Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
184 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SVETLO ZA RASTENIJA

Najgolem izbor na svetla za rastenija


999 МКД
или предлог цена
05 ное 14:47SOLARNI VODOOTPORNI REFLEKTORI

SOLARNI REFLEKTORI 30W I 60W CENA 999DENARI I 1999 DENARI


999 МКД
или предлог цена
05 ное 14:40LED REFLEKTORI NA SINA TRACK

REFLEKTORI NA SINA 30W SUPER MOKNI SO ODLICNA GARANCIJA SAMO VO LEDMA...


999 МКД
или предлог цена
05 ное 14:39ЛЕД 22W Насочно светло за на шина 1 Парче.

LED 22W Светло за на шина, силна светлина, 6500К 2200lm насочно. Едно...


400 МКД
или предлог цена
14 окт 16:21LED Touch On/off Switch 3 Modes Clip Desk Lamp

YAGE 18650 LED Touch On/off Switch 3 Modes Clip Desk Lamp 7000K. 0...


2.200 МКД
или предлог цена
08 окт 16:55LED domasni sijalici

50000 casa prosecen zivoten vek bela svetlina prijatna za ocite PR...


130 МКД
или предлог цена
01 окт 20:44РЕФЛЕКТОРИ НА БАТЕРИИ

РЕФЛЕКТОР НА БАТЕРИИ СО 4 РАЗЛИЧНИ


6.990 МКД
или предлог цена
30 сеп 12:56Фасадно осветлување ГУ10 Спот

Понуда на Фасадно осветлување - избор на боја црна и сребрена. Корист...


999 МКД
или предлог цена
30 сеп 12:51Се продаваат нови сијалици

Се продаваат 2 вградни сијалици оригинал марка Philips, купени по гр...


1.200 МКД
или предлог цена
16 сеп 19:51UV ANTIVIRUSNA LAMPA СТОП КОРОНА

ИСЧИСТЕТЕ ГО ВАШИОТ ДОМ ИЛИ БИЗНИС ОД ШТЕТНИТЕ ВИРУСИ И БАКТЕРИИ ЗА С...


2.999 МКД
или предлог цена
15 сеп 16:54КАБЕЛ СО СВЕТИЛКИ

НАЈДОБРА ПОНУДА НА МЕГАПОПУЛАРНИТЕ ВОДООТПОРНИ КАБЛИ СО ФАСОНКИ 7,5М ...


999 МКД
или предлог цена
15 сеп 16:53LED SIJALICI

PRODAVAM LED SIJALICI 200 DENARI KOMAD ,TELEFON ZA KONTAKT 070 239 56...


200 МКД
или предлог цена
11 сеп 22:27Solaren LED reflektor so senzor

Надворешен соларен LED рефлектор со сензор. ✅ LED моќност - 0,55W/...


350 МКД
или предлог цена
02 сеп 11:39Povolno

Tri lusteri komplet koristeni 1 godina


3.000 €
или предлог цена
25 авг 22:38LED SIJALICKI PO NAJNISKA CENA!!!!!!!

Prodavam plafonski led sijalicinja idealni za ZVEZDENO NEBO imam 3 go...


100 МКД
или предлог цена
22 авг 14:42Armaturi so 4x LED Neonki 60cm

Вградна и надградна арматура со 4 неонки 60cm. 60x60cm. 4x ЛЕД Неонк...


900 МКД
или предлог цена
03 авг 12:11NAVLINGE LED ламба со клип / ИКЕА

Код на производ: 704.498.88 Карактеристики на производот: > Матер...


1.160 МКД
или предлог цена
30 јул 14:56Reflektor led so solaren na senzor

Solarna Lampa so Senzor so 40diodi ☑️AKCISKA CENA: 499denari ⤵️...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

14 јул 14:09Соларна ЛЕД сијалица (Solarna LED svetilka)

ЛЕД светилка со соларен фотоволтаичен панел и многу моќен рефлектор. ...


490 МКД
или предлог цена
09 јул 13:38RGB LED Лента за сите ТВ за само: 399денари *Со далинско

RGB LED Лента за сите ТВ за само: 399денари👌 *Со далинско


399 МКД
или предлог цена
08 јул 08:41LED so senzor den/nokj so vremetraenje do 25god+

LED OSRAM 8,5W = 60W Warm White 25 years + avtomatski senzor za d...


900 МКД
или предлог цена
06 јун 23:57Prodavam LED plafonki ( lusteri , svetla, )

Продавам вградни LED плафонки округли и коцкеси 18 W -160 денари 24 ...


160 МКД
или предлог цена
01 јун 20:343D LUSTERI 4 MODELI

PRODAVAME 3D LUSTERI NA MALO I GOLEMO EXTRA CENI 1250 DEN


1.250 МКД
или предлог цена
15 мај 15:22Се продаваат нови сијалици

Се продаваат 2 вградни сијалици оригинал марка Philips, купени по гр...


2.000 МКД
или предлог цена
08 апр 20:25Се продаваат нови сијалици

Се продаваат 2 вградни сијалици оригинал марка Philips, купени по гр...


2.000 МКД
или предлог цена
08 апр 20:24Се продаваат нови сијалици

Се продаваат 2 вградни сијалици оригинал марка Philips, купени по гр...


2.000 €
или предлог цена
08 апр 20:24Hyundai LED plafonska lampa

Se prodava polovna LED lampa 40w (3200Lm) marka Hyundai koristena sam...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

11 мар 19:35НОВ Соларен LED Рефлектор со сензор

⚠️⚡ Соларен LED Рефлектор со сензор – 4 диоди 🔥САМО: 499 ДЕН🔥


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

02 мар 11:34Sijalicki

Se prodavaat, novi! Parce 100 denari


100 МКД
или предлог цена
04 фев 15:16RGB LED лента

НОВО !!! RGB лента - 5050 300 диоди, 5 метри - 750 денари Контро...


750 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

03 фев 20:11LED svetlo za plakar so baterija

LED светло за осветлување на внатрешноста на плакар кое се монтира на...


120 МКД
или предлог цена
12 јан 11:483D LUSTERI 4 MODELI

PRODAVAME 3D LUSTERI NA MALO I GOLEMO EXTRA CENI 1250 DEN


1.250 МКД
или предлог цена
12 јан 09:12LED SIJALICA "Fan" E27 45W 4050Lm

LED SIJALICA "Fan" E27 45W 4050Lm


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

10 јан 15:15Led svetlo so baterija se polni.

Novo ne koristeno doneseno od Svajcarija.Koga ce se napolni baterija ...


900 МКД
или предлог цена
28 дек 11:02G9 sijalici - 60W

Se prodavaat 6 sijalici G9 - 60W


20 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

23 дек 20:35LED WALLWASHER ------RGB----SITE BOI

12 CM 3 LED WALLWASHER 19 CM 6 LED WALLWASHER 27 CM 9 LED WALLWASH...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

10 дек 09:41LED panel vgraden 1295х295, 40W, 6400К – Lambario

ЛЕД Панел вграден 1295х295, 40W, 6400К – Lambario 2 Godini Garanci...


1.549 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

03 дек 12:59ЛЕД Панел вграден 1295х295, 40W, 6400К – Lambario

2 godini garancija


1.349 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

03 дек 12:59led reflektori 20w

NOVI led reflektori 20w 30w 50w 100w odlicen kvalitet 20w 399 den...


399 МКД
или предлог цена
30 ное 15:28Horoz elektrik

Prodavame cel asortiman na Horoz so najpocolni ceni http://www.hor...


48 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

25 ное 17:23Страна 3 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам