Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1077 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Ком...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 13:22Промовирано

5.5kw ИНВЕРТЕР со ГРАТИС МОНТАЖА !!!

Искористете ја неверојатната понуда за да купите 5.5 kw ИНВЕРТЕР клим...


34.990 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

18 мај 14:24Промовирано

Сервис и монтажа на клима уреди/клими

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
20 мај 10:39Промовирано

Termo pecka

Se prodava termo pecka CER 6kw vo odlicna sostojba.


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:51  НОВ ОГЛАС

Termo Pecka AEG 6kw

Se prodava ispravna, mnogu malku koristena Termo Pecka AEG 6kw (so ok...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:47СЕ ПРОДАВА ПЕЧКА 6 ка - БИТОЛА

Се продава термоакомулациона печка 6 ка која целосно е исправна и е в...


1 €
или предлог цена
Денес 10:44Termo pecka 3kW

Prodavam ispravna termo pecka 3kW komplet so postolje so trkalca.


40 €
или предлог цена
Денес 10:02Termo Pecka 6 ka Magnohrom Kraljevo.

Vo ispravna sostojba za poveke inf javete se na 075 466 462 jordan


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:27  НОВ ОГЛАС

T A Pečka 4,5 KW

Termo akumulaciona pečka Magnohrom Kraljevo,4,5KW.Potpolno ispravna,n...


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
Денес 00:01Печки на пелет Екошпар / Ekospar лагер од сите модели

Се продаваат печки на пелет од програмата на Ekospar, имаме лагер од ...


850 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
1.050 €
Вчера 16:26Печка на дрва - Pecka na drva - kamin - камин

Печки на дрва - мини камини со пепеларник и решетка за жар, регулатор...


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 15:33Се продава шпорет на дрва со рерна - sporet spore шпоре drva

Шпорети на дрва со рерна - spore na drva so rerna sporeti na drva si ...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:32Termo

Prodavam Termo pecka 3.5 kw so postolje na trkalca na trofazna struja...


70 €
или предлог цена
Вчера 14:49Pecka na drva Prity FGW 15 za Parno 110m2

Pecka na drva so priklucok za parno koristena nekolku sezoni vo odli...


25.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:17Шпорет на дрва - Пламен 850

Скоро нов, малку употребуван Пламен 850 шпорет на дрва. Карактеристи...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:01Se prodava kamin

Se prodava kamin, cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Вчера 11:52Termo pecka

Ispravna


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:30KVARCNI GREACI

RAZLICNI DOLZINI NA KVARCNI GREACI, SO STAKLO I BEZ NEGO., ZA KVARCNI...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 10:54Prodavam TERMO pecka CER 6kw

Prodavam TERMO pecka CER 6kw vo ispravna asostojba, komplet so postol...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:44Prodavam TERMO pecka CER 6kw

Prodavam TERMO pecka CER 6kw vo ispravna asostojba, komplet so postol...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 10:42Se prodavam upotrebliva termo pecka Cer6kw

Povolno prodavam termo pecka 6KW za samo 4000 den upotrebliva isprav...


3.000 МКД
или предлог цена
27 мај 20:14Термо печка

Продавам термо печка 6-ка во одлична состојба


4.500 МКД
или предлог цена
27 мај 10:35Продавам термо печки

3 термо печки од 3KW; 4KW; и 6KW по цена од 2.000, 4.000 и 6.000 дена...


1 МКД
или предлог цена
27 мај 10:00Prodavam termoakumulaciona pecka

Печката е во исправна состојба, информации само на телефон 078/231-220


30 €
или предлог цена
26 мај 12:01Termo pecka 6kw

prodavam termoakomulaciona pecka 6ka vo ispravna sostojba 3000den ko...


3.000 МКД
или предлог цена
26 мај 11:58Kotel za Parno 23Kw na drva EmoCentral

Kotel za Parno 23KW na drva EmoCentral Kotelot e vo top sostojba kom...


300 €
или предлог цена
26 мај 09:45Se prodava Termo 4

Termoto e ispravno i socuvano


3.000 МКД
или предлог цена
26 мај 08:08Продавам термо печка ЦЕР 6 KW

Продавам термо печка Цер 6 КW комплет со постолје и термостат, во исп...


5.500 МКД
или предлог цена
25 мај 22:52Elementi za termo pecka

Ventilatori Termostat Greači 3x1500W


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
25 мај 20:44PRZO AVTO KOMPLEKS - KOTEL ZA PARNO -

Kotelite se vo odlicna sostojba. Cena na kotel 12.000 den. Za pov...


12.000 МКД
или предлог цена
25 мај 16:58Рустик печка алфа плам

Продавам рустик печка во одлична состојба, малку користена. Инфо на е...


14.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 МКД
25 мај 14:28Се продава термоалумулациона печка 5kw

Се продава термоалумулациона печка 5kw во одлична состојба, со мета...


4.500 МКД
или предлог цена
25 мај 10:54Termo pecka CER 4.5 KW

Peckata e mnogu malce koristena i e vo odlicna sostojba.


3.000 МКД
или предлог цена
25 мај 10:30Kamin na drva so parno

Se prodava kamin na drva za parno i nov kotel kako rezerva.Kaminot e...


11.000 МКД
или предлог цена
25 мај 08:03Alfa term 27

Nov neupotreben Alfa term 27kw za parno greenje, vo prodavnica e 7100...


58.000 МКД
или предлог цена
24 мај 22:39Termo 3.5 kw me e mnogu koristeno

Vo odlicna sostojba


3.500 МКД
или предлог цена
24 мај 22:02Sporet na drva Calorex 85R - Plamen

Продавам шпорет на дрва Calorex 85R - Plamen во одлична состојба.Mnog...


5.000 МКД
или предлог цена
24 мај 20:08Prodavam kotel Alfaplam

Prodavam odlicno socuvan kotel na drva, marka Alfaplam. Kapacitetot e...


1 МКД
или предлог цена
24 мај 19:52Се продава печка ЦЕР од 5KW

Итно се продава печка од 5 KW на ЦЕР. Печката е во одлична состојба. ...


1 МКД
или предлог цена
24 мај 18:04Котел на дрва

Се продава котел - печка на дрва за парно Alfa Plam Central 23 во доб...


По Договор
или предлог цена
24 мај 16:35Термо печка 6 kw

Се продава термо печка 6KW исправна, одлично зачувана, поставена на ...


4.000 МКД
или предлог цена
24 мај 16:29Dodatok za borija/radijator

600 denari


600 МКД
или предлог цена
24 мај 16:20Resetka za sporet

Се продава нова решетка за шпорет 400 денара


400 МКД
или предлог цена
24 мај 13:05Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам