Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
83 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

se prodavaat plafonerki,lusteri,vgradlivi

lusteri,plafinerki,vgradlivi mali okviri


250 МКД
или предлог цена
Вчера 23:42Збогум инсекти! Ламбата против комарци

🔥 Збогум инсекти! 🔥🦠🦠🦠🐛🐛🐛 Ламбата против комарци🦟🦟🦟🦟🦗🦗...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Останато

24 сеп 09:43Luster

Ocuvan luster


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Останато

24 сеп 09:40>>>> SOLAREN SISTEM ZA OSVETLUVANJE <<<<

Solar Charging System "E"-Solaren Sistem Za Osvetluvanje -SE POLNI D...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Останато

22 сеп 10:19LASER LASERSKI PROEKTOR LIGHTSHOW ZA ZABAVI KAFICI IGROTEKI

Ласерски мини проектор со црвено и зелено светло кој може да се корис...


1.300 МКД
или предлог цена
21 сеп 10:40Убиец на комарци фенерче светло за кампување

Lamba koja ubiva komarci, na baterija, se polni so usb kabel pogodna...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Останато

18 сеп 09:13Elektricar

Elektricar Vrsime sekakov vid na Elektricni uslugi


По Договор
или предлог цена
15 сеп 20:20Evtino, novi nekoristeni senzorski prekida;i so dalecinskoo

Евтино нови керамички сензоски(тач)прекидачи со далечинско донесени о...


650 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Останато

13 сеп 18:54Se prodava detski luster

Poloven detski luster( plafonka)


200 МКД
или предлог цена
11 сеп 20:50Прекинувач со три смарт

Нови прекинувачи смарт 2 парчиња Wi fi prekinuvac smart


20 €
или предлог цена
31 авг 09:01Prodavam Elektricna Tabla za stan/kukja

Prodavam elektricna tabla za vo stan/kukja vo odlicna sostojba (kako ...


500 МКД
или предлог цена
28 авг 19:37Novi nekoristeni poteciometri

Novi nekoristeni poteciometri zemeni po greska na majstor. Kupeni 100...


1 €
или предлог цена
24 авг 00:54Лустер

Се продава лустер


1.000 МКД
или предлог цена
22 авг 20:00Лустер

Се продава лустер


500 МКД
или предлог цена
22 авг 19:59Лустери

Се продава комплет од 2 лустери


2.000 МКД
или предлог цена
22 авг 19:59SUNMASTER 600W (KIT)

SUNMASTER 600W (KIT) Set za Digitalna svetlina za brz rast Setot s...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Светло и осветлување / Останато

14 авг 11:42Aparatce protiv insekti

Prodavam aparatce protiv komarci. Se uklucuva na struja, svetlinata g...


300 МКД
или предлог цена
13 авг 00:23NOT подна ламба за читање / бела / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: челик, пластика > Бој...


1.730 МКД
или предлог цена
04 авг 11:07BARLAST ламба / ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: челик, полипропиленска пл...


810 МКД
или предлог цена
04 авг 11:04led lamba 15w

led lamba 15w, 1125 lumen na 220v


800 МКД
или предлог цена
26 јул 12:09Neonki, rasteri 60x60

Se prodavaat 5 rasteri za neonki 60x60, vo odlicna sostojba.


2.000 МКД
или предлог цена
01 јул 18:49--- LED ROTIRACKI DISKO SIJALICI ---- DISCO OSVETLUVANJE

https://www.facebook. M&D online shop Stisni like da gi videte site...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Останато

26 јун 09:45интернет продавница за ЛЕД сијалици и лустери

www.osvtluvanje.mk Интернет продавница и салон за ЛЕД сијалици, лу...


100 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Останато

19 јун 22:47Neonska lamba

Neonski drzac so dva reda neonski lambi. Raboti ednoto drugoto tre...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Останато

16 јун 08:41LED OGLEDALA PO VASA MERKA

Izrabotuvam Led ogledala koi odgovaraat za vo wc, hodnik, spalna... ...


По Договор
или предлог цена
22 мај 10:33Transformator trafo12 v

Trafo 12 v 500w


1.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Светло и осветлување / Останато

02 мај 22:16Plinska sijalica

Cena 600 den 072 555 202


10 €
или предлог цена
11 апр 06:06Solarni Led lampi za skali

Соларни лампи на полнење од сонцето. Цената е за две парчиња. Можна...


590 МКД
или предлог цена
10 апр 12:58PRODOLZNI KABLI SO VISOK KVALITET

Kablite se novi voopsto ne koristeni Kvalitetni na Gembird Vo ...


500 МКД
или предлог цена
07 апр 01:22Tach panel

Nov neupotreben vo kutija so upatstvo


400 МКД
или предлог цена
10 мар 07:21Luster koristen ispraven, 350 denari

Luster koristen ispraven, 350 denari 075514169 Pisete mi ma viber


350 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Светло и осветлување / Останато

05 мар 08:53LUXUZNI PREKIDACI NA DOPIR LIVOLO

Prodavam novi prekidaci na dopir marka Livolo. Dostapni se vo sledni...


1.200 МКД
или предлог цена
28 фев 13:42prekinuvac Wireless ON/OFF

prekinuvac Wireless ON/OFF спецификации: Контролирање на далечина...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Останато

27 фев 13:52Vintage Столна ламба

Прекрасна vintage столна ламба, кое дава преубаво светло.


1.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Останато

20 фев 14:59Reflektor

Poloven vo ispravna sostojba


500 МКД
или предлог цена
23 јан 16:25Reflektor sjalica na senzor

Novi. Sjalicine kako cvekinja 200 den parce so snzor a sjalicite beli...


200 МКД
или предлог цена
23 јан 16:22Lusteri

Lusterite se novi, ne se voopsto koristeni, kupeni online pred nekolk...


6.500 МКД
или предлог цена
30 дек 16:07NOVOGODISEN ☺☺>>>> LASER SO EFEKTI <<<<

LED водоотпорна светилка за во вашата градина или пак вашиот дом, с...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Останато

29 дек 18:21Mini Laser Stage Lighting

-SE KORISTI ZA RAZNI PRILIKI , ZABAVI , PROSLAVI ILI ZA RAZONODA (vo ...


799 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Останато

24 дек 12:17Led na baterii

Prodavam led svetilka na baterii so magnet.Kvalitetna,izdrzliva i pog...


100 МКД
или предлог цена
22 дек 21:56Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам