Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
277 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Klima servis Клима сервис se za klimi servis montaza cistenj

Klima Servis,se za klima,Prodazba na novi klimi Montaza,Demontaza,Ant...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

14 јан 21:10Промовирано

KLIMA SERVIS, PRODAZBA, MONTAZA NA SITE KLIMI

"КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ" 1. Монтажа на нови и половни клима уреди...


87 МКД
или предлог цена
10 мар 10:48Промовирано

5.5kw ИНВЕРТЕР со ГРАТИС МОНТАЖА !!!

Искористете ја неверојатната понуда за да купите 5.5 kw ИНВЕРТЕР клим...


34.990 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Вчера 14:24НОВ ОГЛАС
Промовирано

Radiator

Se prodava radiator kako nov


2.500 €
или предлог цена
Вчера 23:02Комбиниран котел на Дрва и Пелети

“Центрометал-Хрватска” Во одлична состојба со него следува и правосму...


65.000 МКД
или предлог цена
17 мај 18:43Kotel za parno gorenje miv 23kv

Kotleto e vo ekstra sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme izvadeno ...


8.500 МКД
или предлог цена
16 мај 11:02Подно греење , Podno greenje 1.5мx1.5м

Продавам малку користено подно греење 1,5.х1,5м, со дигитален термост...


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Останато

15 мај 18:17Подно Греење под Ламинат

Професионална монтажа на подно електрично греење за под ЛАМИНАТ со 20...


1 €
или предлог цена
15 мај 14:20Заштита од мрзнење

Повеќе видови на грејни кабли за заштита од мрзнење на цевки,олуци,ск...


1 €
или предлог цена
15 мај 14:19Грејни кабли

Грејни кабли за заштита од замрзнување на цевки , олуци , приодни рам...


1 МКД
или предлог цена
15 мај 14:19КЛИМА СЕРВИС/МОНТАЖА/ЧИСТЕЊЕ/ПРОДАЖБА НА КЛИМИ

Сервис на клими монтажа/демонтажа детално хемиско чистење на клими...


1 €
или предлог цена
15 мај 10:53Klimi

Accent Air Solution ви нуди: -Комплетен Сервис за вашите клима уреди...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

15 мај 10:53Grunfos pumpa za parno Пумпа парно Magna 3

Grundfos pumpa za parno magna3 skroz nova, germansko proizvodstvo don...


380 €
или предлог цена
14 мај 22:11Pumpa wilo

Pumpa wilo 3/4 za parno,solarni sistemi i drugo nova germanska nekori...


2.000 МКД
или предлог цена
11 мај 17:24Paneli za tavansko/zidno radialno toplenje i ladenje

Prodazba na Italjanski prefabrikuvani zracni paneli vgradeni vo gips ...


65 €
или предлог цена
11 мај 12:06SERVIS I PRODAZBA NA KLIMA UREDI SANIKO

📈Saniko MK since 2008 🧑‍💻www.sanikoservis.com 📞077583877 ВАШ ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

10 мај 17:59Разладувач на воздух GREE KSWK-0603D

СОЗДАВАЊЕ ПАРЕА ЗА РАЗЛАДУВАЊЕ НА ВОЗДУХОТ 4 НИВОА НА ДУВАЊЕ КОНТР...


4.000 МКД
или предлог цена
09 мај 16:35Цепачи за дрва

НОВО! Цепачи за дрва за домашна и професионална употреба. ЕВРО СТИ...


1 €
или предлог цена
09 мај 16:31DIZNI ZA VODENA ZAVESA, PRASINA, LADENJE

Prodavam dizni za vodena zavesa, prasina , ladenje, za sistemi so vis...


300 МКД
или предлог цена
09 мај 10:35Prodavam Digitalen Termostat do 16A

Prodavam nov digitalen termostat 16A So moznost za vnatresen senzor ...


1.500 МКД
или предлог цена
08 мај 14:18REZERVOAR za nafta

rezervoar za nafta komplet plamenik mob// 076-510-895


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

07 мај 19:46Toplotna pumpa Mitsubishi Ep 300nw-a 37,5kw

nadvoresna edinica koja moze da raboti freonski i vo kombinacija so t...


3.600 €
или предлог цена
07 мај 09:38Termogen radijator so ventilator za poveke toplina vo domot

Termogen radijator so ventilator koj dava poveke toplina vo vasiot do...


1 МКД
или предлог цена
06 мај 10:28ЛИМ И ЛИМЕНИ ПРОИЗВОДИ

Сите видови на производи изработени од лим Радијатори Ќумци Криви ...


90 МКД
или предлог цена
06 мај 10:28Воздушна завеса со греење 6kw во одлична состојба

Во одлична состојба, 120 cm


199 €
или предлог цена
04 мај 18:37Радијатори на струја - 1000 денари

Продавам два радијатори на струја, секој по 1000 денари.


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

03 мај 20:00Cileri/Toplotni pumpi marka TADIRAN Чилери/Топлотни пумпи

Se prodavaat malku koristeni Cileri/Toplotni pumpi marka TADIRAN odli...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

03 мај 10:10INOX (INOKS) ODZACI I KJUMCI

⚠️ ИНОКС ОЏАЦИ И ЌУМЦИ⚠️ 📣La Casa Ви ги претставува Иноксните оџац...


1 МКД
или предлог цена
02 мај 19:25Briket Briketi Брикет Брикети

PREMIUM BRIKET Состав : 100% буково дрво Енергетска моќ : >5.1 kW...


210 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

02 мај 10:27SOLARNI !!! SOLARNO !!! PRODAZBA

MONTAZA I PRODAZBA Solarni termo kolektori – Kompakt vakum sistemi ...


17.000 МКД
или предлог цена
01 мај 15:16Нови квалитетни Ултразвучни Озонатори, Прочистувачи, Овлажну

Евтино нови некористени квалитетни Ултразвучни Озонатори донесен од ...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

01 мај 14:25Grealka na plin NEO

Se prodava grealka na plin NEO, mnogu malku koristena vo odlicna sost...


3.500 МКД
или предлог цена
30 апр 08:18CREVO ZA PARNO 9 BAR PRITISOK 95 C TEMPERATURA GERMANSKO

PRODAVAM NOVO CREVO NEOTPAKOVANO GERMANSKO ZA PODNO I DRUGO, 18-KA - ...


60 МКД
или предлог цена
29 апр 20:35SMART WiFi/Intenet Dalecinsko 360° IR iPhone-Android

Se prodava SMART WiFi Dalecinsko 360° view za kontrola na uredi preku...


999 МКД
или предлог цена
29 апр 12:56GREJACI ZA RADIJATORI

Prodavam grejaci za site tipovi na radijatori, srpsko proizvodstvo "C...


1 €
или предлог цена
29 апр 11:11KVARCNA GREALKA NOVA

LEOV КВАРЦНА ГРЕАЛКА Нова, под гаранција Димензии/мм: 710/650/110 Теж...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

28 апр 21:16Kotel na drva/mazut

Prodavam poloven, vo odlicna sostojba malku koristen, kombiniran kote...


500 €
или предлог цена
28 апр 09:27Rezerva za nafta 1000 L

Rezerva za nafta ili gorivo od alluminium 1000L. Rezervarot e NOV


1 €
или предлог цена
27 апр 18:22ANTIBAKTERISKO CISTENJE NA KLIMA,POLNENJE FREON

Полнење со сите видови на фреон: R32, R410a, R22, R407.. Лош мир...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

27 апр 15:55Cevki za solarno

Stakleni cevki za solarno fi 47


300 МКД
или предлог цена
22 апр 08:13GREALKA ekonomicna

EDNOSTAVNA MALECKA MALCE TROSI


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Останато

21 апр 09:52Handy Heater mini grealka - 400W

🏠 Дали греењето во вашиот дом не ве затоплува доволно? Ослободете се...


699 МКД
или предлог цена
15 апр 12:20Termo Pecka 072 313 356

072 313 356


1 €
или предлог цена
14 апр 23:35Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам