Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
622 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KOSENJE NA ZELENA POVRSINA / TREVA

Vrsime kosenje na visoki trevi so profesionalen trimer ili so masin...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:44Промовирано

Средување / Чистење Дворови / Подруми / Кровови

●Средување на напуштен двор✅️ ●Кроење, оформување и косење на истио...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Денес 13:00Промовирано

ZELEZNI OGRADI , CNC OGRADI, NASTRESNICI

Vrsime profesionalna izrabotka na sekakov vid: - metalni konstrukci...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

Денес 15:44Промовирано

Kosenje

Vrsime secenje na drva so motorna pila bezbedno bez niedno ostetuvanj...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 20:51UREDUVANJE NA DVOROVI

Ureduvanje i odrzuvanje na dvorovi najeftino vo gradot


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 18:56Се продава дифенбахија

Се продава домашно цвеќе дифенбахија или Dieffenbachia за повеќе инфо...


1 МКД
или предлог цена
Денес 17:13  НОВ ОГЛАС

Se prodava Kaktus

Se prodava kaktus visok 1m za poveke informacii javete se na 070 458...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:06  НОВ ОГЛАС

Wi-Fi smart sistemi za navodnuvanje so Rain Bird prskalki

TEL: 078/ 435 599 WWW.NAVODNUVANJE.MK https://www.facebook.com/navo...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Hortikulturno ureduvanje na dvorovi

Ureduvanje na dvorovi,izrabotka na alpiniumi,fontani,trevnici,sistemi...


223 €
или предлог цена
Денес 12:56Se prodavat smokvi sadnici

Se prodavat smokvi sadnici, smokvite se sadat vo sekoe vreme, se rabo...


200 МКД
или предлог цена
Денес 12:19Palmi

palmi


По Договор
или предлог цена
Денес 11:15  НОВ ОГЛАС

Palmi

Se prodavaat 2 palmi golemi visina od 2.80m i 2.20m Mereno od kore...


1 €
или предлог цена
Денес 08:19PRODAVAM DIFEN BAHIJA

Prodavam Difen bahija,cena 800 mkd.Tel: 070-522-232.


800 МКД
или предлог цена
Денес 01:41Zardinjeri - saksii 071315639

Izrabotka na zardinjeri-saksii za vasite gradini,kafici, ugostitelski...


1.234.567 €
или предлог цена
Денес 00:29Palma od 180 cm

Prodavam ukrasna palma so visina od 1,80 cm. Cena 8000 denari. Tel: 0...


8.000 €
или предлог цена
Вчера 21:08Шимшири

Зимзелени растенија за дворови и паркови golemi se okolu 50 sm visin...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:53Ureduvanje na dvorovi

Hortikultirno ureduvanje na dvorovi,izrabotka na trevnici,fontani,alp...


2.323 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 16:32UKRASNI RASTENIJA

JAPANESE ACER PALMATUM AKCIJA !!! . . . JAPONSKI CRVENI JAVORI AT...


1.800 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
2.300 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 16:12dekorativni sadnici indiski jorgovan

Prodavam dekorativni sadnici indiski jorgovan latinsko ime lagestroe...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 13:59Grmuski dekorativni, Princot od Vels i drugi

- Princot od Vels vo boja srebrena i zelena - zimzelena zlatesta - ...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 12:11ВРЕМЕ Е ДА И ВИЕ УЖИВАТЕ ВО ЗИМЗЕЛЕНИТЕ ДРВЦА

Туја-CLASIC................ 45-55см......150 den. Туја-смарагд ........


150 МКД
или предлог цена
Вчера 12:11A&Dcleaning

🌳🌴🌵А&D-Cleaning Services🌳🌴🌵 Вршиме секаков вид на Градинарск...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 11:55Се продава Албиција

Се продава садник Албиција. Во прилог како изгледа расцветано. Само К...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:34Limon drvca od 80 cm so 200cm

Se prodavaat drvca limoni, ima od 80 cm, 100cm 140cm i 200cm. Limono...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 11:03AJVARSKI RASAD

Расад од сите сорти. Струмички за ајвар, каварџик благ ,лут везен ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:53prodavam plodna zemja zemja za parkovi homus

prodavam plodna zemja za parkovi homus tampon za tamponiranje Voedn...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:01Мини капка по капка за саксија

Автоматско наводнување, капка по капка за саксии.


50 МКД
или предлог цена
01 јун 19:00Ureduvanje na dvorovi,izrabotka na fontani.

Celosno ureduvanje na vasite dvorovi,formiranje trevnik so gotova tre...


135 €
или предлог цена
01 јун 17:59Kosam treva so benzinski trimer

Kosam treva so benzinski trimer, cena po dogovor na lice mesto. Broj ...


1 €
или предлог цена
01 јун 17:13Cveke cvekinja sadnici

Prodavam razni vrsti cvekinja retki sorti vidovi boi prakam i po ka...


1 €
или предлог цена
01 јун 15:12Palma

150 sm visina + saksija slika


700 МКД
или предлог цена
01 јун 11:05ZLATNA BOBINKA ( jagoda )

PERUANSKA JAGODA (zlatnata bobinka) raste do 3 x 2m I dava plod od ju...


250 МКД
или предлог цена
01 јун 09:10SIBIRSKI LIMON (Poncirus trifoliata)

Otvorete gi site moi oglasi za UNIKATNI SADNICI.... NE POSTOI KALEME...


350 МКД
или предлог цена
01 јун 09:09Kosenje treva

Kosenje na treva so trimer i kosilka rascistuvanje dvorovi i dr


1 €
или предлог цена
01 јун 08:15СТРИЖАМ ЖИВИ ОГРАДИ (ZIVI OGRADI) СО БЕНЗИСКИ ТРИМЕР

ЦЕНАТА ЗАВИСИ ОД ГОЛЕМИНАТА НА ПОВРШИНАТА.


1 МКД
или предлог цена
01 јун 08:05ЗИМЗЕЛЕНИ ДРВЦА

Туја-смарагд 3lit. saksija 1 kl......... 65-70см.......0 ден Туја-см...


290 МКД
или предлог цена
01 јун 07:48KOZJO ORGANSKO PREVRIENO DJUBRE

PRODAVAM : PREVRIENO KOZJO DJUBRE. PRIRODNO PRERABOTENO OD KALIFORN...


По Договор
или предлог цена
01 јун 07:38Drvo na zivotot i Fikusi

Drvo na zivotot i Fikusi,presadeni vo ukrasni plasticni saksi...


300 МКД
или предлог цена
01 јун 06:15KANDILICA see by

Cvetna trajnica ,ednas se sadi ostanuva za vek,cveta vo maj i...


150 МКД
или предлог цена
01 јун 06:14HIBISKUS

5 годишни садници правилно оформени во цвет, висина од 80 до 150 cm. ...


199 МКД
или предлог цена
01 јун 06:13KLEMATIS

KLEMATIS,cvetna trajnica,poviusa,isdrzuva niski temperatur...


500 МКД
или предлог цена
01 јун 06:12BUDLEJA LETEN JORGOVAN

Prekrasna trajnica grmuska,raste do 2m visina ,isto tol...


400 МКД
или предлог цена
01 јун 06:12Prodavam golem limon

Se prodava golem limon poradi nemanje moznost za ponatamosno cuvanje


150 €
или предлог цена
01 јун 05:59Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам