Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
16 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Servis za klima uredi /montaza na klimi

Vrsime servis, cistenje, montaza i prodazba na klima uredi od ovlaste...


1 €
или предлог цена
28 јун 13:10Промовирано

Servis montaza demontaza na novi i polovni klimi klima uredi

Servis montaza demontaza ,polnenje freon antibakterisko detalno ciste...


1 €
или предлог цена
16 мај 09:25Промовирано

Клима сервис Сервис за клими, Klima servis servis za klimi

Klima Servis,se za klima,Prodazba na novi klimi Montaza,Demontaza,Ant...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

20 јун 08:29Промовирано

Plamenik Gorilnik Brener na nafta za kotel.

Germanski koristen tri sezoni,komplet so avtomatika i dovodni creva z...


210 €
или предлог цена
12 јун 13:11KOTEL NA NAFTA

KOTEL NA NAFTA KOMPLET SO GORLNIK EKSPANZIONEN SAT, POMPA I 2 TONA CI...


1.050 €
или предлог цена
11 јун 10:41Нафтена печка

Нафтена печка Горење неотпакувана сосема нова,уникатен изложбен салон...


100 €
или предлог цена
03 јун 13:54Se prodava metalna cisterna 3t za nafta

Se prodava nova neupotrebuvana metalna cisterna za nafta od 3t proizv...


500 €
или предлог цена
24 апр 10:20Plamenik i kotel na maslo nafta

Plamenik i kotel na maslo Girsh 20kw germanski vo odlicna sostojba .r...


1.200 €
или предлог цена
05 апр 21:50Kotel na nafta

Prodavam kotel na nafta so brener malku koristen,Eko flam italijanski


350 €
или предлог цена
13 дек 19:14Kotel na nafta

informacii na 076475115 Kotel na nafta ispraven funkcionira be...


100 €
или предлог цена
22 ное 19:18Kotel na nafta WIESSMANN 27kw

informacii na 076475115 Kotel na nafta so gorilnik za parno do...


450 €
или предлог цена
15 ное 12:29Brener na nafta

Se prodava povolno brener na nafta za industriski kotel. Informacii ...


1 €
или предлог цена
01 ное 17:51Пламеник

Пламеник за нафта скоро нов малце користен 1 сезона тел.072 240 380


100 €
или предлог цена
24 окт 20:16Gorilnik Ecoflam

Se prodava gorilnik za parno za nafta Ecoflam, koristen 2 zimski sezo...


200 €
или предлог цена
23 окт 09:39Baram sklopka za gorilnik

Gorilnik na nafta sklopka satronic tf 802.1


20 €
или предлог цена
31 јан 20:57Se prodava!!!

Cena po dogovor!!!


По Договор
или предлог цена
12 дек 09:54Cisterni za nafta

Se prodavaat dve cisterni za nafta,po 1500 L,proizvodstvo fabrika Dim...


18.000 МКД
или предлог цена
02 ное 20:17REZERVAR ZA NAFTA 2 tona

Rezervar za nafta 2,2 tona sobira 078 320 094


1 €
или предлог цена
07 окт 18:00REZERVAR ZA NAFTA 2 tona

Prodavam rezervar za nafta koj sobira 2,2 tona 078 320 094


1 МКД
или предлог цена
07 окт 15:54Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам