Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
113 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KLIMA SERVIS, PRODAZBA, MONTAZA NA SITE KLIMI

"КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ" 1. Монтажа на нови и половни клима уреди...


87 МКД
или предлог цена
10 мар 10:48Промовирано

Klima servis se za klima antibakterisko cistenje, montaza

Klima Servis,se za klima,Montaza,Demontaza,Antibakterisko cistenje i ...


По Договор
или предлог цена
14 мај 13:52Промовирано

Klima servis Клима сервис se za klimi servis montaza cistenj

Klima Servis,se za klima,Prodazba na novi klimi Montaza,Demontaza,Ant...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

14 јан 21:10Промовирано

Kotel na pelet za parno

Se prodava kotel na pelet so garancija skoro nov koristen mesec dena ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.050 €
Денес 13:00Pecka na peleti Karina 10kw

Peckata e stara dve godini Vo super sostojba Duvalka Nameneta e za kv...


26.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:43Pecka na peleti

Se prodava pecka na peleti EkoSpar 33kw koristena 2 grejni sezoni, od...


1.090 €
или предлог цена
Денес 10:38ALFA PLAM COMMO 15

ALFA PLAM COMMO 15 najkvaliteten kotel na peleti koristen 4 zimi, red...


50.000 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
65.000 МКД
Вчера 18:02Termoflux interio 22

Котел на пелети 22kw за парно греење. Поминати околу 6 тони пелети во...


1.150 €
или предлог цена
Вчера 16:40  НОВ ОГЛАС

Se prodava pecka na peleti

Se prodava pecka na peleti so kotel za parno AVRAMOGLOU ENGINEERING!...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:58ovlasten serviser za ALFAPLAM

Овластен сервисер со лиценца на печки на пелети од брендот ALFAPLAM с...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 10:56Termoflux interio 22 kw

Koristen edna sezona


1.300 €
или предлог цена
Вчера 08:50Termo fluh kotel 2 god koristen 35kw

Kotelot na slika moze da se vidi sekoe vreme vo odlicna sostojba kori...


1.300 €
или предлог цена
16 мај 18:14Vesta Lux kamin na peleti

Продавам Веста Лукс камин 25kW, само 2 пати вклучен. Каминот е буквал...


1 МКД
или предлог цена
15 мај 17:19Pecki na drvaso zdtavi samoti

Pekite se vo odlicna sostojba cena povolna 50 e edna


50 €
или предлог цена
15 мај 13:44Милкуз 18kw

Котелот е користен една сезона и сеуште е под гаранција. Moќ на затоп...


950 €
или предлог цена
15 мај 08:07Kamin na pelet eftino/lirë!!

Se prodava sporet na pelet za parno diecotec 18kw motor.Gream okolu ...


700 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
750 €
13 мај 14:52Pecka na peleti

Vo ispravna sostojba, informacii na tel: 070223442 MARKO


1 €
или предлог цена
12 мај 22:12Pecka na peleti Alfa plam

Se prodava pecka na peleti dubalka Alfa plam(luka) 8.5kw idealna z...


35.000 МКД
или предлог цена
12 мај 13:00Kotel na peleti 70KW

Kotel na peleti Centrometal Hrvatska so rezervoar za peleti i avtomat...


3.000 €
или предлог цена
11 мај 09:38Alfa Plam dino 17

Alfa Plam dimo 17 Odlicen koristen dve sezoni Cena 1000 eur Nov ko...


1.000 €
или предлог цена
10 мај 13:10Камин на пелети алфа плам - Лука

Карактеристики: Капацитет: 8,37 kW Димензии: 500 x 470 x 940 mm Пречн...


40 МКД
или предлог цена
08 мај 21:04Котел-камин на пелети 31 kw

Користен во одлична состојба котел - камин на пелети тип Marnel 31 kw...


550 €
или предлог цена
08 мај 14:38Pecka na pelet

Info na 078325555 Miroslav


1 МКД
или предлог цена
06 мај 19:29Pecka na peleti DiecoTec 8kW so duvalka

Se prodava pecka na peleti so duvalka DiecoTec 8kW. Peckata e korsten...


450 €
или предлог цена
04 мај 13:35PECKA NA PELETI EKOSPAR SOLARA 6KW - NOVA

Se prodava pecka na peleti EKOSPAR SOLARA 6KW za prostor do 60 kvadra...


500 €
или предлог цена
04 мај 11:06Се продава печка на пелети 10KW дувалка

Се продава одлична печка на пелети со моќ од 10kw за греење на просто...


380 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
399 €
04 мај 00:27Kamin na peleti 10kw 1sezona garancija

Kaminot e star 2god vo top sostojba bauger bosanski


1 МКД
или предлог цена
01 мај 21:28Kotel na pelet 30 kw

Kotel na pelet 30 kw ispravno


1.000 €
или предлог цена
01 мај 00:57Печка на пелети TAM STADLER

Продавам печка на цврсто гориво, бренер на пелети, резервар за пелети...


1 €
или предлог цена
30 апр 14:12EcoSpar 10kw

Се продава печка со систем за дување на топол воздух за површини до 1...


26.500 МКД
или предлог цена
30 апр 12:02PECKA NA PELETI 25KW MOZE I ZAMENA

Pecka na peleti 25 kw moze i zamena Se prodava Pecka na Peleti za ...


600 €
или предлог цена
25 апр 21:42Kamin na peleti EkoSpar

Se prodava kamin na peleti 10 kw i e za 80 m2 Kaminot e mnogu malce v...


600 €
или предлог цена
25 апр 19:31Котел на Пелети

Се продава котел на пелети 28kw во одлична состојба. Раде 075 302 10...


1.200 €
или предлог цена
23 апр 19:18Sporet na peleti so kotel za parno

Se prodava kotel za parno na peleti za 100 m2 Kontakt: 075 476 950


1 €
или предлог цена
21 апр 23:12Pecka na peleti duvalka DIECOTEC 13 kw

Se prodava pecka na peleti DIECOTEC duvalka 13 kw za 110 m2.koristen...


55.000 МКД
или предлог цена
19 апр 20:09Pecka na peleti duvalka 13kw diotec

Najdobriot nov model. Mnogu moken a ekonomicen i lesen za cistenje,m...


47.000 МКД
или предлог цена
14 апр 13:28Duvalka(pechka) na peleti do 60m2

Prodavam dve duvalki na peleti od 10kw -Bosansko proizvodstvo za povr...


750 €
или предлог цена
08 апр 10:25Duvalka(pechka) na peleti od 10KW do 60m2

Prodavam dve duvalki na peleti od 10kw -Bosansko proizvodstvo za povr...


750 €
или предлог цена
08 апр 10:25CENTROMETAL kotel na peleti 36kw

Центрометал Котел Техничка информација: Грејна моќност: 10,8-36 kW...


1.600 €
или предлог цена
03 апр 20:30Alfa Plam Luka Pecka na peleti

Koristena tri sezoni.Peckata e kako nova.Izgoreno otprilika okolu 5 t...


550 €
или предлог цена
30 мар 13:52Pecka na peleti

Se prodava pecka na peleti Ecospar 10KW koristena samo 3meseci. So ne...


36.000 МКД
или предлог цена
28 мар 17:56Prodavam pecka na peleti interio20kw 357 297

Prodavam pecka na peleti interio 20kw nova pod garancija 078 357 297


55.000 МКД
или предлог цена
24 мар 16:40Kombiniran kotel na drva i peleti

Se prodava kombiniran kotel na drva i peleti, kotelot e termomont bre...


600 €
или предлог цена
20 мар 15:25Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам