Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
32 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam samsung 8 kg skoro nova

Prodavam masina za alista Samsung 8 kg so add wash tehnology, wifi i ...


250 €
или предлог цена
27 јун 07:52Промовирано

Bojler

Bojler-Marka HIT.80litarski.Grejac 2000 wati.


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

24 јун 17:38Промовирано

Toster тостер MAX kako nov ITNO |||

Toster max, dovolno golem da sobere 3 xl toster lepcinja odednas, so ...


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
Денес 00:07APARAT ZA PRAVENJE PALAČINKI

Ispraven.Vadi ubavi i tanki palačinki.Tel.078 224 053


1.000 €
или предлог цена
Вчера 10:53Aparat za palacinki nov so garancija

Prodavam 2 aparati za palacinki novi so garancija Cena za dvata 180...


1.800 МКД
или предлог цена
26 јун 14:27Prodavam dva neispravni tosteri - eftino!

Prodavam dva tosteri, neispravni, za delovi ili popravka. Neispravni ...


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Тостери

25 јун 11:26Продавам тостер и миксер

Продавам: Миксер за 300 денари и кујнска вага за 200 денари.


200 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
400 МКД
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Тостери

15 јун 19:31Nov Italialjanski Toster MilanToast

Tosterot e nov,vo kutija Made in Italy MilanToast Eden od najdobrit...


18.490 МКД
или предлог цена
13 јун 16:57Prodavam toster

Prodavam malku koristen toster 1800 vati uvoz germanija


4.500 МКД
или предлог цена
03 јун 21:37Prodavam toster Gorenje

Tosterot e 1800 W.


700 МКД
или предлог цена
01 јун 17:10Se prodava toster mariss

Se prodava toster ispraven


1 €
или предлог цена
25 мај 17:23GOLEM I MAL TOSTER EFTINO !!!!!

Cena po dogovor.Tel.078 224 053


1 МКД
или предлог цена
24 мај 08:16NOV TOSTER MILANTOAST MADE IN ITALY

Made in ITALY Tosterot e nov,vo kutija Made in Italy MilanToast ...


18.500 МКД
или предлог цена
24 мај 08:03Roster

Sad za gotvenje cena1800 den ispraven vo besprekorna sostojba 072 555...


30 €
или предлог цена
19 мај 17:18Prodavam grill toster Fuego neispraven

Prodavam grill toster Fuego neispraven treba greac da se smeni. Cena ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Тостери

06 мај 20:31tosteri mikseri blender

Toster


1.500 МКД
или предлог цена
02 мај 19:22Продавам одличен, скоро нов тостер"Fuego"700w.цена 450ден.

Продавам малку користен тостер Фуего 700w,одличен избор,цена само 290...


290 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Тостери

15 апр 15:38Продавам одличен, скоро нов тостер"Fuego"700w.цена 450ден.

Продавам малку користен тостер Фуего 700w,одличен избор,цена само 290...


290 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Тостери

08 апр 21:02Elektricna tava za palacinki

Tava za palacinki Elektricna nova ne upotrebuvana mnogo dobar izbor z...


850 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Тостери

30 мар 19:38Tefal toster

Se prodava toster TEFAL, kvalitetna marka, malku koristen (ke se uver...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Тостери

06 ное 10:18Prodavam ptofesionalen nov toster na plin

Tosterot e Germanski nov ne upotreben kupen e 450 evra i e profesiona...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Тостери

28 сеп 07:10Продавам електрична скара

Продавам електрична скара, исправна, малку употребена, се продава пор...


1.200 МКД
или предлог цена
03 сеп 23:34SILVERCREST - Тостер

- Функции: функција за одмрзнување, загревање и запирање. - Потрошув...


1.500 МКД
или предлог цена
04 јул 17:56TOSTER

Se prodava toster voopsyo ne upotreben


1.200 МКД
или предлог цена
11 јун 17:05Тостер

Electric grill Camry CR 6603 A small yet very useful electric gridd...


1.900 МКД
или предлог цена
23 апр 18:44Професионален тостер

Продавам професионален тостер погоден за сендвичара, ресторан. Одлич...


9.000 МКД
или предлог цена
31 мар 21:41Elektricen Aparat za Palacinki Novi

Elektricen Aparat za Palacinki ☑️CENA: 950 denari ⤵️Za naracka ...


950 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Тостери

28 сеп 15:35Тостер Алпина SF-2506

Совршен за сите ваши потреби за печење леб, тост, вафли и се она на ш...


1.190 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Тостери

23 јул 10:22Тостер – VIVAX TS-1000WH

НАЈЕВТИНА ПОНУДА НА ТОСТЕР – VIVAX Карактеристики на производот: ...


1.690 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Тостери

04 јул 13:21Тостер за скара -VIVAX

Супер евтин тостер за скара – VIVAX *Има моќност од 1800 W *Термо...


2.290 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Тостери

02 јул 11:06Toster i skara vo edno

Toster i skara vo edno mnogu ubav prakam po kargo moze zamena za det...


3.000 МКД
или предлог цена
01 мар 22:08Toster

Nov neupotrebuvan toster 2000 denari 075-819-701


2.000 МКД
или предлог цена
09 мај 07:29toster

nov vo odlicna sostojba 1500 denari 075819701


1.500 МКД
или предлог цена
15 фев 01:35se prodava

prodavam aparat za palancinki vo dobra sostojba i socuvano 072237309


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Тостери

08 дек 17:07Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам