Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
245 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat toplotni pumpi marka Gree

Se prodava topllotna pumpa Gree 50kw tip VRV 9000eu.Topllotna pumpa ...


1 €
или предлог цена
01 јун 18:52Промовирано

Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Компл...


500 МКД
или предлог цена
22 мај 10:13Промовирано

SERVIS NA KLIMI/HEMISKO CISTENJE/DOPOLNUVANJE SO FREON

Комплетен Сервис за вашите клима уреди : - Поправка на сите видови...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

22 мај 10:06Промовирано

Ponudete kupuvam kamin na drva do 5000 denari

Kupuvam kamin na drva do kaj 5000 denari


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:12Kotel na drva

Alfa Plam Central 23


27.000 МКД
или предлог цена
Денес 06:41Se prodava kamin KOMFORT

070 328 132 ZARKO 070 328 132 ZARKO


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:03Kamin

Prodavam kamin ,koristen edna sezona.250 evra zaedno so čimcite


270 €
или предлог цена
Вчера 06:02Kamin na drva

Se prodava gusen kamin


250 €
или предлог цена
05 јун 20:20Kamin Plamen Tena 165 kg

Kamin Plamen Tena 165 kg komplet so borii vo odlicna sostojba!! Cena...


200 €
или предлог цена
05 јун 18:44Kamin + ekspanzionen sad + pumpa

Се продаваат: - Експанзионен сад - Пумпа Груфуз - Вентили, прикл...


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Камини

05 јун 12:58Kupuvam Kamin kako na slikite

Znaci baram da kupam kamin Upland kako na slikite ili Amiti 2 so stak...


150 €
или предлог цена
05 јун 10:28SE PRODAVA KAMIN NA DRVA TOP CENA

Kaminot doagja so kumec stedilnik. Za cena ke se dogovorime.


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Камини

04 јун 11:26Kamin na peleti duvalka mbs 10kw

Se prodava mbs 10 kw duvalka na peleti koristena pola sezona odi so n...


30.000 МКД
или предлог цена
04 јун 11:03Kamin so furna

Kamin Antalija so furna za pecenje koristen 2 sezoni izvoredno socuva...


5 €
или предлог цена
03 јун 19:54Kamin za parno Zuzia 15 KW

Се продава Камин за централно грејање "Zuzia 15 P". - Купен од Агенс...


1.200 €
или предлог цена
02 јун 22:27Ekstra kamin

Se prodava kamin ALFA ekstra socuvan


200 €
или предлог цена
02 јун 17:04Prodavam kamin na drva za parno komplet so pumpa espanzija

Malce koristen kako nov,se prodava poradi smena od drvo na peleti n...


500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 €
01 јун 18:41Камин на дрва

Се продава камин Блист Падова користен само една сезона.


По Договор
или предлог цена
31 мај 22:12PRODAVAM KAMIN

Prodavam gusen kamin na cvrsto gorivo drva zagreva do 7 0 metri kvad...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Камини

31 мај 13:41Kamin na drva Tel. za kontakt 077619510

Kamin na drva Tel. za kontakt 077619510 Tel. za kontakt 077619510 Te...


8.000 МКД
или предлог цена
31 мај 12:00Alfa plam Rustik

Alfa plam rustik vo odlicna sostojba... Cena 20.000den... So reducir ...


20 МКД
или предлог цена
30 мај 21:41Kamin nov

Se prodava italijanski kamin nov neupotreben za 120 kvadrati Kontakt ...


500 €
или предлог цена
30 мај 09:18Барам Камин Plamen Amity 3 ,замена за велосипед.

Plamen Amity 3 Барам камин Plamen Amity 3, за замена нудам велосипед...


15.000 МКД
или предлог цена
30 мај 09:00Nova Inoksna T-rachva 150/200 so kamena izolacija

Se prodava nova nergjosuvacka inoksna T-rachva so lonce i stegi F15...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Камини

29 мај 20:10Gusen kamin Plamen - Trenk

Каминот е користен 2 сезони. Капацитет на греење - 160 m3 Моќнос...


15.000 МКД
или предлог цена
29 мај 13:00Odzaci.mk - Сите видови инокс оџаци на едно место inox odzak

🇪🇺Сите видови и димензии на инокс оџаци на едно место www.odzaci.mk...


55 €
или предлог цена
28 мај 13:14Печка на дрва со шамотни цигли - камин kamin pecka na drva

🔥 Печка со шамотни цигли 2000 денари 🔥 🔥 Камин/ќумбе на дрва 🪵🔥...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Камини

28 мај 13:13Kamin Tena

Kamin Tena plamen 165kg 11kw


12.000 МКД
или предлог цена
26 мај 13:16Kamin Amity Plamen

Se prodava kamin Amity Plamen so kjumci Telefon za kontakt: Venko ...


15.000 МКД
или предлог цена
24 мај 19:05Печка на дрва - Мини каминче - pecki na drva kamini pecki

Се продаваат нови печки на дрва - мини камини со пепеларник и можност...


1.500 МКД
или предлог цена
22 мај 19:37Топлотен „Фенкојлер“ термо радијатор - термоген радијатор

Радијатор со вентилатор кој дава повеќе топлина во вашиот дом и заште...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Греење и климатизација / Камини

22 мај 19:37Radijator za kamin so motor koj stedi drva i dava toplina +

Termogen radijator so motor koj dava poveke toplina vo vasiot dom. ...


1 €
или предлог цена
22 мај 19:37Печки на дрва Камин со цигли Kamin na drva drvo pecka печка

🔥 Печка на дрва 1500 ден. 🔥 Камин со шамотни цигли 1800 ден. ☎️ ...


1.800 МКД
или предлог цена
22 мај 19:37Радијатор со вентилатор за повеќе топлина во вашиот дом

Радијатор со вентилатор кој дава повеќе топлина во вашиот дом и заште...


1 МКД
или предлог цена
22 мај 19:37Сите видови на бори на едно место, за камини, пелети, котли

Лимарската работилница АЛУМИНА врши продажба на сите видови бори, дим...


100 МКД
или предлог цена
22 мај 19:36Kamin

Prodavam kamin na drva,koristen 2 sezoni. Dimenzii 65x40x78


250 €
или предлог цена
17 мај 17:40Сите видови бории - ќумци, криви... димензии по ваша потреба

Производство и продажба на сите видови на: Ќумци - бории криви рад...


1 МКД
или предлог цена
10 мај 20:41Se prodava kamin Alfa

Se prodava kamin Alfa. Kontakt: 070 71 61 78 Dimce


1 €
или предлог цена
08 мај 23:12kamin

Se prodavam kamin vo odlicna sostojba


420 €
или предлог цена
25 апр 09:54Alfa Plam 250€

Alfa Plam ispraven 100% 250€


250 €
или предлог цена
24 апр 10:57Камин рустик , Алфаплам , МИВ - Врање со парно

Алфаплам рустик за парно 63 ребра (20+20+17+6), алуминиумски Компр...


650 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Камини

23 апр 17:19Kamin fabbygo largo 15kw staklo. Novii!!

Камин на црвсто гориво fabbygo Largo Димензии: 72 x 53 x 81cm Јач...


18.950 МКД
или предлог цена
22 апр 15:28Kamin Franklin

Se prodava kamin FRANKLIN malku koristen. Se prodava poradi neupotreb...


200 €
или предлог цена
22 апр 13:19Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам