Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
32 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Montaza na klimi/klima uredi,Servisiranne na klimi,Freon

Vesime montaza, demontaza,servisiranje na klimi,dopolnuvanje freon,...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 16:41Промовирано

MONTAZA I SERVIS ZA KLIMI/ KLIMA UREDI

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:25Промовирано

Servis za klima uredi /montaza na klimi

Vrsime servis, cistenje, montaza i prodazba na klima uredi od ovlaste...


1 €
или предлог цена
15 јун 11:57Промовирано

Pecka na peleti/Печка на пелети ECOSPAR 8KW

Продавам печка на пелето ecospar 8 киловати, сочувана. Користена 3 се...


350 €
или предлог цена
Денес 17:15Pelet Peleti Пелет Пелети

Montepellet Состав : 100% буково дрво Енергетска моќ : >4.6 kWh/k...


355 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

Денес 13:00Kotel alfa plam como 21

Prodavam kotel na peleti alfa plam como 21 edna sezona koristen


1 €
или предлог цена
21 јун 11:32Пелет EN A1 plus класа

Продаваме пелет EN A1 plus класа. Минимална количина 1 Тон. Цена фр...


350 МКД
или предлог цена
31 мај 08:43Kotel na peleti 50 kw

Prodavam kotel na peleti koristen edna sezona 50 kw. Na poraki i e-ma...


1.300 €
или предлог цена
30 мај 13:17Се продава скоро нова MBS печка на пелети MBS Pelet 10kw

Заради заминување во странство се продава многу малу користена печка ...


48.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

25 мај 13:01Grejac za palenje na pelet

Se prodava grejac za palenje na peleti. Nov e neupotrebuvan (po gre...


1.500 МКД
или предлог цена
19 мај 19:36Vardar pelet

Vardar peleti A1 na golemo i malo za poveke innfo 078568882


299 МКД
или предлог цена
05 мај 19:13Kotel na peleti 25 kw

Se prodava kotel na peleti 25 kw, ima potroseno samo 200 vreki,moze d...


1.200 €
или предлог цена
30 мар 14:16Pecka na peleti 10kw

Se prodava pecka na peleti MBS 10kw Pravosmukalka za pepel I cunak Is...


36.000 МКД
или предлог цена
23 фев 07:23Kotel na drva + brener na peleti

Se prodava kotel na drva vo odlicna sostojba. Dopolnitelno se prodava...


850 €
или предлог цена
31 јан 16:01Буков Пелет (Pelet) A-класа Biotherm

Буков пелет Цената е франко Кочани минимална количина 70 вреки 1050 ...


320 МКД
или предлог цена
11 јан 07:34Briketi Visoko kaloricni

Prodazba na kvalitetni i visoko kaloricni briketi za greenje na golem...


14.800 МКД
или предлог цена
09 дек 13:09GREJTE SE NA PELETI OD BADEMOVA KOSKA!!

Proizvodstvo na peleti od Bademova kostinka (oklop)a moze prodazba na...


15 МКД
или предлог цена
29 ное 18:38KJUMCI F80 NOVI

Kjumci 1m-3komada,rozetna,dve kolena 45’ i dva drzaci. Site novi,inox...


1 МКД
или предлог цена
24 ное 19:08Prodavame kvalitetni peleti

Prodavame kvalitetni peleti A1 uvoz od C.Goracena po dogovor


235 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

09 ное 10:39Peleti- Пелети

Вршиме продажба и достава на пелети EKO LIFE -Македонија висока А1 ...


190 МКД
или предлог цена
25 авг 13:07ПЕЛЕТИ - продажба на шлепер

Продажба на пелети на шлепер со Ваш машински истовар на едно истоварн...


1 €
или предлог цена
31 јул 19:31PELETI - PRODAZBA NA SHLEPER ПЕЛЕТИ

Продажба на пелети на шлепер со Ваш машински истовар на едно истоварн...


1 МКД
или предлог цена
31 јул 19:31Се Продава

Се продава Пелети Алфа Плам Лука 8.37 Kw + Смукачка за пепел Алфа П...


По Договор
или предлог цена
30 апр 13:00EcoSpar ASTRA

Prodavam šporet na peleti za parno. Za poveke informacii javetese na ...


1 €
или предлог цена
30 апр 02:40Се продава камин на пелети 10kw.

Продавам камин на пелети. Користен 1 сезона (4 месеци). Купен од eco...


550 €
или предлог цена
11 апр 20:22Kupuvam peleti пелети

Kupuvam peleti plakjam vednash 160 den od vrekja 15kg 11 den/kg


160 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

11 апр 15:40Centrometal Kotel / Pecka na Peleti

Se prodava kotel / pecka na peleti so piklucok pumpa i ekspanzionen s...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

07 апр 11:23BRIKETI 100% BUKOVO

Cena Za Briketi Samo Vo Kemo AB Company Povelete ➡ Zastede Znaciteln...


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

22 фев 14:21PELETI ПЕЛЕТИ

BIO MONTE PELET A2 🌲🌲 📍180 Ден / Вреќа 📞Контакт : 075370879...


180 МКД
или предлог цена
13 јан 14:45ПЕЛЕТИ EKO PELET A1-КЛАСА

Се прoдаваат пелети од брендот EKO PELET, кој за прв пат се наоѓа на ...


200 МКД
или предлог цена
22 дек 13:00Briketi Visoko kaloricni

Prodazba na kvalitetni i visoko kaloricni briketi za greenje na golem...


14.800 €
или предлог цена
15 окт 10:02Briketi

Prodazba na kvalitetni i visoko kaloricni briketi za greenje na golem...


14.800 МКД
или предлог цена
13 окт 14:21Briketi

Prodazba na kvalitetni i visoko kaloricni briketi za greenje na golem...


15 МКД
или предлог цена
12 окт 16:02Briketi

Prodazba na kvalitetni i visoko kaloricni briketi za greenje na golem...


14.800 €
или предлог цена
09 окт 20:04Briketi

Prodavam kvalitetni i visoko kaloricni briketi za greenje. 100% Buka....


14.800 €
или предлог цена
08 окт 19:36Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам