Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
82 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM MIROBOT XIAOMI 2 LITE

https://www.xiaomistore.mk/index.php?route=product/product&product_id...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:19НОВ ОГЛАС
Промовирано

Novi,nekoristeni Delimano aparat za Sladoled i Sokovnik.

Нови, некористени, 1. Апарат за Сладолед. цена 1000ден. 2 .Соковник...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:49KVALITETEN BLENDER

Nov blender SOKANY Tel 075 248 405


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 13:39SOKOVNIK JACK LALANNE POWER JUICER

Sokovnikot e max socuvan


2.700 МКД
или предлог цена
01 јун 15:08Se prodava sokovnik соковник

Power juicer од Delimano. Исправен.


2.900 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.500 МКД
31 мај 08:57Sokovnik

Sokovnikot e vo odlicna sostojba


1.000 МКД
или предлог цена
30 мај 18:23Sokovnik Philips HR1889 skoro nekoristen so garancija ladno

Philips HR1889 / 70 Ако сакате да не ги губите ензимите цедејќи со...


11.500 МКД
или предлог цена
29 мај 22:17Sokovnik Power Juicer

Sokovnik Power Juicer od Delimano


60 €
или предлог цена
29 мај 15:29Power Juiser

Prodavam sokovnik power juiser


5.000 МКД
или предлог цена
26 мај 10:35Соковник Kenwood

Се продава малку користен соковник Kenwood Juice Extractor - JE680. ...


2.500 МКД
или предлог цена
24 мај 13:47Sokovnik

Nutri bulent so site dodatoci i kutija 3000 Sejker ST nov ne upotreb...


3.000 МКД
или предлог цена
21 мај 08:40Blender

prodavam blender. Cena po dogovor. Za site informacii na tel.071-385-...


По Договор
или предлог цена
18 мај 15:03Соковник Power Juicer

Се продава соковник Power Juicer, во одлична состојба. Соковникот "P...


5.000 МКД
или предлог цена
17 мај 13:17СОКОВНИК

Се продава соковник, многу малку користен, во одлична состојба


900 МКД
или предлог цена
17 мај 09:41Sokovnik.

Sokovnik koristen ispraven.


500 МКД
или предлог цена
13 мај 15:29Noz za nutribulet

Extractor Blade for Nutribullet


1.200 МКД
или предлог цена
09 мај 15:59Presa za domati

Presata e metalna. Mnogu kvalitetna. Nikogas ne e upotrebena.


1.000 МКД
или предлог цена
08 мај 08:25Nutri Bullet PRO 900 w - blender, sokovnik, ekstraktor

Nutri Bullet PRO 900 w 25 000 вртежи во минута Овој екстрактор ќе в...


2.970 МКД
или предлог цена
07 мај 16:21Sokovnik Filips 220w

Sokovnik Filips 220w Odlicno Socuvan Mnogu Malce Koristen


1.500 МКД
или предлог цена
04 мај 09:01Cedalka elektricna Delimano

Se prodava elektricna cedalka za sok delimano Mnogu malku upotrebuva...


600 МКД
или предлог цена
03 мај 18:28SOKOVNIK METALAC NA PAREA

SOKOVNIK METALEC NA PAREA KAKO NOV


1 МКД
или предлог цена
01 мај 21:30NOV BLENDER

NOV BLENDER Tel. 071 264 065


800 МКД
или предлог цена
30 апр 15:27Blender, Secko, Sokovnik.

Blender, Secko, Sokovnik.Povekenamenska masina.Poluprofesionalna.Kori...


2.000 МКД
или предлог цена
29 апр 18:43Novv Sinbo blender

Nov neotpakuvan blender Pogoden i za poklon Sinbo poznat brend supe...


2.500 МКД
или предлог цена
26 апр 17:01Соковница Beko BKK2144Y

Се продава соковница Beko BKK2144Y во добра состоjба. https://www...


1.900 МКД
или предлог цена
21 апр 17:41Sokovnik Gorenje

Se prodava ispraven sokovnik Gorenje


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
09 апр 19:09SHAKE & TAKE

NOV SHAKE & TAKE BLENDER


800 МКД
или предлог цена
01 апр 00:18KUPUVAM SOKOVNIK NA PAREA

KUPUVAM SOKOVNIK NA PAREA. DA BIDE SAMO NOV I NEUPOTREBUVAN. KAKO NA ...


15 €
или предлог цена
30 мар 14:17MILKSHAKE MAKER

Nov ne odpakuvan


1.200 МКД
или предлог цена
30 мар 08:39Sokovnik cedalka Tefal

Sokovnik cedalka Tefal 100w Ednas koristen, kupen pred 3 dena 4700de...


3.000 МКД
или предлог цена
28 мар 13:34SHAKE & TAKE 3

Nov blender Tel. 071 264 065


900 МКД
или предлог цена
24 мар 18:46NOV SILEN BLENDER

Nov blender Tel. 071 264 065


1.200 МКД
или предлог цена
24 мар 18:46Prodavam Aparat za pecenje leb Gorenje

Aparatot e relativno slabo koristen. Aparatot e proveren od servis G...


3.000 МКД
или предлог цена
13 мар 12:53Juice extractor

Novi blenderi za cedenje sok. Na golemo i malo magacincki ceni .gi dv...


1.000 МКД
или предлог цена
04 мар 23:26Beko Robokit 2154 Food Processor

Beko Robokit 2154 Food Processor Миксер Блендер Соковник Сецко ит...


1.500 МКД
или предлог цена
07 фев 22:54Соковник/ Sokovnik Bosch

Продавам соковник Bosch, користен вкупно 2 пати, во беспрекорна состо...


3.500 МКД
или предлог цена
03 фев 23:54Sokovnici

Prodavam sokovnici power juicer jacklalane Kenwood Philips i bosc...


По Договор
или предлог цена
06 дек 10:38Sokovnik Scareltt

Scareltt SC-013 Соковник * Моќност: 300 вати * Модерен ергономичен...


30 сеп 15:34Nov sokovnik

Prodavam nov sokovnik, ne koristen


1.200 МКД
или предлог цена
12 сеп 11:43Соковник PHILIPS HR1855/70, 700W, 2l

Соковник Моќност:700W Капацитет на сад:2L Сад за отпадоци 1 брзин...


2.500 МКД
или предлог цена
18 авг 13:10Blender sokovnik

Vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
13 авг 10:09Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам