kg skoro nova

Prodavam masina za alista Samsung 8 kg so add wash tehnology, wifi i ...


250 €
или предлог цена
27 јун 07:52Промовирано

Bojler

Bojler-Marka HIT.80litarski.Grejac 2000 wati.


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

24 јун 17:38Промовирано

МИКРОБРАНОВА

во одлична состојба може испорака по карго


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:09Miktobranova neupotrebuvana

Se prodava mikrobranova . Podiganje od mestoto na prodavacot Skopje-...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Микробранови

29 јун 22:58servis za mikrobranovi

servis za mikrobranovi i bela tehnika


5 МКД
или предлог цена
29 јун 21:58Се продава микробранова Favorit

Се продава микробранова Favorit MBP20 во исправна состојба. - Капа...


2.300 МКД
или предлог цена
29 јун 19:02MIKROBRANOVA AVSTRISKA MARKA FIRST EFTINO !!!!

ISPRAVNA.NOVA E 9000 DEN.TEL.078 224 053


2.500 МКД
или предлог цена
28 јун 10:43Mikrobranova Samsung

Digitalna Mikrobranova Samsung so povekje funkcii


2.000 МКД
или предлог цена
27 јун 16:46Samsung ME73A

Се продава микробранова печка во совршена состојба, комплетно функцио...


4.000 МКД
или предлог цена
27 јун 12:34Samsung G2736N

Ae prodava mikrobranova pecka Samsung G2736N si grill.


3.600 МКД
или предлог цена
26 јун 12:10Popravka na mikrobranovi

Поправка на микробранови печки кои искрат (се палат) во внатрешноста ...


По Договор
или предлог цена
25 јун 16:57SERVIS NA MIKROBRANOVI PECKI

Profesionalno servisiranje na site vidovi mikrobranovi pecki, PROFESI...


1 €
или предлог цена
23 јун 19:27MIKROBRANOVA AVSTRISKA MARKA FIRST EFTINO !!!!

ISPRAVNA I MALKU KORISTENA.KVALITETNA MAKA.NOVI SE 9000 DEN.TELEFON 0...


2.500 МКД
или предлог цена
23 јун 09:19Samsung Mikrobranova

Pradavam mikrobranova marka Samsung,cena 3000 den ili zamena za mobil...


3.000 МКД
или предлог цена
22 јун 18:31MAX MM 720 CTB микробранова

Капацитет 20 литри Моќност 700w 5 нивоа на моќност Опција за одмр...


3.400 МКД
или предлог цена
20 јун 14:22MIKROBRANOVA AVSTRISKA MARKA FIRST EFTINO !!!!

Ispravna vo se.Malku rabotena.Tel.078 224 053n novi se poveke od 9000...


2.500 МКД
или предлог цена
20 јун 07:42МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА "NEO", 700W, 15 литри, КАКО НОВА

Се продава МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА "BEKO" модел MWO-M8205 -Приклучна сна...


1 €
или предлог цена
05 јун 08:34Hitno Evtino kvalitetna mini mikro pecka

Хитно Многу Евтино, поради селидба, квалитетна мини (35x35x35см) микр...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Микробранови

01 јун 18:06MIDEA mikrobranova

Vo odlicna sostojba mnogu brza i efikasna za luge so brzo tempo na zi...


2.900 МКД
или предлог цена
01 јун 10:19Mokrobranova Samsung

Raboti ispravna go nema podmetniot tanjir


800 МКД
или предлог цена
25 мај 16:39Se prodava mikrovalna ciatronic austriska ispravna

Se prodava austriska mikrovalna ciatronic ispravna emajlot vnatre mal...


500 МКД
или предлог цена
17 апр 09:47Продавам НОВА ``LG``микробранова печка

Продавам НОВА НЕУПОТРЕБЕНА , ВО КУТИЈА микробранова печка, марка ``...


3.200 МКД
или предлог цена
13 фев 12:39Mikro branova

Mikroto e kako nova vo odlicna sostoba


1.000 МКД
или предлог цена
03 јан 17:31Конвектор за здрава храна на пареа

Конвекторот е ново,италијански квалитет.Цена 3500 ден. информации: 0...


3.500 МКД
или предлог цена
29 ное 18:13Micrbranovi i masini za perenje mozi za delovi

075 964 255


1 €
или предлог цена
05 ное 22:50Mikrobranova

Ispravana Tel.za kontakt 076 239 843


1.000 МКД
или предлог цена
30 окт 12:16Mikrobranovi pecki

Se prodavaat 2 mikrobranovi pecki, socuvani, ispravni, profesionalni ...


1.000 МКД
или предлог цена
06 сеп 22:44Popravka na mikrobranova

Popravka na mikrobranovi pecki koi iskrat( se palat) vo vnatreshnosta...


По Договор
или предлог цена
06 јун 21:38се продава микробранова

Се продава микробранова печка многу малку користена, скоро нова. Цена...


1 МКД
или предлог цена
25 мај 23:48Mikrobr.2200den

Mikro bran. 2000 den.


2.000 МКД
или предлог цена
03 мар 20:34Микробранова печка

Бренд "Nova", 700W


2.000 МКД
или предлог цена
02 фев 11:21Polovna Mikrobranova EVTINO

Polovna mikrobranova kupena mnogu skapo i ne mnogu koristena davam ja...


1.200 МКД
или предлог цена
24 јан 16:14Se prodava mikrobranova pecka

Se prodava mikrobranova pecka vo odlicna sostojba.


1 €
или предлог цена
30 ное 21:22mikrobranova LG

funkionalna bez problem


2.000 МКД
или предлог цена
14 авг 09:16VIVAX Микробранова печка MWO-2078

Микробранова печка МВО-2078 произведена од VIVAX со: *капацитет од 2...


3.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Микробранови

02 јул 11:15Mikrobranova

Mikrobranova , mnogo malku koristena


1 €
или предлог цена
17 фев 23:03Микробранова Печка ( Rohnson )

Продавам микробранова печка ( Rohnson Ovwn R-1715 ) Микробрановата пе...


2.000 МКД
или предлог цена
03 јан 20:23Пекач на леб DAEWOO

Пекач на леб многу малку користен Ана 072 559 225


1.500 МКД
или предлог цена
09 дек 17:19Шпорет (котел) на дрва Termomont 25kw

Продавам шпорет на дрва (котел) за парно марка Termomont 25kw ,запрем...


650 €
или предлог цена
04 окт 10:58Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам