Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
28 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Servis montaza demontaza na novi i polovni klimi klima uredi

Servis montaza demontaza ,polnenje freon antibakterisko detalno ciste...


1 €
или предлог цена
16 мај 09:25Промовирано

Klima servis Клима сервис se za klimi servis montaza cistenj

Klima Servis,se za klima,Prodazba na novi klimi Montaza,Demontaza,Ant...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

05 јун 16:17Промовирано

MONTAZA I SERVIS ZA KLIMI/ KLIMA UREDI

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
Денес 12:02Промовирано

Boca oxigen boci

Se prodava boca oxigen golema polna so manometar


77.777.777 €
или предлог цена
21 јун 14:09Plinski protocen bojler Bosch

Bojlerot e nov ne e koristen


120 €
или предлог цена
08 јун 20:16Grealka na plin

Prodavam grellka na plin, raboti odlicno.


800 МКД
или предлог цена
05 јун 17:27Prodavam inox pecurka na plin

Se prodava inoksna pecurka na plin zaedno so boca 10L 150€


150 €
или предлог цена
21 мај 12:03Protocno na plin 24 kw

Ispraven koristen malku


6.000 МКД
или предлог цена
17 апр 10:58Pecka na plin Печка на плин

-За површина до 50м2 -Подесување на јачина на греење, со три греачи ...


3.500 МКД
или предлог цена
01 апр 10:08NEO - Nova Pecka na plin

Nova pecka za greenje na plin


3.000 МКД
или предлог цена
31 мар 19:50Печка на плин со боца Grealka na plin so boca

Греалка на плин со боца од 12 литри, со вграден калорифер


6.000 МКД
или предлог цена
31 мар 19:09Plinska grealka 400den

Nova Plinska grealka 400den Pisete mi na viber 075514169


400 МКД
или предлог цена
20 мар 08:35Se prodava plinska grealka , neupotrebuvana , 400 den

Se prodava plinska grealka , stoena no neupotrebuvana , cena 400 d...


400 МКД
или предлог цена
15 мар 12:09Tajfun 30kw

Ispraven na plin cena 5500 den 072 555 302


5.500 МКД
или предлог цена
09 мар 15:46ROBUR Pecka na Gas

ROBUR Pecka na Gas ispravna raboti besprekorno


700 €
или предлог цена
27 фев 16:57Greenje na gas

Se prodavaat 2 malku koristeni pecurki na gas i top na gas. Za povek...


120 €
или предлог цена
23 фев 09:27Kotel na drva 35kw

Megal 35kw kotel na drva -2003 godina Za poveke info 075203101


550 €
или предлог цена
22 фев 13:32Grealka na plin

Prodavam grealka na plin so boca od 10 kgr.koristena edna nedela. Kon...


8.000 МКД
или предлог цена
18 фев 18:45Plinska grealka - Pecurka

База: 454mm x 86mm(H) Резервоар: 378mm x 780mm(H) Горилник: 262m...


7.500 МКД
или предлог цена
21 јан 17:55grealka na plin lial turski proizvod novi

Grealka na plin novi Redovna cena:5950 den 🔥🔥🔥🔥Cena na popust :...


4.990 МКД
или предлог цена
20 јан 23:07Maxpuls grealka kvarcna na struja

Redovna cena:2.950 den 🔥🔥🔥Cena na popust :1990 den🔥🔥🔥 Шифр...


1.990 МКД
или предлог цена
18 јан 21:05se prodava PECURKA NA GAS

se prodava PECURKA NA GAS


5.500 МКД
или предлог цена
15 јан 17:49Kotel me Drun / Katror Pump / Ekspanziona boca

Kotel me drun për parno 120 metre katror pump edhe ekspanziona boca A...


350 €
или предлог цена
14 јан 00:43Kotel za parno na metan gas Mora Top

Mora Top sirius 20kw 45.000 MKD ( 65.000 stara cena ) Mora Top siriu...


45.000 МКД
или предлог цена
03 јан 19:07Prodavam pečurka grealka na plin donesena od Germanija

Grealkata e donesena od Germanija i je sve ispravna Cena .80.€ neje...


50 €
или предлог цена
26 дек 10:38Rezervoar za Nafta 1 ton

Se prodava rezervoar za nafta od 1 ton koristen edna sezona.Cena po d...


22 дек 15:09Baram PLINSKA PECKA (ПЛИНСКА ПЕЧКА)

Барам плинска печка во исправна добра состојба! 070-328 028


1 €
или предлог цена
10 ное 13:41Плински регулатор Bagat

Се продава нов плински регулатор Bagat ,Љубица 078 655 106


400 МКД
или предлог цена
25 окт 11:30Се продава котел на плин, BERETTA 36KW,

Се продава котел на плин, BERETTA 36KW, не е користен.


05 окт 10:23Печка на плин со вентилатор за 300м2

Уредот е купен од Италија користен само една година. Служи за загрев...


1 €
или предлог цена
11 мај 12:25Pecka na plin

sosema malce koristena jugoslovensko proizvodstvo


По Договор
или предлог цена
30 мај 14:42Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам