Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
17 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Компл...


500 МКД
или предлог цена
20 мај 12:39Промовирано

MONTAZA I SERVIS ZA KLIMI/ KLIMA UREDI

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
21 мај 07:55Промовирано

5.5kw ИНВЕРТЕР со ГРАТИС МОНТАЖА !!!

Искористете ја неверојатната понуда за да купите 5.5 kw ИНВЕРТЕР клим...


34.990 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

18 мај 14:24Промовирано

Plamenik Gorilnik Brener na nafta za kotel.

Germanski koristen tri sezoni,komplet so avtomatika i dovodni creva z...


210 €
или предлог цена
19 мај 22:16Kotel za parno na nafta 47 kw(bez brener)

Kotel za parno na nafta 47 kw bez brener.Vo odlicna sostojba e.


1 МКД
или предлог цена
18 мај 09:41Нафтена печка

Нафтена печка Горење неотпакувана сосема нова,уникатен изложбен салон...


100 €
или предлог цена
05 мај 13:37Se prodava metalna cisterna 3t za nafta

Se prodava nova neupotrebuvana metalna cisterna za nafta od 3t proizv...


500 €
или предлог цена
24 апр 10:20Plamenik i kotel na maslo nafta

Plamenik i kotel na maslo Girsh 20kw germanski vo odlicna sostojba .r...


1.200 €
или предлог цена
05 апр 21:50KOTEL NA NAFTA

KOTEL NA NAFTA KOMPLET SO GORLNIK EKSPANZIONEN SAT, POMPA I 2 TONA CI...


1.050 €
или предлог цена
14 мар 21:12Kotel na nafta

Prodavam kotel na nafta so brener malku koristen,Eko flam italijanski


350 €
или предлог цена
13 дек 19:14Kotel na nafta

informacii na 076475115 Kotel na nafta ispraven funkcionira be...


100 €
или предлог цена
22 ное 19:18Kotel na nafta WIESSMANN 27kw

informacii na 076475115 Kotel na nafta so gorilnik za parno do...


450 €
или предлог цена
15 ное 12:29Brener na nafta

Se prodava povolno brener na nafta za industriski kotel. Informacii ...


1 €
или предлог цена
01 ное 17:51Пламеник

Пламеник за нафта скоро нов малце користен 1 сезона тел.072 240 380


100 €
или предлог цена
24 окт 20:16Gorilnik Ecoflam

Se prodava gorilnik za parno za nafta Ecoflam, koristen 2 zimski sezo...


200 €
или предлог цена
23 окт 09:39Baram sklopka za gorilnik

Gorilnik na nafta sklopka satronic tf 802.1


20 €
или предлог цена
31 јан 20:57Se prodava!!!

Cena po dogovor!!!


По Договор
или предлог цена
12 дек 09:54Cisterni za nafta

Se prodavaat dve cisterni za nafta,po 1500 L,proizvodstvo fabrika Dim...


18.000 МКД
или предлог цена
02 ное 20:17REZERVAR ZA NAFTA 2 tona

Rezervar za nafta 2,2 tona sobira 078 320 094


1 €
или предлог цена
07 окт 18:00REZERVAR ZA NAFTA 2 tona

Prodavam rezervar za nafta koj sobira 2,2 tona 078 320 094


1 МКД
или предлог цена
07 окт 15:54Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам