Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
73 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam samsung 8 kg skoro nova

Prodavam masina za alista Samsung 8 kg so add wash tehnology, wifi i ...


250 €
или предлог цена
27 јун 07:52Промовирано

Bojler

Bojler-Marka HIT.80litarski.Grejac 2000 wati.


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

24 јун 17:38Промовирано

Prodavam pegla na parea Tefal vo odlicna sostojba

Prodavam pegla na parea Tefal vo odlicna sostojba


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

Вчера 18:45Prodavam pegla na parea Tefal

Prodavam pegli na parea Tefal


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

Вчера 18:44GENERATOR ZA PAREA-PEGLA

2400w odlicen aparat ispraven ful!


2.600 МКД
или предлог цена
29 јун 09:39Pegla na parea Rovus

Vo odlicna sostojba


500 МКД
или предлог цена
27 јун 13:38Prodavam pegla na parea Philips

Prodavam pegla na parea Philips


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

26 јун 12:11Prodavam pegla na parea Tefal anti calc vo odlicna sostojba

Prodavam pegla na parea Tefal anti calc vo odlicna sostojba


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

26 јун 12:11Prodavam pegla na parea Tefal

Prodavam pegla na parea Tefal


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

26 јун 12:11Prodavam pegla na parea Ohmex vo odlicna sostojba

Prodavam pegla na parea Ohmex vo odlicna sostojba


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

26 јун 12:11Prodavam pegla na parea Philips

Prodavam pegla na parea Philips


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

26 јун 12:11Prodavam pegla na parea Tefal anti calc collector

Prodavam pegla na parea Tefal anti calc collector


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

26 јун 12:11Prodavam pegla na parea Tefal

Prodavam pegla na parea Tefal


2.800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

26 јун 12:11Prodavam pegla na parea Tefal

Prodavam pegla na parea Tefal


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

26 јун 12:10VALJAK ZA PEGLANJE "CORDES" GERMANSKI KAKO NOV

PRODAVAM VALJAK ZA PEGLANJE "CORDES 846"ORIGINAL GERMANSKI.VALJAKOT E...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

26 јун 09:23Prodazba, servisiranje i otkup na pegli na parea

Prodazba, servisiranje i otkup na pegli na parea


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

25 јун 10:42Prodavam pegla na parea Essentiel, 3000w vo odlicna sostojba

Prodavam pegla na parea Essentiel, 3000w, presing 130g/mn, 7 bars, se...


3.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

25 јун 10:41Prodavam pegla na parea Delonghi, mnogu vo odlicna sostojba

Prodavam pegla na parea Delonghi, mnogu socuvana vo odlicna sostojba


2.800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

25 јун 10:41Prodavam pegla na parea Bellavita vo odlicna sostojba

Prodavam pegla na parea Bellavita vo odlicna sostojba


1.800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

19 јун 10:05Prodavam pegla na parea Laurastar

Prodavam pegla na parea Laurastar


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

18 јун 12:20Prodavam pegla na parea Tefal vo odlicna sostojba

Prodavam pegla na parea Tefal snti calc vo odlicna sostojba


3.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

18 јун 12:20Prodavam pegla na parea Solac vo odlicna sostojba

Prodavam pegla na parea Solac, compact vapor generator 2400 w, vo od...


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

12 јун 16:18Prodavam pegla na parea Calor anti calc, vo odlicna sostojba

Prodavam pegla na parea Calor anti calc, vo odlicna sostojba


2.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

12 јун 15:47Prodavam pegla na parea vo odlicna sostojba

Prodavam pegla na parea vo odlicna sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

12 јун 15:37Prodavam pegla na parea Rowenta

Prodavam pegla na parea Rowenta


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

12 јун 15:18Parni generatori, pegli na parea, prodazba, servis i otkup

Parni generatori, pegli na parea, prodazba, servis i otkup


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

11 јун 14:172 vo 1 univerzalna zastitna teflonska navlaka za pegla

Универзална тефлонска навлака која благодарение на прикачената пружин...


390 МКД
или предлог цена
06 јун 18:43Пегла на пареа BOSCH

Пеглата е со генератор за пареа, купена е во Германија, малку користе...


3.000 МКД
или предлог цена
05 јун 08:06Pegla na kumur

Se prodava stara pegla, zacuvana e i moze da posluzi kako interesna e...


1.500 МКД
или предлог цена
03 јун 12:52Pegla so valjak 56cm odlicna

Se prodava pegla so valjak 56cm Vo odlicna sostojba so 2 grejaci Mnog...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

09 мај 19:51Pegla na parea soecijalna za majci i kosuli

Nova pegla na parea - kukla raboti na pritisok so topol vozduh i e pr...


130 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

06 мај 07:28Pegla na para DeLonghi

Pegla Marka DeLonghi Za sekakov vid na materijal telefon 070 594 484 ...


1.000 МКД
или предлог цена
05 мај 20:38PEGLA

PRODAVAM PEGLA TELEFON ZA KONTAKT 070 239 561 JAVUVANJE POSLE 13 CASOT


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

05 мај 01:30Pegla na parea AEG

Koristena donesena od Svajcarija. 230w


2.500 МКД
или предлог цена
03 мај 12:51Пегла-ваљак

Се продава пегла-ваљак "Сименс" во исправна состојба


9.000 €
или предлог цена
17 апр 16:54Odlicna pegla na parea

Solidno socuvana pegla na parea, pwfektna kako nova koristena mnogu m...


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

12 апр 14:34Pegla Пегла

Пегла Black and Decker, нова, made in USA Black & Decker X605 220 V...


2.800 МКД
или предлог цена
31 мар 19:11ПЕГЛИ

Се продаваат пегли цени има на секоја слика за подетално јавете се.


1 МКД
или предлог цена
31 мар 09:12Pegla na parea Rovus

Kvalitetna pegla na parea za peglanje na vasata obleka i za dezinfekc...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

30 мар 19:39Popravka Pegli i Aparati za Domakinstvoto Stip

Popravka Pegli i Aparati za Domakinstvoto Stip 071240753


2.000 €
или предлог цена
27 мар 08:34Masina za peglanje Kako nova

Se prodava odlicna masina za peglanje, masinata e koristena samo 3, 4...


12.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

10 мар 11:04Pegla rowenta

Prakjma po kargo


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

30 јан 23:21Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам