Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
160 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam samsung 8 kg skoro nova

Prodavam masina za alista Samsung 8 kg so add wash tehnology, wifi i ...


250 €
или предлог цена
27 јун 07:52Промовирано

Bojler

Bojler-Marka HIT.80litarski.Grejac 2000 wati.


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

24 јун 17:38Промовирано

BOJLER 100L INOX za solar i parno so 2 spirali

BOJLERI 100L INOX so 2 toploizmenuvaci (Bakarni cevki) za solar I p...


13.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

Денес 07:52Boljerce 10 lit. Kujnsko

Visokomontazno bojlerce -10 litri. Ispravno kompletno so debel kabel...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 17:39Bojlerce visokomontazno za kujna

Prodavam 3 komada visokomontazni bojkerchinja za kujna vo ispravna so...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 17:17Niskomontazno Bojlerce Ariston, бојлерче Аристон 10 litra

Prodavam niskomontazno bojlerce Ariston 10 litra, ispravno i socuvano...


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Вчера 12:53Бојлер за кујна и чешма неотпакувани

Продавам бојлер за кујна Леов 10л и чешма комплет неотпакувани. Цена ...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

Вчера 08:21Malo boljerce

Prodavam malo boljerce 10litri nisko montazno so inoksen kazan. Ispra...


1.800 МКД
или предлог цена
29 јун 06:00Malo boljerce

Prodamam malo boljerce 10 litri Leov visoko montazno. Ispravno iscist...


1.500 МКД
или предлог цена
29 јун 06:00Gorenje boljerce za kujna- raboti odlicno

Boljerceto raboti odlicno, Gorenje.


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

28 јун 22:27BOLJER,BOJLER KONCAR 10L NM

Prodavam nisko montazno boljerce koncar od 10l Novo ne koristeno


2.800 МКД
или предлог цена
28 јун 11:46MALO KUJNSKO BOJLERCE

ISPRAVNO


1.100 МКД
или предлог цена
28 јун 07:35Prodavam 2 PROHROMSKI BOJLERI

Bojler 10L prohrom cena povolna OLIVER (078 249 036) (075 266 322) ...


1 МКД
или предлог цена
27 јун 21:54Boljer na plin

Se prodava plinski boljer,odlicno socuvan,pogotovo za kukja ili viken...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

26 јун 08:03Bojler

Bojler-Marka HIT.80litarski.Grejac 2000 wati.


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

24 јун 17:38Se prodavaat mali boljeri 500 denari parce

Izvadeni od kujni 5L 500 den parce


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

24 јун 16:27Se prodava Kazan za bojler prohrom,

Kazan za bojler prohrom,so edna spirala.80 lit. 072 234 676


1 €
или предлог цена
24 јун 15:10protocna cesma za topla voda

protocna cesma za topla voda instant nasadna 1200 protocna cesma za ...


1.200 МКД
или предлог цена
24 јун 14:53Prodavam Boljeri

Se prodavaat dva tipa na boljeri. (nisko montazen i visoko montazen) ...


1 €
или предлог цена
24 јун 12:58Bojler Prohromski

Se prodava prohromski bojler 140L Zvonete na ovaj broj - 070 312 4...


По Договор
или предлог цена
24 јун 11:23Бојлер леов за парно Bojler Leov za parno

80 litra za parno so priklucok od dve strani i lev i desen


4.000 МКД
или предлог цена
23 јун 21:26Kujnski bojler 10 lit.

Prodavam kujnski bojleri visokomontazni 10 litarski, ispravi, malku...


1.500 МКД
или предлог цена
18 јун 09:14Bojler 10 l

Koristen bojler 10 l,spratna tabla so osiguraci i dva novi mikrofoni ...


1 €
или предлог цена
16 јун 15:23PROTOCNA CESMA - BOJLER

NOVI PROTOCNI CESMI - BOJLER SO JACINA OD 3KW SO DIGITALEN DISPLEJ ZA...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

13 јун 12:58PROTOCNA CESMA BOJLER

Nova zidna ili nasadna protocna cesma bojler so jacina od 3 Kw, cena ...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

13 јун 12:50Ariston bojler

Prodavam bojler Ariston 100L, malku koristen. Boljerot e montiran (vo...


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

12 јун 13:30Se prodava bojler Gorenje

Bojlerot e 80 L. poćna da kape , po edna kapka na 5 min.Kupiv nov. it...


600 МКД
или предлог цена
11 јун 21:46Gorenha bojler 80 l

kako nov


По Договор
или предлог цена
11 јун 19:24Se prodava protocna cesma

Se prodava protocna cesma nasadna so fleksibilno crevo nova ne e kori...


1.100 МКД
или предлог цена
11 јун 01:54Se prodava bojler

Se prodava kuhinsko bojlerce Gorenje tiki 10 litri malku koristeno. C...


1.500 МКД
или предлог цена
10 јун 15:38Bojlerce za kujna

Mnogu malku koristeno ekstra cena!!!


1 €
или предлог цена
08 јун 08:02Hit Boljer

Kako nov, ama ne e nov :)


1.100 МКД
или предлог цена
05 јун 08:56Ефтино, Бојлер DINAMO HIT 80

Продавам бојлер за бања - DINAMO HIT 80 литри Снага на греач - 2000 ...


1 €
или предлог цена
05 јун 08:42Grejac za gorenje i cela instalacija

Se prodava greac od gorenje bojler komplet


По Договор
или предлог цена
03 јун 08:43Бојлер и бојлерче

Се продаваат бојлер 80 литри и високомонтажно кујнско бојлерче заедно...


1 МКД
или предлог цена
02 јун 22:33Boljerce STANDARD 5 litri

Se prodava boljerce za vo kujna marka STANDARD5 litri vo ispravna sos...


900 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 МКД
01 јун 12:11El.protocna cesma 3kw so TUS- ТУШ zidna iI na umiivalnik.

Prodavame zidni I nasadni I so TUS protocni cesmi - проточна чешма (D...


2 €
или предлог цена
31 мај 10:06Gorenje Bojler 5L niskomontazen

Se prodava Gorenje Bojler 5L niskomontazen,koristen vo ispravna sostj...


20 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

30 мај 23:03PROTOCNA CESMA - BOJLER

NOVI PROTOCNI CESMI - BOJLER SO JACINA OD 3KW SO DIGITALEN DISPLEJ IM...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

28 мај 21:43PROTOCNA CESMA-BOJLER 3KW

NOVI PROTOCNI CEMI BOJLER SO JACINA OD 3 KW CENA 1200 DEN, IMAME I CE...


1.200 МКД
или предлог цена
28 мај 21:41BOJLERI ARISTON PROTOCNI NOVI

Prodavam 2 NOVI neotpakuvani protocni BOJLERI marka ARISTON AURES-PRO...


1 МКД
или предлог цена
27 мај 19:09Prodavam boljeri kazancinja i mn drugo.........

Prodavam boljeri kazancinja mono blok umivalnici so cesmi i dr


По Договор
или предлог цена
26 мај 14:57Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам