Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
47 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Aluminumski Radiatori

Vo ekstra sostojba 100% ispravni , 9x 15 rebra, 1x 10 rebra. Cena po...


1 €
или предлог цена
21 сеп 21:22Промовирано

Калорифер, нов, 3Кw монофазен, техноин

Се продава сосема нов некористен калорифер техноин. Калориферот е со...


5.500 МКД
или предлог цена
18 дек 22:14Индустриски калорифер на нафта

Калориферот е на нафта за затоплување на простории до 500 М2


700 €
или предлог цена
17 дек 17:51Grejni tela Cimex

Se prodavaat grejni tela na struja od 3-15 kw. Marka Cimex, Poteklo...


3.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Калорифери

24 ное 11:43Grealka kalolifer

3 kw, monofazen, odlicna sostojba, so termostat. 078 444 895


100 €
или предлог цена
15 ное 19:13Калорифер Bauer

Се продава користен калорифер Bauer, во одлична состојба без никакви ...


500 МКД
или предлог цена
22 сеп 13:45Тајфун 9 KW

Тајфун 9 KW. Купен во декември 2018. Трофазен приклучок. Сочуван, ско...


3.700 МКД
или предлог цена
28 јул 13:30Termovent 25kw

kalorifer na struja sosema malce koristen cena na dogovor


По Договор
или предлог цена
30 мај 14:45Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам