Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
688 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Komplet parno greenje / radijatori / парно

Се продава комплет парно со приклучок на камин на дрва. Радијатори :...


15.000 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
19.000 МКД
24 мај 17:16Промовирано

Klima servis Клима сервис se za klimi servis montaza cistenj

Klima Servis,se za klima,Prodazba na novi klimi Montaza,Demontaza,Ant...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

28 мај 22:37Промовирано

alfa

alfa plam 20kw za parno ferroli 50 kw brener na pilet so silus sim...


По Договор
или предлог цена
01 јун 13:05Промовирано

Се продава клима уред ТLC како нова

Се продава клима уред TCL 2018 година , и истата е користена само 3 м...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:19Hisense klima inverter 24ka - dj70bb0cg

Se prodava Hisense klima invertet 24ka koristena 2 godini. Cena p...


123.456 МКД
или предлог цена
Денес 15:14KLIMA UREDI KLIMATIZERI novi i polovni

KLIMA UREDI Novi standardni on/off modeli za ladenje i dogrevanje ...


1 €
или предлог цена
Денес 14:58Servis montaza demontaza na site vidovi klimi

Servis montaza demontaza anti bakterisko cistenje na site vidovi klim...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00KLIMA URED LG 5,5KW MALKU KORISTEN

Se prodava poloven klima ured LG 5,5KW, malku koristen, poradi presto...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00KLIMA 3.5 KW

Klima ured FAVORIT 3.5kw


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Konzolna Inverter Klima Gree GEH12AA

Se prodava Klima uredot, kupen 2021 prva godina, koristen samo zima 2...


42.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
46.000 МКД
Денес 12:11KLIMA GREE 3,5 ( evtino )

Se prodava KLIMA GREE 3,5 split sistem ne e inverter evtino 3 godini...


9.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Денес 11:43Montaza demontaza na site vidovi klima, klima

Montraza demontaza na novi i polovni klimi po najpovolni ceni. -07...


1 €
или предлог цена
Денес 09:54VIVAKS SPLIT KLIMA URED 3.5 KW / 12000 BTU ON/OFF

VIVAKS KLIMA URED SPLIT3.5 KW / 12000 BTU ON/OFF -- NE E INVERTER KL...


8.900 МКД
или предлог цена
Денес 08:13Klima

Prodavam klimi: EXSEL, 3,5 kw so Mitsubishi kompresor vo perfektna ...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:08Klima Vivax 3.5kw

Klimata e vo odlicna sostojba i funkcionira bezprekorno so garancija....


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:33Servis za klimi -Boko-Mont

Servis za klimi 'Boko-Mont' Montaza Demontaza Servis(intervencija...


88 €
или предлог цена
Вчера 18:34Klima 3,5 kw Beko

Se prodava klima 3,5 kw beko vo ispravna sostojba .


3.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Вчера 16:36  НОВ ОГЛАС

KLIMA 3.5 KW

Prodavam klima ispravna napraveno hemisko cistenje telefon za kontakt...


100 €
или предлог цена
Вчера 14:15FAVORIT klima ured mnogu malce koristena

Klimata e mnogu malce koristena sa za odmori i e skoro nova.


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:51Klima servis brzo i efikasno

- Продажба на нови и половни клима уреди, имаме повеќе брендови. - П...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:06Prodavam najnovite modeli na vivax klimi po najniski ceni.

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕДИ a imame i polovni split sistem...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:06Prodavam klima tcl

Prodavam klima tcl 3.5 ispravna vo top sostojba


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:13KLIMA VIVAX MNOGU MALKU KORISTENA KAKO NOVA-XEMISKO CISTENA

KLIMA VIVAX 3.5kw-LADI-GREE,MNOGU MALKU KORISTENA KAKO NOVA XEMISKO A...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:49Majstor za klimi

Vrsime sekakvi uslugi za vasite klimi -Montaza i Demontaza -Servisi...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 06:45Klima (Vivax)2.5kw za 25 kvadrata

Се продава клима од брендот Vivax со моќност од 2.5kw и почетна потро...


6.300 МКД
или предлог цена
Вчера 02:30NEISPRAVNA KLIMA

Prodavam neispravna klima za delovi telefon za kontakt 070 230 158


По Договор
или предлог цена
02 јун 21:05Klima Carrier

Klima Carrier 5.7 kw( ne e inverter) Ispravna ,odlicno raboti...


200 €
или предлог цена
02 јун 18:36Клима уред Самсунг

Оригинал Корејска клима уред надборешна и внатрешна единица , систем ...


3.000 МКД
или предлог цена
02 јун 16:01Vivaks klima

3.5 kw


130 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
150 €
02 јун 15:29Mashinsko Hemisko cistenje na vasiot klima ured

Vrsham mashinsko hemisko cistenje na vashite klima uredi Isto taka v...


1.500 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

02 јун 14:44MOBILNA KLIMA - GERMANSKI KLIMI

Prodavam poveke vidovi na mobilni klimi koi se doneseni od Germanija ...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

02 јун 14:16KLIMA 3.5KW

Prodavam klima 3.5 kw on. off. HAER mnogu malku korisrena .Klimata e...


6.000 МКД
или предлог цена
02 јун 13:11Inverter Kanalska Klima Инвертер Каналска Клима

Се продава, малку користина, исправна Инвертер Каналска Клима. Моќно...


200.000 МКД
или предлог цена
02 јун 12:463 Vivax klima uredi komplet

Prodavam 3 kratko koristeni Vivax klimi. 3 kompleti vnatresen i nadvo...


12.000 МКД
или предлог цена
02 јун 12:08Klima Beko

Se prodava klima Beko vo ispravna sostojba ladi/gree odlicno.


5.800 МКД
или предлог цена
02 јун 10:51Se prodava SAMSUNG AR12 TXHQASI NEU/XEU, 3,52kW / 3.81kW

Mnogu malku koristena (3 meseci) Samsung Inverter klima 3.5ka, uste g...


18.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
20.000 МКД
02 јун 07:33Se prodava SAMSUNG AR12 TXHQASI NEU/XEU, 3,52kW / 3.81kW

Mnogu malku koristena (3 meseci) Samsung Inverter klima 3.5ka, uste g...


25.000 МКД
или предлог цена
02 јун 07:11Klima

Prodavam klima 3.5kw socuvana i ispravna. cena 1800 denari Telefon za...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

01 јун 20:39Se prodava Klima LG

Klima LG - Korejska Odlicno raboti vo ispravna sostojba, gree i ladi...


3.000 МКД
или предлог цена
01 јун 13:21MAT KLIMA SERVIS

Servis montaza i demontaza na site vidovi klimi i razladni uredi,prod...


13 €
или предлог цена
01 јун 12:10Сервис, монтажа, чистење и поправка на КЛИМА УРЕДИ

Монтажа, сервис, чистење и дополнување со фреон на секаков вид клима ...


20 €
или предлог цена
01 јун 12:02Servis, montaza, popravka i cistenje na KLIMA UREDI

*** Montaza na klima uredi *** *** Servis i cistenje na klima uredi ...


20 €
или предлог цена
01 јун 11:08Montaza, demontaza, cistenje i servisiranje na klima uredi

--- Montaza i demontaza na klima uredi --- --- Servisiranje i cisten...


20 €
или предлог цена
01 јун 11:07Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам