Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
144 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава печка на пелети

Се продава печка на пелети


450 €
или предлог цена
08 јул 11:16Alfa plam commo 21se prodava

Alfa plam commo 21. Mi 3 godini star


70.000 МКД
или предлог цена
02 јул 15:50Se prodava pecka ba peleti 25 kw za parno.

Se prodava pecka na peleti 25 kw za parno. Peckata e koristena samo d...


75.000 МКД
или предлог цена
01 јул 23:27Termoflux interio 22

Котел на пелети 22kw за парно греење. Поминати околу 6 тони пелети во...


1.150 €
или предлог цена
01 јул 09:45Pecka na peleti 24kw

Prodavam kotel na peleti 24kw edna sezona koristen odlicno topli imam...


78.000 МКД
или предлог цена
29 јун 19:25EcoSpar 10kw

Се продава печка со систем за дување на топол воздух за површини до 1...


26.500 МКД
или предлог цена
29 јун 10:37ovlasten serviser za ALFAPLAM

Овластен сервисер со лиценца на печки на пелети од брендот ALFAPLAM с...


1 МКД
или предлог цена
28 јун 18:50Pecka Kamin na peleti Ecospar 42kw

Prodavam kamin na peleti od Ecospar za parno greenje do 300m2. Kamino...


1 МКД
или предлог цена
28 јун 14:14Pecka na pelet

Info na 078325555 Miroslav


1 МКД
или предлог цена
28 јун 06:12Kupuvam pecka na peleti rasipana

Kupuvam pecka na peleti, duvalka, rasipana.


5.000 МКД
или предлог цена
18 јун 14:26Termoflux interio 22 kw

Koristen edna sezona


1.300 €
или предлог цена
16 јун 18:33Бории за печка на пелети

Се продаваат бории за печка на пелети и колтуци, димензии на бориите ...


2.000 МКД
или предлог цена
16 јун 15:05Kotel na paleti i drva

Kotelot se kombinira na peleti ili drva KONTAKT SAMO NA 074-235-0...


60.000 МКД
или предлог цена
15 јун 21:48BURNiT Печка на пелети 25kw

Се продава BURNiT печка на пелети користена 2 сезони. Има и вграден W...


30.000 МКД
или предлог цена
11 јун 13:00Камин на пелети алфа плам - Лука

Карактеристики: Капацитет: 8,37 kW Димензии: 500 x 470 x 940 mm Пречн...


40 МКД
или предлог цена
10 јун 23:54Se prodava pecka na peleti

Se prodava pecka na peleti so kotel za parno AVRAMOGLOU ENGINEERING!...


1 €
или предлог цена
08 јун 11:30Kotel na peleti cetrometal

Kotel na peleti centro metal Kako nov Info na tel 076 302 888 07...


1.900 €
или предлог цена
07 јун 20:56Parno na peleti

Se prodava komplet parno na peleti koristeno 2 sezoni so bakarni cevk...


1.800 €
или предлог цена
05 јун 17:13Pecka na Peleti 50kw

Prodavam Pecka na Peleti 50kw peckata e koristena zamo edna sezona i ...


1.500 €
или предлог цена
02 јун 13:33Sporet na peleti so kotel za parno

Se prodava kotel za parno na peleti za 100 m2 Kontakt: 075 476 950


1 €
или предлог цена
30 мај 09:54Kotel za Parno so Peleti

Se prodava Kotel za Parno na Pelet 37,KW poloven mnogu malce upotrebe...


500 €
или предлог цена
29 мај 11:30Se prodava sporet na peleti 8 kw

Se prodava sporet na peleti duvalka 8kw eko spar Tukana koristen 2...


550 €
или предлог цена
24 мај 16:57Kotel na drva i peleti

Se prodava kotel na drva i peleti 37kw, marka Feroli, so bezicen term...


1.600 €
или предлог цена
20 мај 23:05Милкуз 18kw

Котелот е користен една сезона и сеуште е под гаранција. Moќ на затоп...


890 €
или предлог цена
18 мај 18:01Termo fluh kotel 2 god koristen 35kw

Kotelot na slika moze da se vidi sekoe vreme vo odlicna sostojba kori...


1.300 €
или предлог цена
16 мај 18:14Pecka na peleti Alfa plam

Se prodava pecka na peleti dubalka Alfa plam(luka) 8.5kw idealna z...


35.000 МКД
или предлог цена
12 мај 13:00Котел на Пелети

Се продава котел на пелети 28kw во одлична состојба. Раде 075 302 10...


1.200 €
или предлог цена
23 апр 19:18Pecka na peleti duvalka DIECOTEC 13 kw

Se prodava pecka na peleti DIECOTEC duvalka 13 kw za 110 m2.koristen...


55.000 МКД
или предлог цена
19 апр 20:09Pecka na peleti duvalka 13kw diotec

Najdobriot nov model. Mnogu moken a ekonomicen i lesen za cistenje,m...


47.000 МКД
или предлог цена
14 апр 13:28Duvalka(pechka) na peleti do 60m2

Prodavam dve duvalki na peleti od 10kw -Bosansko proizvodstvo za povr...


750 €
или предлог цена
08 апр 10:25Duvalka(pechka) na peleti od 10KW do 60m2

Prodavam dve duvalki na peleti od 10kw -Bosansko proizvodstvo za povr...


750 €
или предлог цена
08 апр 10:25CENTROMETAL kotel na peleti 36kw

Центрометал Котел Техничка информација: Грејна моќност: 10,8-36 kW...


1.600 €
или предлог цена
03 апр 20:30Alfa Plam Luka Pecka na peleti

Koristena tri sezoni.Peckata e kako nova.Izgoreno otprilika okolu 5 t...


550 €
или предлог цена
30 мар 13:52Pecka na peleti

Se prodava pecka na peleti Ecospar 10KW koristena samo 3meseci. So ne...


36.000 МКД
или предлог цена
28 мар 17:56Prodavam pecka na peleti interio20kw 357 297

Prodavam pecka na peleti interio 20kw nova pod garancija 078 357 297


55.000 МКД
или предлог цена
24 мар 16:40Kombiniran kotel na drva i peleti

Se prodava kombiniran kotel na drva i peleti, kotelot e termomont bre...


600 €
или предлог цена
20 мар 15:25Prodavam pecka na peleti interio20kw 357 297

Prodavam pecka na peleti interio20kw nova tel 078 357 297


50 МКД
или предлог цена
17 мар 16:48Centrometal 40kw

Centrometal eko ckp 40 kw na peleti moze de se koristi i na drva Komp...


1.700 €
или предлог цена
13 мар 17:01Alfa plam commo 21

Се продава шпоре на пелети за парно 21kw за 150 м² Гаранција уште 3 ...


75.000 МКД
или предлог цена
09 мар 13:09ELEKTRONIKA ZA KOTEL NA PELETI

Elektronikata e vo perfektna sostojba *Thermoflux *Alfa plam i drugi ...


200 €
или предлог цена
04 мар 14:42Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам