Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
57 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA CNC METALNI OGRADI I VRATI

Професионална изработка на CNC метални огради и врати сечени на ЛАСЕР...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

15 јун 17:27Промовирано

ZELEZNI OGRADI , CNC OGRADI, NASTRESNICI

Vrsime profesionalna izrabotka na sekakov vid: - metalni konstrukci...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

15 јун 10:04Промовирано

BEL UKRASEN/DEKORATIVEN KAMEN PO NAJ NISKI CENI!!!!!!!!!!!!!

💎💎Бел,сив,црн,гранитен украсен вртен камен!!!💎💎 *Се продава бел,...


7 МКД
или предлог цена
Прилеп

Градина / Украси

14 јун 18:30Промовирано

BAZENI

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . INTEX PRISMA METAL FRAME FORMA...


25.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
28.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

Денес 10:03INTEX BAZENI 305x76

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . INTEX PRISMA METAL FRAME FORMA...


9.900 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
10.900 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

Денес 09:38Базен Intex 457x122

Базенот е користен три сезони, со димензија 4.57х1.22 доаѓа во компле...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:51  НОВ ОГЛАС

INTEX BAZENI 300x200x75

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . PRAVOAGOLNIK DIMENZIJA: 300 ...


9.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

Вчера 13:02PRODAVAM BAZEN NEUPOTREBEN

Prodavam Inteks bazen so dijametar 305 sm i visina 76 sm so pumpa i f...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Базени Пливање

Вчера 11:43Novi Bazeni intex

Novi bazeni 305x76cm so polnenje 4500den So konstrukcija 12 000den


1 €
или предлог цена
24 јун 14:57INTEX BAZENI

Site bazeni se novi !!! 610 x122 cm 549x122 cm 457x122 cm 457x107...


1 €
или предлог цена
24 јун 09:47БАЗЕН ЗА ПРОДАЖБА

Се продава нов монтажен INTEX 26374 Ultra XTR Frame со песочна филтер...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Базени Пливање

23 јун 23:31OPREMA BAZENI

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . PRAVOAGOLNIK DIMENZIJA: 450 ...


16.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
18.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

23 јун 09:47Bazent so obraci 305x76cm.Nov

Nov bazent intex So pumpa 305x76 so ograda ⛱️💦💦💦 Prakam so kar...


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

22 јун 13:29INTEX BAZENI 366x99

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . INTEX PRISMA METAL FRAME FORMA...


16.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
18.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

22 јун 08:40Изработка на опшивки, вградени и надземни дрвени базени

Во последниве години, овој вид базени наиде на голем интерес кај евро...


3.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Базени Пливање

21 јун 20:13Filter pumpa za bazent

prodavam filter pumpa za bazent INTEX komplet so filter Polovna no i...


2.300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Базени Пливање

20 јун 21:51INTEX BAZENI 260x160x65

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . PRAVOAGOLNIK DIMENZIJA: 260 ...


8.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

20 јун 09:47Bazent 3.70x3.70

Se prodava bazen Dimenzi 3.70x3.70 dlabok 76cm Koristen edna sezona I...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Базени Пливање

14 јун 17:42ПРОИЗВЕДУВАЊЕ И РЕПАРИРАЊЕ НА БАЗЕНИ!

-ГИ РЕПАРИРАМЕ И ОБЛОЖУВАМЕ ВАШИТЕ БАЗЕНИ И ИЗРАБОТУВАМЕ БАЗЕНИ ПО В...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Базени Пливање

07 јун 13:25INTEX OPREMA

INTEX SKALI PREMIUM QUALITY . . . BRAND: INTEX MATERIJAL: ALUMI...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

06 јун 11:46Bazen 366x76cm NOVI

Nov Namaleni 366x76cm Kolicinite se ograniceni


15.000 МКД
или предлог цена
03 јун 16:53BAZENI OPREMA

HLOR TABLETI PREMIUM QUALITY . . . TEZINA: 1 Kg EDNO PAKUVANJE:...


700 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
1.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

01 јун 12:05INTEX BAZENI

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . KRUG PRISMA METAL FRAME DIMENZ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

01 јун 07:54Intex pravoagolen bazen

Novi bazeni Intex


1 €
или предлог цена
28 мај 21:19Intex pravoagolen bazen

Novi bazeni Intex


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

28 мај 17:29Novi bazeni dimenzii 305x76cm

Novi Bazeni Prakam so kargo Lokacija Veles i skopje


4.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

27 мај 16:45BAZENI OPREMA

OPREMA ZA BAZENI PREMIUM QUALITY . . . INTEX TOPKA - 150 DEN INT...


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

20 мај 22:55Таблети и други средстава за базени

Таблетите се 200 грамски и содржат: хлор, алгицид, PH стабилизатор и ...


120 МКД
или предлог цена
06 мај 15:38Kvarcen pesok, Кварцен песок

Продавам кварцен песок за филтри


1 МКД
или предлог цена
06 мај 15:37Базени, изведба и опрема. Bazeni, izvedba i oprema

Вршиме монтажа на базени и продаваме опрема


1 €
или предлог цена
06 мај 15:36FILTER PUMPI

PUMPI ZA BAZENI PREMIUM QUALITY . . . INTEX FILTER PUMPI PESOCNI...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

04 мај 16:19Метална конструкција за базен Intex 488 cm х 122 cm

Продавам метална конструкција за базен (bazen) Intex 488 cm х 122 c...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Базени Пливање

02 мај 07:06INTEX 28674 Филтер пумпа за солена вода

INTEX 28674 Филтер пумпа за bazen Koristena 2 sezoni Gratis nejod...


14.000 МКД
или предлог цена
15 апр 10:33pumpa za voda - raketa KUPUVAM

Kupuvam pumpa za voda (raketa) polovna no ispravna, nameneta mi e za ...


2.000 €
или предлог цена
15 апр 09:16Bazen 7 na 4 metri, so Dzakuzi vo Bardovci

Se prodava akrilen bazen (armiran poliester) so slednive dimenzii i k...


4.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Базени Пливање

06 апр 13:02PH METAR ZA BAZENI BAZEN BAZENT I DR..

NOVI PH MERACI PH METRI ZA CISOTA NA VODA VO BAZEN I DR NAMENI SLEDU...


800 МКД
или предлог цена
26 мар 19:55Bazen 366x76cm so pumpa Novi

Novi Prakame so kargo niz 🇲🇰


16.000 МКД
или предлог цена
25 мар 17:09Bazen Nov 305x76 cm

Nov bazen 305x76cm⏩⏩⏩ 4200den Dostava so kargo


4.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

02 сеп 18:45Se prodava SUMMER WAVES bazen

Se prodava bazen Summer Waves nov ne otvoren so filter pumpa 3.05mx76...


5.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Базени Пливање

30 авг 03:00Nov bazen 305x76cm so filter pumpa

Prodavam Nov bazen so filter pumpa 305x76cm Prakam so kargo


10.000 МКД
или предлог цена
24 авг 13:53Nov Bazent 183x51 skopje ,veles

Nov netvoren bazent Dimenzii 183x51 Lokacija Veles i skopje


2.500 МКД
или предлог цена
21 авг 20:51INTEX BAZENI

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . KRUG PRISMA METAL FRAME DIMENZ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

17 авг 11:45OPREMA BAZENI

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . KRUG PRISMA METAL FRAME DIMENZ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

17 авг 11:45Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам