Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
117 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Klima servis Клима сервис se za klimi servis montaza cistenj

Klima Servis,se za klima,Prodazba na novi klimi Montaza,Demontaza,Ant...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

28 мај 22:37Промовирано

alfa

alfa plam 20kw za parno ferroli 50 kw brener na pilet so silus sim...


По Договор
или предлог цена
01 јун 13:05Промовирано

Komplet parno greenje / radijatori / парно

Се продава комплет парно со приклучок на камин на дрва. Радијатори :...


15.000 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
19.000 МКД
24 мај 17:16Промовирано

Thermor panel grealki 1500W 2000W 2500W

Polovni panelni grealki Thermor, so sekoja ima drzaci za na zid. 1x ...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:41Zidni panelni grealki

Se prodavaat malku koristeni zidni panelni grealki vo odlicna sostojb...


1 €
или предлог цена
01 јун 11:19Prodavam Atlantic panel grealka 2kW

Prodavam Atlantic panel grealka 2kW model F117


1.990 МКД
или предлог цена
01 јун 10:17Prodavam Atlantic panel grealka 750W

Prodavam Atlantic panel grealka 750W F117-2 model


1.200 МКД
или предлог цена
01 јун 10:17nPanelka radijator

Prodavam panelka radijator cena1000 den kontakt: 07884499 Cele


1.000 МКД
или предлог цена
31 мај 16:02Панел за греење на струја / Greenje na struja

Панел за греење на струја. Марка Термор (Thermor), француски производ...


99 €
или предлог цена
29 мај 09:44SE prodava germanska panelka

SE prodava germanska panelka


1.000 МКД
или предлог цена
25 мај 16:24PRODAVAM PANEL..2.5.kw..TERMOR..

PRODAVAM PANEL..2.5.kw..TERMOR......ISPRAVEN


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
24 мај 09:02Панелна греалка / grealka Фуего 2,5kw

Се продава панелна греалка Фуего 2,5kw, со две нивоа на моќност, регу...


2.000 МКД
или предлог цена
20 мај 00:40Neo, Panelna grealka, panel, панелна греалка

Se prodava PANELna grealka NEO mnogu malku koristena, so dalecinski u...


2.800 МКД
или предлог цена
18 мај 09:03Продавам Vaillant панелни греалки. Контакт Анита 078 266 699

Продавам панелни греалки од германскиот бренд "Vaillant", користени е...


7.500 МКД
или предлог цена
17 мај 20:46Se prodava Panel AEG

Se prodava Panel AEG za greenje 3.0kW Germanska firma Odlicno rabot...


50 €
или предлог цена
16 мај 11:00Panelka nova 1500W Vivax

Panelkata e nova ne otvorena 070/400 - 606 070/400 - 606


2.000 МКД
или предлог цена
13 мај 12:58GREALKA ---1000 W ---

Ispravni se dva greaci 2 x 500 w = 1000 w odlicno gree-- mala pot...


1.200 МКД
или предлог цена
03 мај 22:292 GREALKI - KAKO NOVI ( GREALKA )

Se prodavaat dve grealki koristeni 1 mesec Ispravni.


По Договор
или предлог цена
01 мај 19:26Se prodava grealka Valliant 2500 W

Se prodava mnogu malku koristena grealka Valliant 2500 W


4.500 МКД
или предлог цена
30 апр 10:24KONVEKTOR 1500W PANELNA GREALKA

Конвектор модел Vaillant ver 150/4 со моќност од 1500W. Како нов, вкл...


2.400 МКД
или предлог цена
30 апр 10:22Конвектор Греалка - Konvektor Grealka

Конвектор 2000W


800 МКД
или предлог цена
30 апр 10:19Panel za greenje THERMOR 2.5 KW

Panel za greenje THERMOR 2.5 KW Skoro nov elektrichen panel za greenj...


3.500 МКД
или предлог цена
19 апр 15:17Grealka za kupatilo

Prodavam grealka za kupatilo nova neotpakuvana 1500W so 3 Greaci.


800 МКД
или предлог цена
15 апр 18:48Panel Veillant 2400w

Panel Veillant 2400w ispraven


1.500 МКД
или предлог цена
11 апр 11:14Prodavam grealka vo odlicna sostojba

Se prodava grealka vo odlicna sostojba. Koristena 3 godini


1.400 МКД
или предлог цена
08 апр 18:41Panelna grealka Atlantik

Se prodava panelna grealka Atlantic mnogu malku koristena. panelot od...


2.200 МКД
или предлог цена
07 апр 10:41Konvektor Tesy

Prodavam konvektor 2.5 kw dobro socuvan


1.000 МКД
или предлог цена
06 апр 20:52Panelka ST

Posledna Mnogu malku upotrebuvana nekolku pati uklucena, bez nika...


2.000 МКД
или предлог цена
04 апр 21:35Греалка VAILANT 2500W!!

Доаѓа во комлет со тркалца, кабел 2,5 матри. Користена само една сез...


4.000 МКД
или предлог цена
04 апр 11:19PANELNA GREALKA --PZG 1200 W

Odlichno gree potrocshuvachka 1 kw za 1 h


1.800 МКД
или предлог цена
03 апр 21:04GREALKA KUMTEL LX-2832

Rabotat samo dvata greaci 2 x 500 w = 1000 w mala potrosuvacka ...


1.100 МКД
или предлог цена
03 апр 06:53Grealka NEO

Prodavam grealka NEO 2000W


1.500 МКД
или предлог цена
02 апр 12:452 grealici ST novi

Ostana uste edba !!!! Mnogu malku upotrebuvani nekolku pati ukluc...


2.000 МКД
или предлог цена
31 мар 17:33Електрични панели за таванско греење - Електропанел 650W

Се продаваат електрични панели за таванско греење со моќност од 650W ...


1.800 МКД
или предлог цена
25 мар 18:49Se prodava sidna grealka

Prodavam sidna grealka dve nedeli korostena,lesno se postavuva na sid...


2.500 МКД
или предлог цена
18 мар 15:26Панелка 2.2 KW и други греалици

Продавам греалица панелка 2.2 KW и други греалици. Цена по договор. Б...


1 МКД
или предлог цена
17 мар 16:51Se prodava 3 kw grealica grealka panel so novi greaci I prek

Se prodava 3 kw grealica kvarcna grealka so novi greaci I prekinuvaci.


15 €
или предлог цена
16 мар 08:08Hitno prodavam Paneli za greenje-Thermor

Hitno prodavam paneli za greenje. Thermor-2,5 KW-3000 denari Thermo...


2.000 МКД
или предлог цена
08 мар 22:112 grealici ST novi

Ostana uste edna!!! Mnogu malku upotrebuvana nekolku pati ukluce...


2.000 МКД
или предлог цена
01 мар 18:26Се продава панелка

Панелката е како нова, многу малку користена. 2.5kW со тркалца и држ...


50 €
или предлог цена
01 мар 16:47Се продава греалка како нова

Греалката е како нова евтина цена


1 €
или предлог цена
01 мар 12:40Termor panel grealka

Thermor panel grealka 2,5 kw so drzac za na sid


1.700 МКД
или предлог цена
26 фев 17:46PANELNI GREALKI -- FUEGO //// LIAL

Ispravni kako novi FUEGO ----modelPN 2000 -----------2400 den. LIA...


2.300 МКД
или предлог цена
14 фев 08:04Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам