Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
607 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Servis montaza demontaza na site vidovi klimi

Servis montaza demontaza anti bakterisko cistenje na site vidovi klim...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Pecka na peleti 35kw na topol vozduh

Pecka na peleti 35kw na topol vozduh. Zagreva povrsina od 250 do 300...


1.400 €
или предлог цена
16 авг 22:29Промовирано

Kotel na drva

..


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:04Промовирано

Далечински управувач за клима

Универзален далечински управувач за сите клими на GREE, NEO, TOSOT, C...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 21:34KLIMA SERVIS, PRODAZBA, MONTAZA NA SITE KLIMI

"КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ" 1. Монтажа на нови и половни клима уреди...


87 МКД
или предлог цена
Вчера 18:59KOMPRESORI ZA FRIZIDERI/RAZNI DELOVI ZA KLIMI

PRODAVAM KOMPRESORI ZA FRIZIDERI /POLOVNI DEMONTIRANI OD NOVI MEHANIC...


25 €
или предлог цена
Вчера 17:08Servis za klima uredi /montaza na klimi

Vrsime servis, cistenje, montaza i prodazba na klima uredi od ovlaste...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:49FAVORIT 5.5kW kako NOVA 075/364-891

FAVORIT 5.5kW kako NOVA koristena e edna ne cela letna sezona Kont...


130 €
или предлог цена
Вчера 13:44  НОВ ОГЛАС

Servis montaza demontaza na site vidovi klimi

Servis montaza demontaza anti bakterisko cistenje na site vidovi klim...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00VIVAX-ACP-12CH35AERI+ R32

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A+++ (8.5/4.6) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ Н...


36.499 МКД
или предлог цена
Вчера 12:22LG Air Condition Klima 3.5 odlicna sostojba

Се продава клима уред (Air Condition) LG 3.5. Климата е ретко користе...


180 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
190 €
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Вчера 11:59Klimi

Nabavka i montaza na klimi so naj evtini ceni na VIVAX klimi, toplins...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Вчера 11:53  НОВ ОГЛАС

Inverter klimatizer

Lg inverter mnogu malku koristen 3.5 kw


250 €
или предлог цена
Вчера 11:12KLIMA UREDU VIVAX AEMIS 2.5kw DC INVERTER

Го имаме одговорот за високите температури – Vivax 09CH25AEMIs инверт...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:10MONTAZA I SERVIS ZA KLIMI/ KLIMA UREDI

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:10Клима сервис,поправка,клими хемиско,монтажа,фреон,клима уред

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 К...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 10:55KLima 3,5 Kw bez inverter

Se prodava koristena klima 3,5 kw, bez inverter, strucno demontirana ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:04DALJINSKO ZA KLIMA-SITE TIPOVI

PRODAVAM NOVO DALJINSKO UNIVERZALNO ZA SITE TIPOVI NA KLIMA UREDI.BUK...


599 МКД
или предлог цена
Вчера 09:53VOZDUSNA ZAVESA ,,BANE AIR" ABG 200O koristena edna sezona

--VOZDUSNA ZAVESA ,,BANE AIR" ABG 200O. --KAKO NOVA. --KORISTENA ED...


21.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:42LG Smart Inverter klima ured

Prodavam malku koristen klima ured LG Smart Inverter.. Klimata e seuš...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Вчера 09:31Сервис и монтажа на клима уреди

Монтажа и демонтажа на клима уреди. - Сервисирање и поправка - Чист...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 08:39Hyndai klima 7kw ispravna

Klimata e polna so freon, sobran e pri demontaza.Ispravna e, napraven...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Вчера 07:22klima mobilna TOYOTOMI made in Japan.mod TAD-20E

klima mobilna TOYOTOMI made in Japan.mod TAD-20E.socuvana .OD SWISS


180 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
200 €
Вчера 06:47Avto klima polnenje 134a

Polnenje servis i test na avto klima


1.500 МКД
или предлог цена
16 авг 22:17Klima FUST PRIMOTEC

Donesena e od ch raboti perfektno 077 666 632 ili 078 851 515


1 МКД
или предлог цена
16 авг 20:57Cistenje KLIMAuredi

MONTAZA NA KLIMA UREDI ...Higienski i bakteriolosko CISTENJE so Fgf s...


15 €
или предлог цена
16 авг 17:38MONTAZA na KLIMA UREDI

MoNTIRANJE KLIMI/Klima montiM⚡ Tetovo_GostivaR


60 €
или предлог цена
16 авг 17:38Servis na klima

Sevis, montaza, demontaza, dopuna so freon, odrzuvanje i hemisko cist...


По Договор
или предлог цена
16 авг 13:32Klima 3.5 kW

Polovna klima malku upotrebuvana od Fonko 3,5 kW


90 €
или предлог цена
16 авг 08:36Rezervni delovi za Klima uredi

-polovna nadvoresna edinica(VIVAX-inverter)12000btu-3,5kw -dalecinsko...


1.000 €
или предлог цена
16 авг 07:19KLIMATIZACIJA:Montaza,Demontaza i Servis

Izrabotuvame montaza i demontaza na site vidovi klimi: •servis na sit...


По Договор
или предлог цена
16 авг 07:19VIVAX 3,5 kw

VIVAX 3,5 kw ispravna upotrebuvana Klima. Kontakt tel. 075 274 266...


6.000 МКД
или предлог цена
15 авг 18:43Клима уред

Клима уред донесен од Австрија .супер квалитет супер состојба. Ма...


1.200 МКД
или предлог цена
15 авг 18:36VIVAKS INVERTER

Se prodava klima Vivaks inverter so neispravna elektronika. Kompresor...


8.000 МКД
или предлог цена
15 авг 16:43Клима уред ФИЛИА 2,5 кв

Клима уред FILIA kupen 2007 година, користен 7 години. Целосно во фу...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
15 авг 16:23Najeftin inverter klima ured

Го имаме совршениот одговор за високите температури – Vivax 12CH35AEF...


20.990 МКД
или предлог цена
15 авг 15:11VIVAX-ACP-12CH35AEMI S R32

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A++ (6.1/4.0) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ...


27.499 МКД
или предлог цена
15 авг 13:17Prodavam klima dobiena na poklon

Klimata e inverter, nova, neotpakuvana. 3.5 kw.


36.000 МКД
или предлог цена
15 авг 13:16Se prodava klima ured NEO

Se prodava ispraven klima ured NEO 3.5kw. Tel. 077 706969


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

15 авг 11:08ROLLS KLIMA

Prodavam klima Rolls split sistem vo sipravna sostojba.


2.500 МКД
или предлог цена
15 авг 10:52prodavam ac klimi klima 3.5 kw Beko

Klimata e vo ispravna sostojba , montirana e moze da se proba i da se...


6.150 МКД
или предлог цена
15 авг 09:30PRODAVAM KLIMATIZER

Prodavam isparaven klima ured


10.000 МКД
или предлог цена
14 авг 23:03PRODAVAM PROZORSKI KLIMA URED

Prodavam prozorski klima ured kako nov Samo ladi


8.999 МКД
или предлог цена
14 авг 23:03Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам