Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
668 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TERMO PECKA 6kw so postolje, magnohrom kraljevo

Prodavam TERMO PECKA 6 kW - magnohrom kraljevo,so postolje i soben t...


3.100 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.600 МКД
19 јан 19:30Промовирано

Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Компл...


500 МКД
или предлог цена
24 јан 13:50Промовирано

KLIMA SERVIS, PRODAZBA, MONTAZA NA SITE KLIMI

"КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ" 1. Монтажа на нови и половни клима уреди...


87 МКД
или предлог цена
22 јан 11:17Промовирано

Pumpa Insa

cirkulaciona pumpa Insa


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 06:03Етажен котел Centrometal 24kw

Котел за централно греење на дрва. Centrometal Bio-Cet 23/B L Котел...


36.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:21Paren kotel na drva

Itno se prodava paren kotel na drva 40 kw marka Termomont proizved...


400 €
или предлог цена
Вчера 18:23Kotel za Parno na nafta 30,kw

Kotel za Parno so nafta za centealno Greenje go prodavam sum naprail ...


650 €
или предлог цена
Вчера 14:08  НОВ ОГЛАС

Kotel GORENJE za parno na drva

Se prodava komplet plus lulite ima i plotni za gotvenje vo ispravna ...


250 €
или предлог цена
Вчера 12:35UPS za parno i solarno greenje

Novi UPS za pumpa za parno greenje i solarno so antifriz. UPS-te se s...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:07Ruska sonda kotle vulkan 7 kw

Prodavam ruska podmornica kotle za parno od 5 do 7 kw do 70 kvadrati...


250 €
или предлог цена
Вчера 09:59АЛФА ПЛАМ ЕТАЖ РУСТИК (за парно)

Alfa Plam Rustikal за топловодно греење парно .Исправен во функција


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:43АЛФА ПЛАМ ЕТАЖ(ПАРНО)

ALFA PLAM Rustikal за топловодно греење(парно)Користен 3 години во и...


21.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:43IZRABOTKA NA CELOSNA ISTALACIJA ZA PARNO GREENJE

izrabotuvam celosna istalacija za parno grenjee so site tipovi na mat...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:11KAMIN NA DRZA ZA PARNO GREENJE

KAMIN NA DRZA ZA PARNO GREENJE ZA 150 KVADRATI ODLICNO GREE OD NEGOTI...


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:10Печка за парно греење

Прити печка за 100 м 2. Се продава. Лице за контакт Владе 070 395 9...


300 €
или предлог цена
Вчера 07:43Kotel za parno greenje na struja 24kw

Informacii na telefon 075 673 293


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 06:39  НОВ ОГЛАС

Kotel za parno na peleti

Se prodava kotel za parno na peleti za 100 m2 Kontakt: 075 476 950


900 €
или предлог цена
27 јан 21:17PARNO GREENJE

Komplet parno: Kotel,Gorionik,Pumpa,Ventili,Boiler na struja 24KW i C...


1 €
или предлог цена
27 јан 20:09Kotel za parno greenje Centro metal

Prodavam malku koristen i ekstra socuvan kako nov kotel za parno gree...


1 €
или предлог цена
27 јан 19:51Прод: БРЕНЕР со КОТЕЛ за ПАРНО КОМПЛЕТ

ПРОДАВАМ БРЕНЕР СО КОТЕЛ ЗАЕДНО КОРИСТЕН 3 Г. КОМПЛЕТ ИСПРАВЕН ...


5 МКД
или предлог цена
27 јан 18:46KOTEL NA DRVA UNICAL MALKU KORISTEN EXTRA

Se prodava kotel na drva(UNIKAL-ITALIJANSKI).Kotelot e koristen 3 sez...


35.000 МКД
или предлог цена
27 јан 15:14GUSENI RADIATORI

4 Guseni radiatori vo dobra sostojba , vkupno 50 rebra /// info...


5 МКД
или предлог цена
27 јан 13:42Se prodava pecka za parno

Pecka za parno Fema Central 1200 30kw ,koristena vo domasni uslovi. S...


1 €
или предлог цена
27 јан 10:54gusani radijatori

ispravni polovni gusani radijatori---3 stubni 500 mm i 4 stub...


300 МКД
или предлог цена
27 јан 07:58Fiting od Bakar za parno greenje

Se prodava nov bakaren firning. Ima sliki od istiot. Vo prilog e i ta...


1 €
или предлог цена
26 јан 23:43Kotle za parno greenj 15 kw

Kotleto e kako novomn.malku koristeno zagreva do 100m2


200 €
или предлог цена
26 јан 18:57Kotle za pano 15 kw za do100 m2

Kotleto e mn. Malku koristeno vredi dase vidi cena po dogovor poveke ...


200 €
или предлог цена
26 јан 18:56Котел на пелети Centrometal 35KW, Перфектна состојба

Се продава котел на пелети , Centrometal 35KW, во одлична состојба, к...


75.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
78.000 МКД
26 јан 17:25Продавам комплетен систе за парно греење на струја

Комплетот за ел. парно греење е користен само 1 грејна сезона, во одл...


1 МКД
или предлог цена
26 јан 12:38radijatori 580×3

gusani radijatori novi nekoristeni 580×3........ tel za kontakat 070 ...


7 €
или предлог цена
26 јан 12:14Ups Arc 700w za parno

Moze da se kupi so I bez akumulatori


3.300 МКД
или предлог цена
26 јан 12:04SE PRODAVA KOMPLET PARNO GREENJE

SE PRODAVA KOMPLET PARNO GREENJE EL.KOTEL,EKSPANZIONEN KOTEL,PUMPA I ...


500 €
или предлог цена
26 јан 09:29DOPOLNITELNO NAPOJUVANJE NA PUMPI ZA PARNO - UPS

👉Dokolku imate parno NA DRVA a snemuvanjeto struja vi pravi problemi...


3.800 МКД
или предлог цена
26 јан 09:29Cirkulaciona pumpa WILO TOP-S 40/15

Prodavam nova ne otpakuvana cirkulaciona pumpa WILO TOP-S 40/15


490 €
или предлог цена
25 јан 18:24KOTEL NA PARNO ZA NA STRUJA

Kotelot e vo odlicna sostojba.Koristen e 2 sezoni.


1 €
или предлог цена
25 јан 18:05rezervoar za nafta

kotel za parno na nafta golem samo250 evra inf 078287280


250 €
или предлог цена
25 јан 09:09Se prodava kotel za parno Prity

Se prodava kotel za parno Prity na drva. Odzak f180, ispraven. Konta...


1 МКД
или предлог цена
25 јан 08:52Radijator. Radijatori novi

Prodavam radijatori novi. Imame od site dimenzii POPUST Ekstra ...


63 €
или предлог цена
25 јан 05:00Elektricno kotle 24kw so se pumpa wilo

se prodava Elektricno kotle 24kw so se pumpa wilo za poveke infirm...


200 €
или предлог цена
24 јан 20:10Pecka za prno greenje

Se prodava kombinirana pecka za parno na nafta,i na drva povolna cen...


350 €
или предлог цена
24 јан 18:53Alfa Plam Central 23

Se prodava Kotel za pano greenje na drva i briketi Alfa Plam central2...


350 €
или предлог цена
24 јан 15:38Shitet shporet me dru

Shitet shporet (me dru) per ngrohje qendrore prodhim kroat ¬SENKO- 30...


350 €
или предлог цена
24 јан 14:32KOTEL ZA PARNO NA DRVA “ABC” 29kw

Se prodava Sporet za parno na drvo ABC 29kw Koristeno e 3 sezoni Pe...


750 €
или предлог цена
24 јан 12:32Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам