Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
3519 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Klima servis Клима сервис se za klimi servis montaza cistenj

Klima Servis,se za klima,Prodazba na novi klimi Montaza,Demontaza,Ant...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

05 јун 16:17Промовирано

MONTAZA I SERVIS ZA KLIMI/ KLIMA UREDI

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:20Промовирано

Клима сервис Сервис за клими, Klima servis servis za klimi

Klima Servis,se za klima,Prodazba na novi klimi Montaza,Demontaza,Ant...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

20 јун 08:29Промовирано

Ruska sonda kotle vulkan 7 kw

Prodavam ruska podmornica kotle za parno od 5 do 7 kw do 70 kvadrati...


250 €
или предлог цена
Денес 09:59Radijatori ALGRETA

Se prodavaat aluminiumski Radijatori ALGRETA 70cm polovni... Radijato...


4 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

Денес 09:30Se prodava Klima VIVAX obicna 3.5kw

se prodava klima vivax 3,5kw standard split sistem ne e INVERTER kli...


7.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Денес 09:24SERVIS I PRODAZBA NA KLIMA UREDI SANIKO

📈Saniko MK since 2008 🧑‍💻www.sanikoservis.com 📞077583877 ВАШ ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Денес 09:24КЛИМА СЕРВИС/МОНТАЖА/ЧИСТЕЊЕ/ПРОДАЖБА НА КЛИМИ

Сервис на клими монтажа/демонтажа детално хемиско чистење на клими...


1 €
или предлог цена
Денес 09:21KLIMA UREDU VIVAX AEMIS 2.5kw DC INVERTER

Го имаме одговорот за високите температури – Vivax 09CH25AEMIs инверт...


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:21Montaza na klimi/klima uredi,Servisiranne na klimi,Freon

Vesime montaza, demontaza,servisiranje na klimi,dopolnuvanje freon,...


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:21Klimi

Accent Air Solution ви нуди: -Комплетен Сервис за вашите клима уреди...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Денес 09:20guseni radijatori

prodavam guseni radijatori so garacija ispravni


По Договор
или предлог цена
Денес 08:38IZRABOTKA NA CELOSNA ISTALACIJA ZA PARNO GREENJE

izrabotuvam celosna istalacija za parno grenjee so site tipovi na mat...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:38FUEGO 24 klima split sistem

Klimata e vo perfektna sostojba demontirana so site nejzini delovi mn...


350 €
или предлог цена
Денес 08:34Prozorska klima Samsung

Prodavam prozorska klima Samsung vo ispravna sostojba


100 €
или предлог цена
Денес 08:34РАДИЈАТОРИ_ 200мкд ребро

Продавам 2 половни радијатора со 12 и 16 ребра. Цена 200мкд за ребро.


200 МКД
или предлог цена
Денес 08:33Панелна греалка THERMOR 3000W _ 2400MKD

Панелна греалка THERMOR 3000W _ 2200мкд


2.200 МКД
или предлог цена
Денес 08:33Комбиниран котел на Дрва и Пелети

“Центрометал-Хрватска” Во одлична состојба со него следува и правосму...


65.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:54Kamin na pelet eftino/lirë!!

Se prodava sporet na pelet za parno diecotec 18kw motor.Gream okolu ...


650 €
или предлог цена
Денес 07:11Kotel 50kw

Kotel za parno na cvrsto gorivo ispraven.moze zamena.Na kotelot moze ...


300 €
или предлог цена
Денес 04:23Toplinska Pumpa

Se prodava Toplinska Pumpa. 16 KW. Tel. 070-690-333. Amnor.


3.400 €
или предлог цена
Денес 01:42Plinski ventili

Prodavam 38 parcinja razni plinski ventili za skari boci i drugo komp...


80 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Денес 01:03Pecka 5Kw

Se prodava pecka 5kw, cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:30Шпорет на дрва - Пламен 850

Скоро нов, малку употребуван Пламен 850 шпорет на дрва. Карактеристи...


25.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
30.000 МКД
Вчера 22:37Se prodava kamin Alfa Plam

Se prodava mnogu zacuvan kamin na drva Alfa Plam.


13.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:36Termo pecka 6kw

prodavam termoakomulaciona pecka 6ka vo ispravna sostojba 3000den ko...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:29Касетни клими

Се продава касетна клима 3/1(2x3.5kw и 1x2.5kw во една единица)скоро ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:41TERMOPECKA TERMOVKA ISPRAVNA 3.5 KA!!!!!

SE PRODAVA TERMOFKA VO ISPRAVNA SOSTOJBA - MNOGU MALKU E KORISTENA...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:33trajno zarecka pecka

team sistem,vo dobra sostojba


1 €
или предлог цена
Вчера 20:44  НОВ ОГЛАС

Термо Цер 6кв.

Исправна термо печка 6 кв. Цена по договор. тел. 070 555 509


1 €
или предлог цена
Вчера 19:18ТА печка 6kw

Се продава ТА печка во одлична состојба


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:15  НОВ ОГЛАС

ТА печка 6kw

Се продава ТА печка во одлична состојба


4.500 €
или предлог цена
Вчера 19:13  НОВ ОГЛАС

Klima Mitsubishi MUH-24NV 7kW

Се продава клима Mitsubishi MUH-24NV 7kW. Користена во домашни услови...


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:06NEO INVERTER 3.5 KW

Prodavam neo inverter 3.5 kw demontirana So cevki na nea original da...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:52  НОВ ОГЛАС

Kvarcna pecka

Se prodava kvarcna grealka EKO PLAM so 3 greaci Snaga- 3x 1000w


2.300 МКД
или предлог цена
Вчера 16:30Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Ком...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 16:13KUPUVAM KLIMA INVERTER HAIER 18

KUPUVAM INVERTER KLIMA URED HAIER18 NEISPRAVNA


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Вчера 16:08Радијатори на струја - 1000 денари

Продавам два радијатори на струја, секој по 1000 денари.


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Вчера 15:39KLIMA KLIMI ZA LADENJE VNTRESNI DONESENI SE OD SVAJCARIJA .

SE PRODAVAT 3 KLIMI VNATRESNI DONESEBI SE OD SVAJCARIJA NOVI NE KORIS...


250 €
или предлог цена
Вчера 15:14Pecka na gazija

Zacuvana gaziena pecka, redok primerok.inf. Na 075 247 965


30 €
или предлог цена
Вчера 14:42KLIMA SERVIS & ANTIBAKTERISKO CISTENJE NA SITE KLIMI

ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ НА КЛИМА УРЕД И НЕГОВАТА ВАЖНОСТ ❗❗❗ 📣 Иако клима у...


87 €
или предлог цена
Вчера 14:27SE PRODAVA KOMPLET PARNO GREENJE

SE PRODAVA KOMPLET PARNO GREENJE -EL.KOTEL -EKSPANZIONEN KOTEL -P...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:55Se prodava Kamin

Se prodava kamin koristen 1mesec povekje info na 075359940


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:15Страна 1 од 88

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам