Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
58 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ZELEZNI OGRADI , CNC OGRADI, NASTRESNICI

Vrsime profesionalna izrabotka na sekakov vid: - metalni konstrukci...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

19 мај 23:37Промовирано

BEL UKRASEN/DEKORATIVEN KAMEN PO NAJ NISKI CENI!!!!!!!!!!!!!

💎💎Бел,сив,црн,гранитен украсен вртен камен!!!💎💎 *Се продава бел,...


7 МКД
или предлог цена
Прилеп

Градина / Украси

Вчера 21:15НОВ ОГЛАС
Промовирано

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA: METALNI OGRADI I NASTRESNICI

Vrsime izrabotka na sekakov vid: - metalni konstrukcii, ( pokrivanje...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

19 мај 23:37Промовирано

Ражен - Тањирачи - Казан - Скари

❗Нарачки на тел. 078 210 433❗ ✅Рачно изработени за секаков вид на печ...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:09Skari na gas

Нудиме голем избор на скари на жар за вашиот дом. Цени и карактери...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Скара и Грил

19 мај 11:34Furni Furna Drva

Izvedba na furni na drva za restorani, pekari, picerii i dr. Dve dime...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Градина / Скара и Грил

18 мај 08:38Дебели вршници со рачка - Вршник - Vrsnik - Vrshnik Sac Сач

Се продаваат дебели вршници(2мм) комплет со рачка и бесплатна испорак...


1.000 МКД
или предлог цена
18 мај 01:40Skari na zar - kumur - Skara na plin plinski plinska

🔥 Скари на ќумур-дрва и плински скари 🔥 ✅ Гратис маша или штипка �...


800 МКД
или предлог цена
18 мај 01:40Скара по желба - Сите видови на скари на жар, дрва и плински

🔥 Скари на ќумур-дрва и плински скари 🔥 ✅ Гратис маша или штипка �...


800 МКД
или предлог цена
18 мај 01:39Скари на ќумур дрва плин - Skari kumur drva plin skara скара

🔥 Скари на ќумур-дрва и плински скари 🔥 ✅ Гратис маша или штипка �...


800 МКД
или предлог цена
18 мај 01:38Skari na zar(kumur) i plinski skari

Se prodavat skari Moze i po vasa zelba i dimenzii Info na mob 0...


1 €
или предлог цена
17 мај 14:00SKARI NA KUMUR SO RESETKA 40x28 CM

Se prodavat skari na kumur visina 50 cm. Resetkata e 40x28 cm


1.200 МКД
или предлог цена
17 мај 11:43Nova Ikea GRILLSKÄR skara na kumur, neotpakuvana

Prodavam nova neotpakuvana skara na kumur od Ikea - GRILLSKÄR.


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Скара и Грил

16 мај 22:48Izvedba na Skari Furni

Izvedba na skari i furni


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Градина / Скара и Грил

16 мај 08:07Постолје за скара

Се продава инфо на телефон 070 303 160 / 070 346 688 / 078 473 912


По Договор
или предлог цена
14 мај 19:16PRODAVAM SKARA NA PLIN AMERICKA NOVA INFRA RED

SKARA NA PLIN AMERICKI PROFESIONALNI NOVI✅I AMERICKI SO INFRA RED BRO...


1.200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Скара и Грил

14 мај 08:53Nov Gril

Nov Gril


120 €
или предлог цена
13 мај 13:48PRODAVAM SKARA NA PLIN AMERICKA NOVA INFRA RED

PRODAVAM SKARA NA PLIN NOVA ✅ AMERICKI SO INFRA RED ✅BROJ 1 VO SVET✅ ...


1.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Скара и Грил

09 мај 19:29Skari so inoks resetka

Moze i po naracka.Standardni dimenzii se:400x300 500x300 600x400.Inok...


По Договор
или предлог цена
09 мај 09:07SKARA INOX PLIN

Skara na plin so termometar i mesto za dogrevanje. Vo odlicna sostoj...


16.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Скара и Грил

04 мај 19:58PRODAVAM ELEKTRICNA SKARA MARKA CIATRONIC OD 2000W ODLICNA

PRODAVAM ELEKTRICNA SKARA GERMANSKA MARKA CIATRONIC OD 2000W MNOGU MA...


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Скара и Грил

02 мај 11:59SE PRODAVA PRIBOR ZA SKARA

NOV NE UPOTREBUVAN


1 €
или предлог цена
01 мај 23:13Se prodavat metalni meraci na temperatura

Prodavam metalni meraci na temperatura so dolga i kratka sonda ..do 2...


600 МКД
или предлог цена
28 апр 21:06SADNICI od lipa o cinar

Prodavan 1 i 2 godisni sadnici od LIPA i CINAR razmnozu...


400 МКД
или предлог цена
24 апр 05:41Skara so plotni

Elektricna skara so 2 plotni


4.400 МКД
или предлог цена
24 апр 00:08Бетонска скара

Бетонска скара за вашата градина или двор V=210cm S=120cm D=70cm ...


7.500 МКД
или предлог цена
Лозово / Свети Николе

Градина / Скара и Грил

21 апр 13:31SKARI NA ZAR

Нудиме голем избор на скари на жар за вашиот дом. За повеке ин...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Скара и Грил

15 апр 07:55Malc za dvor i gradina

Dekorativen malc za dvor i gradina


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градина / Скара и Грил

12 апр 22:47Skara na plin/скара на плин

Се продава продава прифесионална скара на плин инокосна,многу малце к...


12.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Градина / Скара и Грил

07 апр 12:08Amerikanski Gril

Izrabotuvam Skari na kjumur Amerikanski Gril po Naracka FB Skari z...


7.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Скара и Грил

05 апр 22:53Raspaluvac za Kjumur

Raspaluvac za sekoja skara na Kjumur


20 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Скара и Грил

05 апр 22:53Skara na drva / Скара на дрва

Se prodava polovna skara na drva Dolzina - 101 Sirina - 60 Visi...


7.000 МКД
или предлог цена
05 апр 14:09Skara / Скара

Se prodava polovna skara


6.000 МКД
или предлог цена
05 апр 14:09Плотна за скара

Плотна за скара електрична со термостат.


50 €
или предлог цена
22 фев 16:13SKARA OD INOKS

Prodavam inoksna skara, so dva ventila i vgraden upaljac. Proizveden...


9.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Скара и Грил

26 јан 08:54Skara na plin INOX

Prodavam inox skara na plin od germansko proizvodstvo original. plotn...


180 €
или предлог цена
24 дек 19:17Weber Master-Touch skara, 57cm, nova, neupotrebuvana

Се продава нова, неупотребувана скара. Weber, Master-Touch grill


21.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Скара и Грил

12 окт 10:43Skari na zar

Prodavam racno izraboteni skari na zar. Cenite se kako na slikite.


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Скара и Грил

27 сеп 23:03Izrabotuvam zidani skari i furni

Izrabotuvam zidani skari i furni po naracka. Tel: 075/360-771 Aco


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Скара и Грил

16 сеп 04:36SKARI , SKARA ZA DVOR

NOVO...NOVO...NOVO... Najnoviot model Skara na drva ili kjumur 202...


145 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Градина / Скара и Грил

10 сеп 12:30Скара на жар

Скара на жар во сегменти Машалук 60x40


300 €
или предлог цена
13 авг 16:17Pampuri 600 / 800 deari

Prodavam pampuri mali I golemi. Cena 800 / 1000 denari. Malite se so...


800 МКД
или предлог цена
11 авг 18:21Skari/ Gril na kjumur so vrven kvalitet za vo dvor i gradina

Skari na kjumur idealni za vo vasiot dvor, gradina ili piknik. Dosta...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Градина / Скара и Грил

12 јул 19:03Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам