Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
180 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

РАСПРОДАЖБА НА РАЗНИ ВИДОВИ НА ЛУСТЕРИ!!!

Се продаваат разни видови на лустери на големо или мало. Лустерите се...


По Договор
или предлог цена
23 јун 21:20Промовирано

RGB led sijalica so vgraden zvucnik

Лед сијалицата со вграден звучник се поставувана обична фасонка е27 ...


450 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

Вчера 23:35Лед светло. Led svetlo micro usb 5v.

Лед светло 5 волти, троши помалку од 1W. Димензии 120мм x 120мм. Le...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

Вчера 22:23Bluetooth muzicka (led) sijalica

Novi Bluetooth Muzicki Sijalici za dve kupeni 900den nad tri kupeni...


500 МКД
или предлог цена
04 јул 15:36Se prodava Led Plafonka

Se prodava Led Plafonka 2x18w ne koristena ima 3 opcii za osvetluvan...


400 МКД
или предлог цена
02 јул 13:23led sijalici 30w 4000k

prodavam led sijalici za na sina so rotacija i zglob cena po dogovo...


1 €
или предлог цена
01 јул 10:23Novi LED sijalici А+ класа doneseni od Germanija.

Нови лед светла енергетска А+ класа донесени од Германија. (основа ал...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

01 јул 09:57LED SIJALICI E14 - 5W - 4000K!!!

077-519-179 Prodavam novi led sijalicki E14 - 5W - 4000K na golemo...


По Договор
или предлог цена
30 јун 12:24Лед лого , led logo.

Лед лого микро усб 5 волти, ноќна лампа. Димензии 120мм x 120мм. Le...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

30 јун 08:19LED Уличен Рефлектор 100W IP65

ЛЕД Уличен Рефлектор 100W IP65 НОВ. Одличен квалитет, водоотпорен. За...


2.100 МКД
или предлог цена
29 јун 08:10ЛЕД Плафонки 22W Вградни блескави

ЛЕД Плафонки 22W 30x30cm димензија вградливи. 6500K IP55 Врвен квалит...


200 МКД
или предлог цена
29 јун 08:10Соларна ЛЕД светилка (Solarna LED sijalica)

ЛЕД светилка со соларен фотоволтаичен панел и многу моќен рефлектор. ...


490 МКД
или предлог цена
28 јун 18:58Kako novi,vo kutija,malku koristeno osvetluvanje,evtino!

Se prodava odlicno socuvano,malku koristeno, plafonsko osvetluvanje,8...


1 €
или предлог цена
27 јун 14:22Horoz Electric 300w LED reflektor 6400k (nov)

Kupen pred mesec vreme, doagja so kutija. Ne e koristen i moze da se ...


6.000 МКД
или предлог цена
26 јун 19:21Led Feneri koristeni

Fenerite se koristeni i se vo dobra sostojba! Cenata e za dvata fener...


3.000 МКД
или предлог цена
20 јун 12:33LED PANELI

LED PANELI LED SVETLA VNATRESNI I NADVORESNI PANELI DOSTAPNA SEKOJA D...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

20 јун 09:46Ѕидна лампа Икеа

Се продава ѕидна лампа од Икеа во форма на облаче. Лампата воопшто не...


1.000 МКД
или предлог цена
19 јун 16:13Ambientalna LED Lampa za Bazen - i bilo kade pod voda

Ova lampa raboti so 3 mali AAA baterii, i e vodootporna.. Ima dale...


500 МКД
или предлог цена
19 јун 15:57RGB LED Lenta so 16 razni boi na dalinsko - 5 Metri

Led lenta so 16 razlicni boi koi se kontroliraat so dalecinsko, plus ...


600 МКД
или предлог цена
19 јун 13:10LED FENER ZA ZASTITA OD DIVI ZIVOTNI DO1000m2

- LED FENERI ZA ZASTITA OD SEKAKVI DIVI ZIVOTNI SO OSVETLUVANJE I TRE...


1.200 МКД
или предлог цена
19 јун 12:52LED Solarni lambi bez struja ili kabli

⚠️Соларни ламби по супер цена! Нема потреба од струја или кабли⚠️ ✅Л...


350 МКД
или предлог цена
17 јун 09:35LED SVETLA

LED PANELI PREMIUM QUALITY . . . LED SVETLA VNATRESNI I NADVORES...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

16 јун 21:38ИЗРАБОТКА НА СЕКАКОВ ВИД LED РАСВЕТ, ТРАКИ, ОГЛЕДАЛА.. ШТИП

Секаков вид на ЛЕД траки Огледала со заднинско осветлување за wc/hodn...


По Договор
или предлог цена
08 јун 22:13LED DRL SVETLA VO POVEKE BOI VODOOTPORNI (LED SVETLO)

Нови LED DRL светла со голема моќност и произведени според најновата ...


400 МКД
или предлог цена
07 јун 11:30Prodavam LED lenti 5 metri 300 diodi so dalecinsko i adapter

Високо квалитетна самолеплива ЛЕД лента. Должина 5 метри,300 Диоди т...


800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

04 јун 11:34NOVO LED LENTI RGB 5050 SO USB PRIKLUCOK

Prodavam led lenti RGB 5050 so usb priklucok,kontroler I dalecinsko s...


800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

04 јун 11:33Led diodi/Лед диоди

RGB Лед диоди од Икеа праќам по карго 1000 денари 071 997 503


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

26 мај 19:53led reflektori 20w 30w 50w 100w

novi led reflektor ! 20w 399 denari 30w 499 denari 50w 799 denari ...


399 МКД
или предлог цена
26 мај 16:55Лед лента 14.4W/1m Бела 6400К

Просечен работен век: 30.000 часа, може да се сечи на секои 3 диодиВл...


100 МКД
или предлог цена
22 мај 18:42Led Reflektori 100 wati

Led reflektori 100 wat ekstar ceni


950 МКД
или предлог цена
11 мај 18:53Smart RGB Led Lenta 5metri- menuva boi preku Android Telefon

novi led lenti so dolzina 5 metri.... Moze da se kontrolira preku da...


1.200 МКД
или предлог цена
09 мај 00:06Reflektor - Reflektori

Se prodavaat 3 reflektori Namena : za izlozben salon ili domasna upo...


4.200 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.500 МКД
08 мај 20:42NOVO LED LENTI 5 METRI SO PIR SENZOR NA DVIZENJE I ADAPTER

Prodavam led lenti SMD 2835 so mnogu jaka kristalno bela svetlina so ...


1.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

30 апр 16:37LED PANELI 3 WAT SAMO ZA 140 DEN UGRADEN

Вградена LED светилка Едноставен Куќиште на бел алуминиум, одлична т...


145 МКД
или предлог цена
27 апр 04:50LED RGB REFLEKTORI 50 WAT

LED RGB REFLEKTORI SO REMOTE CONTROL 10 wat 20 euro 30 wat 35 euro...


2.200 МКД
или предлог цена
27 апр 04:49Osvetluvanje na Benzinski Pumpi

МОДЕРНО И ЕФИКАСНО РЕШЕНИЕ ЗА ОСВЕТЛУВАЊЕ НА БЕНЗИНСКА ПУМПА. Конвенц...


75 €
или предлог цена
27 апр 04:48Led osvetluvanje za Hali i Benzinski Pumpi indudtrial

Led osvetluvanje 150 wat 2 god garancija moze i montaza naj niski ceni


125 €
или предлог цена
27 апр 04:44LED OSVETLUVANJE KOMPLET PROGRAMA NA LED

LED PANELI LED OSVETLUVANJE LED SIJALICI I MONTAZA I DEMONTAZA NA SE...


699 МКД
или предлог цена
27 апр 04:43Prodavam LED lenti 5 metri 300 diodi so dalecinsko i adapter

Високо квалитетна самолеплива водоотпорна ЛЕД лента. Должина 5...


1.400 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

22 апр 11:21novi led diodi RGB 5m

Лентата е долга 5 метри, можете да ја сечете доколку ви е предолга, с...


499 МКД
или предлог цена
20 апр 16:04Led lambi (samoleplivi)

Prodavam led lambi (samoleplivi) Rabotat na baterii CENA - 100 de...


100 МКД
или предлог цена
11 апр 20:26Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам