Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
43 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KLIMA SERVIS, PRODAZBA, MONTAZA NA SITE KLIMI

"КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ" 1. Монтажа на нови и половни клима уреди...


87 МКД
или предлог цена
10 мар 10:48Промовирано

Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Компл...


500 МКД
или предлог цена
13 јун 14:32Промовирано

Klima servis Клима сервис se za klimi servis montaza cistenj

Klima Servis,se za klima,Prodazba na novi klimi Montaza,Demontaza,Ant...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

05 јун 16:17Промовирано

Kalorifer konvektor fenhojler

Se prodava konvektor fenhojler za parno greenje ispraven. Informacii ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:21Kalorifer, tajfun za 100 m2

Kalorifer, tajfun za 100 m2


5.000 МКД
или предлог цена
28 јун 20:13Kvarcna grealka

Kvarcna grealka koper negotini so 3 greaci vo odlicna sostojba


950 МКД
или предлог цена
28 јун 17:00Termo pecka 6 - Ohrid

Prodavam tremo pecka 6 vo Ohrid vo solidna sostojba.


2.900 МКД
или предлог цена
25 јун 13:18Roventa Duolio grealka

Roventa duolio 1000 1000w. Kako nova koristena 2 meseci. https://set...


4.800 МКД
или предлог цена
19 јун 17:12Grealka mala

Se prodava mala grealka ispravna. Tel za kontakt 072/273-761


500 МКД
или предлог цена
24 мај 12:04Греалка Калорифер Grealka Kalorifer ISKRA

Se prodavat novi grealki- kaloriferi Iskra 2000w,Slovenski kvalitet. ...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Калорифери

20 мај 14:45Tajfun - kalorifer

Prodavam dva tajfun - kaloriferi kupeni od Bane Air 2018 godina, kori...


8.000 МКД
или предлог цена
18 мај 19:20KALORIFER GREALKA BN-944 T

Olichno gree ------ i ladi 1500 W - ventilator so potenciometar ...


1.500 МКД
или предлог цена
29 апр 08:17GREALKA ekonomicna podvizna

Grealka podvizna Lesna za upotreba Se uklucuva na bilo koj steker...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Калорифери

22 апр 09:37KALORIFER //GREALKA DYNAMIK TG-200 B5

Ispravna kako nova - 2 x 1000 w + 2000 w voopshto ne koristena o...


1.400 МКД
или предлог цена
20 апр 21:45Prodavam Kalorifer Tajfun 5 KW

Prodavam Kalorifer Tajfun 5 KW, trofazen priklucok, Rade Koncar proiz...


140 €
или предлог цена
19 апр 08:06Grealka Max

Mnogu malce koristena keramicki greaci 2 stepena 750w i 1500w sigurn...


800 МКД
или предлог цена
18 апр 12:40KALORIFER -GREALKA MIKRON Prilep

Odlichno gree --kako nova 2 x 1000 w = 2000 w model TAJFUN 200...


1.600 МКД
или предлог цена
17 апр 07:18Fenkoiler x18 industriski za greenje i ladenje

Opremata e od jugoslovensko poteklo So izmenuvaci so sitni lameli so...


10.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Калорифери

06 апр 12:26Kalorifer Калорифер

Нов, не е Турки или Кинески, него Германски


1.500 МКД
или предлог цена
31 мар 19:08KERAMICHKA GREALKA NEO WCH- 1550 IX

Ispravna so daljinsko-- se montrira bilo kade odlichno gree 2 x 1...


2.000 МКД
или предлог цена
17 мар 13:48Industriski Kalorifer na PELETI

prodavam industriski kalorifer so topol vozduh za zagrevanje na hali ...


1.550 €
или предлог цена
27 фев 16:57Тајфун Хаваи

Тајфун Хаваи со подесива јачина од 10,8 и 6 kW, погоден за загревање ...


По Договор
или предлог цена
23 фев 22:14DIMPLEX KALORIFER GREALKA,KUPATILO,SOBA I TN

DIMPLEX FX20V KALORIFER E GLAVNO ZA GREENJE NA BANJA-KUPATILO,A MOZE ...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Калорифери

07 фев 13:45Led grealka kalorifer 750w novi!!

Redovna cena:2650 den 🔥🔥🔥🔥 xena na popust:2199🔥🔥🔥🔥 Подд...


2.190 МКД
или предлог цена
03 фев 09:58Elektricna grealka zidna 2000w novi!

Redovna cena:2.950 den 🔥🔥🔥🔥 cena na popust:2.299 den🔥🔥🔥🔥 ...


2.299 МКД
или предлог цена
03 фев 09:54Grijalica Fuego

Nov, nekoristen.


5.000 МКД
или предлог цена
27 јан 21:57Kalorifer grealka kvarcna elektricna novi !!

800w elektricna grealka Redovna cena 1950 den 🔥🔥🔥Cena na po...


1.650 МКД
или предлог цена
25 јан 15:50Fen grealka DYNAMIC

Redovna cena:2650 den 🔥🔥🔥 cena na popust:1699 den 🔥🔥🔥 Моќно...


1.699 МКД
или предлог цена
25 јан 10:36Tajfun 9kw

Nov voopshto ne koristen tajfun so jachina od 9 kw


200 €
или предлог цена
25 јан 09:52Се продава калорифер

Се продава калорифер, цена поволна добро зачуван! Телефон за конта...


1 €
или предлог цена
21 дек 14:47grealka kalorifer ROVUS

prodavam grelka kalorifer ROVUS HEAT MC4 komplet ispravna moze da s...


600 МКД
или предлог цена
18 дек 11:26TAJFUN KALORIFER ТАФУН КАЛОРИФЕР

Нови тајфуни/калорифер на нафта со голема топлотна моќност 20kw -80...


30.000 МКД
или предлог цена
13 дек 17:24Flame Heater 900W - Aparat za zatopluvanje

🏠 Ослободете се од големите греалки кои зафаќаат многу простор. Ви г...


1.100 МКД
или предлог цена
01 дек 10:42kalorifer neispraven

prodavam poloven kalorifer vo neispravna sostojba. cena: 500 den.


500 МКД
или предлог цена
16 окт 10:17Ефтино, ГРЕАЛИЦА Tesy 2400 W

Продавам греалица греалица Tesy 2400 W - снага 2400 W - со термоста...


1 €
или предлог цена
24 сеп 08:07Калорифер

Продавам трофазен калорифер 6KW со термостат користен една сезона. Ин...


100 €
или предлог цена
06 сеп 19:09Kalorifer kvarcen

kvarcen so tri greaci, ispraven


1.000 МКД
или предлог цена
20 авг 21:22Kalorifer KUMTEL-KS2035

kvarcen so tri greaci


1.000 МКД
или предлог цена
20 авг 21:21Handy Heater MINI kalorifer

✅Најбараната Handy Heater мини греалка која троши само 2 ден. на час ...


599 МКД
или предлог цена
22 дек 19:33Калорифер, нов, 3Кw монофазен, техноин

Се продава сосема нов некористен калорифер техноин. Калориферот е со...


5.500 МКД
или предлог цена
18 дек 22:14Индустриски калорифер на нафта

Калориферот е на нафта за затоплување на простории до 500 М2


700 €
или предлог цена
17 дек 17:51Grejni tela Cimex

Se prodavaat grejni tela na struja od 3-15 kw. Marka Cimex, Poteklo...


3.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Калорифери

24 ное 11:43Grealka kalolifer

3 kw, monofazen, odlicna sostojba, so termostat. 078 444 895


100 €
или предлог цена
15 ное 19:13Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам