Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
107 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam samsung 8 kg skoro nova

Prodavam masina za alista Samsung 8 kg so add wash tehnology, wifi i ...


250 €
или предлог цена
27 јун 07:52Промовирано

Bojler

Bojler-Marka HIT.80litarski.Grejac 2000 wati.


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

24 јун 17:38Промовирано

Masina za sienje

Ne mnogu koristena ispravna bagat jadranka jugoslovenaka


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:55Mashina--Kucznik......

--Prodavam mashina za shienje-Kucznik.... --Mashinata e Polsko proiz...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:23  НОВ ОГЛАС

PRODAZBA SERVIS ZAMENA ODKUP NA MASINI ZA SIENJE

PRODAZBA SERVIS ZAMENA ODKUP NA MASINI ZA SIENJE JADRANKA ANA DANICA ...


По Договор
или предлог цена
29 јун 13:26Машина за шиење (Bagat Jadranka)

Се продава машина за шиење (Bagat Jadranka) одлично зачувана, многу м...


1 МКД
или предлог цена
29 јун 11:10BAGAT DANICA

Masinata e ispravna komplet so pedala i kufer


3.500 МКД
или предлог цена
29 јун 09:40Masina za sienje ,Машина за шиење SINGER

Prodavam masina za sienje SINGER


200 €
или предлог цена
27 јун 13:02BAGAT Masina za sienje kako nova

Skoro nova Masina za sienje


3.500 МКД
или предлог цена
26 јун 21:36Masina za sienje Bagat

Продавам машина за шиење Багат, исправна 1500 ден


1.500 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
2.500 МКД
26 јун 15:37Bagat visnja

Ecstra domasna masina za sienje Skoro nova nekoristena kompletno so...


4.300 МКД
или предлог цена
24 јун 19:57Mashina za shienje.....

--Prodavam mashina za shienje marka--IDEAL... --cena----3000denari.....


3.000 МКД
или предлог цена
24 јун 18:36Sienje bagat klasika

Ispravna Stara masina za siejne rabotit ko sat za domasni upotrebi i ...


3.000 МКД
или предлог цена
23 јун 16:29Mashina za shienje

Singer


3.000 €
или предлог цена
21 јун 22:46HIT !!! NOVO !!! Mini multifunkcionalna masina za sienje

Model FHSM 505 Ova e idealna masina za sienje za domasna upotreba......


3.500 МКД
или предлог цена
19 јун 15:57Se prodava masina za sienje

Prodavam masina za sienje neupotrebuvana moze da se napravi so elektr...


2.000 МКД
или предлог цена
16 јун 20:13Masina za sienje

Ispravna ne mnogu koristena


2.000 МКД
или предлог цена
14 јун 16:49Машина за шиење Багат Јадранка / Bagat Jadranka

Се продава машина за шиење БАГАТ Јадранка, со кабина - маса за шиење


По Договор
или предлог цена
13 јун 22:00Prodavam bagat mašina

Prodavam bagat mašina za šienje za delovi . Cena po dogovor.


800 МКД
или предлог цена
13 јун 17:47Singer

15 godini sedi vo podrum Inace se siese koza na nejze


1.500 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
2.500 МКД
13 јун 17:33Bagat

Papuca cena800 den 072555302 ispravna


800 МКД
или предлог цена
11 јун 19:17Mini masina za sienje

Мини машината за шиење нуди двојни конци и совршена контрола на точки...


1.000 МКД
или предлог цена
07 јун 17:16MASINA ZA SIENJE SINGER

Barajte samo na 078397035 Slavica


По Договор
или предлог цена
02 јун 11:27Машина за шиење Bagat

Ispravna i malku koristena.


3.900 МКД
или предлог цена
01 јун 18:19prodavam masina za siene

masina za siene raboti


1 МКД
или предлог цена
31 мај 17:29Машина за шиење sienje

Се продава машина за шиење.


9.000 МКД
или предлог цена
30 мај 14:03masina za sienje

masinata e model na Singer vo odlicna rabotna sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
26 мај 23:16Masina za sienje(shienje)UNION

078314347 078314347


По Договор
или предлог цена
17 мај 21:57Masina za sienje SINGER PROMISE 1412

Masina za sienje SINGER PROMISE 1412 Kupena nova mnogu malku koriste...


6.500 МКД
или предлог цена
13 мај 15:12Masina za sienje

Masina za sienje informacii na meil Ili WhatsApp 004915901159993


4.500 МКД
или предлог цена
12 мај 19:22Bagat masina za sienje

Se prodava vo ispravna sostojba Svonete na 071317 588 hilda


2.000 МКД
или предлог цена
25 апр 17:03Bagat Jadranka Masina za Sienje

Bagat Jadranka masina za sienje so zelezno postolje


3.000 МКД
или предлог цена
23 апр 21:22Bagat Danica & Jadranka & Slavica

Se prodavat masini za sienje marka Bagat Danica Slavica Jadranka ...


1 МКД
или предлог цена
18 апр 00:00Masini za sienje

Se prodavaat masini za sienje


3.000 МКД
или предлог цена
15 апр 15:54Masina za sienje Bagat

Masina za sienje Bagat so sandak, ispravna, pogon na noze, el. energi...


1 МКД
или предлог цена
20 мар 21:02Masini za sienje

se prodavaat masini za sienje


3.000 МКД
или предлог цена
18 мар 18:37Singer 258

Masina za sienje Singer 258


6.000 МКД
или предлог цена
11 мар 19:27Akcija na masini za sienje

ПРОФЕСИОНАЛНИ МАШИНИ ЗА ШИЕЊЕ 1 година гаранција ( ограничена колич...


6.999 МКД
или предлог цена
06 мар 11:44Se prodava masini za siene

Se prodava masina za siene vo ispravna sostojba dobro socuvana


3.000 МКД
или предлог цена
05 мар 14:32Машина за шиење Багат 555

Продавам машина за шиење Багат 555 работи и на струја многу малку кор...


120 €
или предлог цена
28 фев 08:21Masina za sienje BAGAT zaedno so kabina i kufer

Se prodava masina za sienje BAGAT zaedno so kabinet i kufer. Tele...


4.000 МКД
или предлог цена
17 фев 13:00Se prodava masina bagat

Masina bagat


1.500 €
или предлог цена
15 фев 05:30Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам