Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
226 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plafonski raster neonki

Se prodavaat x60 raster plafonski neoki (60cm x 60cm). Cenata za edno...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

LED Ulicni Reflektori 20W

LED Ulichni reflektori 20W. IP65 6500K. Idealni za osvetluvanje na dv...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:11ЛЕД Плафонки 22W Вградни блескави

ЛЕД Плафонки 22W 30x30cm димензија вградливи. 6500K IP55 Врвен квалит...


200 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 МКД
Вчера 13:11LED Ламба со соларно полнење и сензор на движење

===================================== | Карактеристики за производот...


249 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
299 МКД
Вчера 13:06novi led diodi RGB 5m

Лентата е долга 5 метри, можете да ја сечете доколку ви е предолга, с...


499 МКД
или предлог цена
Вчера 10:49Armaturi so 4x LED Neonki 60cm

Вградна и надградна арматура со 4 неонки 60cm. 60x60cm. 4x ЛЕД Неонк...


900 МКД
или предлог цена
03 авг 12:11ЛЕД 22W Насочно светло за на шина 1 Парче.

LED 22W Светло за на шина, силна светлина, 6500К 2200lm насочно. Едно...


400 МКД
или предлог цена
03 авг 12:10LED Plafonki vgradni 12 i 6W

ЛЕД Плафонки вградни 12W 6500K. Праќам по карго. Цена 150ден парче, 7...


899 МКД
или предлог цена
03 авг 12:10LED Armaturi 220V

Се продаваат ЛЕД арматури светлечки со ленти(алуминиумска основа) 120...


1 МКД
или предлог цена
03 авг 12:10LED Paneli 24W Vgradni 7X

ЛЕД Панелки вградни КРУГ бела светлина 6500К 7 x 24W , една 200ден


200 МКД
или предлог цена
03 авг 12:09LED Neonki 120cm 18W /3000K ZOLTI/

Се продаваат 7 неонки од 120cm LED 1600lm мека жолта светлина посебен...


1.000 МКД
или предлог цена
03 авг 12:09LED 110W Светлечко сенило IP65

Se prodava vodootporna svetlecka armatura/senilo Highbay Light 110W 6...


2.000 МКД
или предлог цена
03 авг 12:09LED Светларници 150W IP65 Highbay Light

ЛЕД Светларници (Highbay Light), округла форма, врвен квалитет, за ос...


3.000 МКД
или предлог цена
03 авг 12:09LED Osvetluvac na fasada 20W 6500K IP65

ЛЕД Осветлувач на фасада. Должина 1 метар, заштита IP65, 6500K боја н...


1.500 МКД
или предлог цена
03 авг 12:07ЛЕД Рефлектори 100W

ЛЕД Рефлектори 100W IP65, IP66. 6500K. Врвен квалитет. Сив x2 - 2800 ...


2.800 МКД
или предлог цена
03 авг 12:06LED Уличен Рефлектор 100W IP65

ЛЕД Уличен Рефлектор 100W IP65 НОВ. Одличен квалитет, водоотпорен. За...


2.400 МКД
или предлог цена
03 авг 12:06200W ЛЕД Светла без насочни сенила

Се продаваат два големи ЛЕД Рефлектори врвен квалитет без насочни кап...


2.500 МКД
или предлог цена
03 авг 12:06LED Trafo 40A 200W x2

Се продава 1 трафо 5V 40 амперски до 200W приклучоци на лед траки-лен...


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
03 авг 12:05OSRAM Лед цевки

НОВИ ВИСОКОКВАЛИТЕНИ OSRAM ЦЕВКИ Карактеристики: *ОСРАМ ЛЕД ЦЕВКА...


1 МКД
или предлог цена
03 авг 09:11Povolno

Tri lusteri komplet koristeni 1 godina


3.000 €
или предлог цена
02 авг 19:4115W LED Lampa Sijalica na fasonka protiv komarci

1 komad a 200 den 2 komada za 300 den Ova e 1 ured so dve funkcii...


150 МКД
или предлог цена
02 авг 18:50Моќен LED рефлектор со соларно полнење и сензор на движење

===================================== ПРОМО!!!! ♨♨♨ ЗА САМО 399ДЕН ...


399 МКД
или предлог цена
01 авг 11:34Led Svetla

Se prodavat Led Svetla noviii ne koristeni poradi zgresen model za p...


1 МКД
или предлог цена
01 авг 08:09LED SIJALICKI PO NAJNISKA CENA!!!!!!!

Prodavam plafonski led sijalicinja idealni za ZVEZDENO NEBO imam 3 go...


100 МКД
или предлог цена
31 јул 14:27NAVLINGE LED ламба со клип / ИКЕА

Код на производ: 704.498.88 Карактеристики на производот: > Матер...


1.160 МКД
или предлог цена
30 јул 14:56LED DRL SVETLA VO POVEKE BOI VODOOTPORNI (LED SVETLO)

Нови LED DRL светла со голема моќност и произведени според најновата ...


400 МКД
или предлог цена
30 јул 13:50Ѕидна лампа Икеа

Се продава ѕидна лампа од Икеа во форма на облаче. Лампата воопшто не...


1.000 МКД
или предлог цена
30 јул 13:14Лед лого , led logo.

Лед лого микро усб 5 волти, ноќна лампа. Димензии 120мм x 120мм. Le...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

30 јул 07:03Horoz Electric 300w LED reflektor 6400k (nov)

Kupen pred mesec vreme, doagja so kutija. Ne e koristen i moze da se ...


7.990 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
28 јул 22:29Se prodava Led Plafonka

Se prodava Led Plafonka 2x18w ne koristena ima 3 opcii za osvetluvan...


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
28 јул 13:08ИЗРАБОТКА НА СЕКАКОВ ВИД LED РАСВЕТ, ТРАКИ, ОГЛЕДАЛА.. ШТИП

Секаков вид на ЛЕД траки Огледала со заднинско осветлување за wc/hodn...


По Договор
или предлог цена
28 јул 01:19Led paneli Лед панели krug / kocka

Prodazba na LED paneli ugradni / nadgradni / visecki sajla. www.face...


90 МКД
или предлог цена
27 јул 21:13RGB Diodi

Prodavam RGB diodi seriski povrzani ..moze i na parce


По Договор
или предлог цена
25 јул 18:33LED OSVETLUVANJE KOMPLET PROGRAMA NA LED

LED PANELI LED OSVETLUVANJE LED SIJALICI I MONTAZA I DEMONTAZA NA SE...


699 МКД
или предлог цена
24 јул 18:50Hyundai 3w - 4000K

Se prodavaat Led vgradni Sijalici Hyundai 3w - 4000K, 2 Saati koris...


85 МКД
или предлог цена
22 јул 20:33Novi LED Sijalici V-TAC,3w,4000k,GU10

Se prodavaat 26 novi Led V-Tac sijalici(po greska kupeni, so grlo GU ...


50 МКД
или предлог цена
22 јул 20:33LED Touch On/off Switch 3 Modes Clip Desk Lamp

YAGE 18650 LED Touch On/off Switch 3 Modes Clip Desk Lamp 7000K. 0...


2.200 МКД
или предлог цена
19 јул 13:55NOVO LED LENTI RGB 5050 SO USB PRIKLUCOK

Prodavam led lenti RGB 5050 so usb priklucok,kontroler I dalecinsko s...


800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

16 јул 11:56Prodavam LED lenti 5 metri 300 diodi so dalecinsko i adapter

Високо квалитетна самолеплива водоотпорна ЛЕД лента. Должина 5...


1.400 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

16 јул 11:56Prodavam LED lenti 5 metri 300 diodi so dalecinsko i adapter

Високо квалитетна самолеплива ЛЕД лента. Должина 5 метри,300 Диоди т...


800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

16 јул 11:55Led Reflektori 100 wati

Led reflektori 100 wat ekstar ceni


950 МКД
или предлог цена
15 јул 00:11Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам