Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
127 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Komplet parno greenje / radijatori / парно

Се продава комплет парно со приклучок на камин на дрва. Радијатори :...


15.000 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
19.000 МКД
24 мај 17:16Промовирано

alfa

alfa plam 20kw za parno ferroli 50 kw brener na pilet so silus sim...


По Договор
или предлог цена
01 јун 13:05Промовирано

Klima servis Клима сервис se za klimi servis montaza cistenj

Klima Servis,se za klima,Prodazba na novi klimi Montaza,Demontaza,Ant...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

28 мај 22:37Промовирано

Elektricen kotel za parno

Prodavam elektricen kotel za parno ispraven so 3 grejaci od po 6kw. ...


210 €
или предлог цена
Денес 17:02Germanski radijator ZASS

Se prodava germanski radijator ZASS so termostat, cena 2500 denari ...


2.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

Вчера 21:31РАДИЈАТОР RADIJATOR

Се продава радијатор со димензии 1000х600 мм. Користен многу малку, с...


3.500 МКД
или предлог цена
01 јун 19:49Se prodavaat radijatori

Se prodavaat polovni radijatori. Edniot e so 16 rebra, vtoriot e so 9...


200 МКД
или предлог цена
30 мај 07:21Radijator so 12 rebra 3600 den

Skoro nov neiskoristen radijator so 12 rebra za 3600 den


60 €
или предлог цена
29 мај 23:44Kupuvam aluminski radijator I 1.5 evro rebro

Otkupuvam aluminski radijatori 90den rebro


90 МКД
или предлог цена
29 мај 21:49Prodavam komplet 5 radijatori so se ventili KORISTENI isprav

Prodavam 5 kompletni metalni panelni radijatori so se ventili. Korist...


6.150 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.200 МКД
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

29 мај 19:11продавам радијатор

Продавам Алгрета Р 500 радијатор во одлична состојба со 5 ребра,


1.200 МКД
или предлог цена
29 мај 12:27Алгрета R500 радијатори

Се продаваат радијатори алгрета R500 204 ребра во многу добра состо...


6 €
или предлог цена
27 мај 20:03Маслен радиатор

Се продава малку користен и во исправна состојба, неоштетен маслен ра...


2.000 МКД
или предлог цена
25 мај 10:52Prodavam radijatori

Prodavam socuvani eden aluminski radijator so 30 rebra,8 panelni radi...


500 €
или предлог цена
25 мај 00:54Продажба на користени гусани и алуминиумски радијаторијатори

На продажба се 10 гусани и 5 алуминиумски радијатори “Агрета“ радијат...


200 МКД
или предлог цена
24 мај 12:13Radijator na ulje

Prodavam radijator na ulje vo prekrasna sostojba i mnogu malku korist...


2.000 МКД
или предлог цена
23 мај 15:35Za greenje

070 514 030 070 637 430


1.500 МКД
или предлог цена
21 мај 14:51Radiatori

Inf na 076797371


1 €
или предлог цена
21 мај 13:39Radijatori za parno

Prodavam radijatori za parno greenje vo odlicna sostojba koristeni sa...


5 €
или предлог цена
- 29 % Попуст
7 €
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

19 мај 22:01Kotle za parno

Kotle za parno 2x9kw


200 €
или предлог цена
19 мај 16:00Se prodavaat gusani radijatori 4 kanalni

Vo odlicna sostojba


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

19 мај 10:29Radijator

Radijatori novi ne koristeni Algreta Resen. 2x26 rebra


6 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

13 мај 20:25Resenski aluminiumski radijatori R610

Resenski aluminiumski radijatori R610 ispravni 10+12+20+22 vkupno 6...


5 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

12 мај 20:05Регистар за парно

Продавам регистар за парно 60*85 Kontakt telefoni: 076 913 947 076...


1.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

11 мај 10:25Radijatori aluminiumski

Aluminiumski radijatori,rebro 300den.Odlicna sostojba.Tel 070 249 129


1 МКД
или предлог цена
10 мај 23:16RADIATOR NA STRUJA ULJEN KAKO NOV

PRODAVAM RADIATORI ULJNI NA STRUJA MALKU KORISTENI POVEKE TIPOVI I R...


1.500 МКД
или предлог цена
09 мај 18:42RADIATORI

Prodavam radijatori vo dobra sostojba Dolzina 2m 10 parcinja. I 2 rad...


50 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

08 мај 21:20Prodavam Aluplas cefki

Cefkite se koristdni dve sezoni ima i spojki


По Договор
или предлог цена
07 мај 09:23Polovni radijatori

Se prodavaat polovni guseni radijatori so sledniov broj na rebra (150...


1 €
или предлог цена
03 мај 14:15Radijatori

Se prodavaat dva aluminiumski radijatora eden so sest rebra eden so p...


4.000 МКД
или предлог цена
30 апр 14:25ПРОДАВАМ ГУСАНИ РАДИЈАТОРИ

Гусани радијатори,50 ребра, различни димензии, во одлична состојба. ...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

25 апр 09:40Радијатори

Продавам нови радијатори за повеќе информации барајте ме на 070-313-2...


1 €
или предлог цена
25 апр 00:20Prodavam grejac

Prodavam grejac za radijator, proizvodstvo Srbija, Koristen, isprave...


2.300 МКД
или предлог цена
22 апр 15:19Гусени радијатори 3 парчиња (33 ребра)

Продавам добро сочувани гусени радијатори. едно парче со 9 ребра (по...


8.000 МКД
или предлог цена
21 апр 20:55Radiator 2m

Dva radiatori po 2m Kompletno novi


111.111 €
или предлог цена
Студеничани / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

21 апр 14:34Radiatori dve parcinja

Dva tadijatori 60x100 dimenzija 2000den parce


2.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.000 МКД
13 апр 18:16панелен радијатор panelen radijator 600/800

Продавам Demrad панелен радијатор 600/800 (должина 80 сантиметри) со ...


3.000 МКД
или предлог цена
06 апр 19:34Greac za vo radijator so termostat

Se prodavaat dva greaci za radijator. Greacite se od po 2.5kw so term...


2.300 МКД
или предлог цена
04 апр 18:17Radiator

Prodavam radiator na ulje vo ispravna sostojba..1500den 078999472


1.500 МКД
или предлог цена
04 апр 16:18Maslen radijator радијатор kako nov

Radijator NEO kako nov nekolku pati koristen 2.5 KW


2.599 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

26 мар 12:56Radijator

Maslen radijator so turbo ventilator,11 rebra, na trkala ,ne koristen.


1 МКД
или предлог цена
18 мар 11:58Dva radijatori

Dva radijatori


4.000 МКД
или предлог цена
07 мар 17:27Radijatori

Prodavam celicni radijatori - 1 x 120 cm, 2x80cm, 2x60cm


150 €
или предлог цена
07 мар 07:45Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам