Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
11 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KIRBI SENTRIA 2

Se prodava nekoristena KIRBI SENTRIA 2 so site dodatoci . 1.000 €


1.000 €
или предлог цена
24 јан 01:46Промовирано

Delimano masina za melenje meso NOVA ITNO!!!

Masina za melenje meso, pravenje kobasici, melenje piperki i slicni r...


3.700 МКД
или предлог цена
Вчера 10:06  НОВ ОГЛАС

Cepter Masinka za melenje

Se prodava masinka za melenje meso od cepter, neupotrebena potpolno n...


1.800 МКД
или предлог цена
02 јан 18:17Masina za melenje meso TITAN

10 -ka golemina ne e koristena -kako nova ***** cenata e fiksna *...


1.500 МКД
или предлог цена
29 дек 19:13Elektricna masina 'MUHLER' za melenje MESO, PIPERKI, DOMATI

Електрична машина за мелење ПИПЕРКИ, ДОМАТИ, МЕСО, полнење КОЛБАСИ и ...


2.800 МКД
или предлог цена
11 дек 18:25Masini za melenje meso

Рачни машини за мелење месо и зеленчук Големина бр.8 Цена 𝟖𝟎𝟎 ден...


800 МКД
или предлог цена
04 ное 10:56Машина за мелење месо

Машина за мелење месо (ајвар). Рачна, од старите. Метална (сребро бој...


600 МКД
или предлог цена
03 ное 18:12Masina za melenje meso

Prodavam masina za melenje meso. Cena po dogovor. Za site informacii ...


По Договор
или предлог цена
02 окт 14:54Profesionalna masina za melenje meso

Se prodava profesionalna masina za melenje meso, vo odlicna sostojba ...


04 апр 14:38Се продаваат машинки за мешање на ајвар,кечап,чварки

За нарачка обратете се на бројот 075-375-732 -Горан


2.500 МКД
или предлог цена
28 ное 13:03Машинка за мелење месо

Бесплатно карго услуга за вршен промет над 2299ден. Подетални информ...


2.299 МКД
или предлог цена
20 фев 15:10Електрична машина за мелење на месо

Нова, неупотрбувана машина за мелење месо од познатиот производител "...


2.500 МКД
или предлог цена
25 ное 21:10Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам