Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
206 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bojler

Bojler-Marka HIT.80litarski.Grejac 2000 wati.


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

24 јун 17:38Промовирано

Prodavam samsung 8 kg skoro nova

Prodavam masina za alista Samsung 8 kg so add wash tehnology, wifi i ...


250 €
или предлог цена
27 јун 07:52Промовирано

PLINSKA BOCA 60 litri

PLINSKA BOCA 60 litri


60 €
или предлог цена
Вчера 16:11OTKUP !!! masini frizideri sporeti i dr se.od bela tehnika

masini frizideri sporeti i dr se.od bela tehnika mozi i drugo da.se...


123 €
или предлог цена
Вчера 09:50Elektricna cetka

Elektricna cetka


890 МКД
или предлог цена
27 јун 17:04Диспанзери за вода (Апарат за вода)

Со помош на овој апарат добивате ладна вода на 5 степени и топла вода...


8.490 МКД
или предлог цена
27 јун 13:47Платно за рото пегла (ваљак) Valjak za peglanje

Нудиме платна за сите видови рото пегли -Ваљци за пеглање.За домашна ...


990 МКД
или предлог цена
27 јун 12:29Prodavam aparat za pravenje kolacinja CORAL

Prodavam aparat za pravenje mafini / kolacinja. *Aparatot e nov ne e...


1 МКД
или предлог цена
27 јун 12:22Машинка за мешање ајвар

Машината е со мотор и има вградено моторче за ладење што прави нормал...


1 €
или предлог цена
27 јун 07:40delovi i servis za bela tehnika

delovi novi i polovni za bela tenkia i servis za bela tehnika


1 €
или предлог цена
25 јун 22:29PARKSIDE Shtrafilica

Nova PARKSIDE komplet BEZ BATERIJA


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

24 јун 15:02Racen paser delimano joy

Delimano Joy blender nov neupotreben


1 €
или предлог цена
22 јун 16:22Aparat za palacinki

Max aparat za palacinki nov neotpakuvan


1 €
или предлог цена
22 јун 16:22Prodavam ispravni sporet frizider i 2 masini za perenje

Porodavam ispravni i socuvani kako novi ves masina Gorenje ispravna...


1 €
или предлог цена
21 јун 11:43Диспанзер за вода

Диспанзер за вода скоро нов


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

20 јун 13:29Aparat za lepenje kesi

Prodavam aparat za lepenje I vakumiranje kesi. Skoro nov Kontakt tel...


900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

19 јун 21:09Nov cistac na parea ROVUS VO TOP SHOP 3700 DEN

Elektricen cistac na parea mnogu funkcionalen, brzo I ednostavno bez ...


1.900 МКД
или предлог цена
17 јун 13:37PLIN. BOCA 3kg.-SKARA-LAMBA-RESHO - ПЛИН. БОЦА 3кг.-СКАРА-РЕ

ПОЛОВНИ ПЛИНСКИ УРЕДИ: 👉  ПЛИНСКА БОЦА 3кг. /се ЗАМЕНУВА во МАКПЕ...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

17 јун 09:35Продавам Pest reject

Продавам Pest reject. Нема повеќе да имате во вашиот дом лебарки, мра...


200 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
300 МКД
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

17 јун 09:17PRODAVAM DEL.ZA MAS.ZA PERENJE GORENJE,BEKO,FAVORIT,SIEMENS

Prodavam Programatori,Motori,Elektronika za Masini za perenje Gorenje...


1 МКД
или предлог цена
13 јун 01:44Otvarac za vino

Atelier otvarac za vino so boca pod pritisok


1.200 МКД
или предлог цена
11 јун 13:23Postolje za kukni aparati

Mnogu prakticno,se montira i mozete da si gi podignete kuknite aparat...


1.000 МКД
или предлог цена
08 јун 11:03Овлажнувач Philips Humidifer HU4813

Се продава Philips Humidifer HU4813 Овлажнувачот e одлична состојба ...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

07 јун 14:08Апарати за домаќонство

Се продава сет на апарати за домаќинство 1. Електричен радијатор-кор...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

06 јун 21:29plinski gor[lnici

za kazan za rakija za ajvar i zimnica idr cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
06 јун 06:40DIGITALEN TERMOMETAR SO VGRADENA SONDA + BATERII

Digitalen termometar so vgradena sonda + 2 novi baterii precizno mer...


300 МКД
или предлог цена
03 јун 11:54Aparat elektr.za palacinki

Se prodava elektricen aparat za pravenje palacinki ekstra. Tel.za kon...


800 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
900 МКД
01 јун 12:12Вага SILVER CREST

Вагата е нова од германско производство SILVER CREST. Наменета е за ...


1.000 МКД
или предлог цена
31 мај 13:25Vaga Silver Crest

Vagata e nova od germansko proizvodstvo SILVER CREST. Nameneta e za ...


1.000 МКД
или предлог цена
30 мај 12:42SUSHARA ZA OVOSJE-za domasna upotreba

Cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
28 мај 21:21Masina za Cistenje Na Para

Masina za cistenje na para malku koristen


50 €
или предлог цена
24 мај 13:08Delimano i Rovus aparati ne koristeni se na pola cena

Se prodavat aparati Delimano i Rovus kupeni od topshop.mk ne koristen...


1.000 МКД
или предлог цена
22 мај 11:23APARAT ZA VAKUMURANJE

APARAT ZA VAKUMIRANJE MALKU KORISTEN


1.300 МКД
или предлог цена
20 мај 09:08Se prodava masinka za melenje domat

Masinkata e nekoristena. Donesena e od Germanja.


3.000 МКД
или предлог цена
17 мај 20:25Aparatce protiv gluvci i stetnici

Se prodava aparatce protiv stetnici. Isprobano, deluva.... Feature...


500 МКД
или предлог цена
17 мај 11:04APARAT ZA LEMENJE KESI

PRODAVAM MALKU KORISTEN GORENJE


1 МКД
или предлог цена
13 мај 08:40Pizza pan - Електрична пан тава

Продавам електрична (пан) тава за печење пица, може да се користи и з...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

13 мај 00:48BWT Severin Filter Bokal

Prodavam nov nekoristen bokal za filtriranje na voda. 076303603 (w...


3.000 МКД
или предлог цена
12 мај 15:41Roll pegla (Ваљак за пеглање)

Нови Roll пегли нишки. Tehničke karakteristike električni prikl...


62.000 МКД
или предлог цена
12 мај 14:26Oпрема за кујна BORNER

Филаделфија Дооел овластен дистрибутер за Македонија за производите н...


1 МКД
или предлог цена
12 мај 14:24Индукционо решо

Induction cooker Camry CR 6505 High energy efficiency Energysavin...


2.900 МКД
или предлог цена
12 мај 13:27gorilnik plinski

gusan dijametar170mm 12kwcena1800 072 555 302


30 €
или предлог цена
12 мај 06:44Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам