Подкатегорија:
                   
430 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TRIMER STRAUS AUSTRIA 3990DEN

Trimer Straus Austria 3990den NOVi 4.2 kv jacina 8000rpm 2t benzi...


3.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

06 мај 22:29Промовирано

Trimer/Trimeri

Novi Trimeri BAIKAL - 1.65 kw 52cc


4.800 МКД
или предлог цена
05 јун 14:55Промовирано

Штрафилица ударна 20v PARKSIDE-Performance

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE-Performance. ...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:58  НОВ ОГЛАС

STRAFILICA BUSILICA PARKSIDE PERFORMANS

Nova so kuferce motor bez cetkici PARKSIDE PERFORMANS PARKSIDE PER...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:39Повеќенаменски Електричен Алат Parkside, нови неотпакувани

PARKSIDE ® Multifunkcionalen Elektricen Alat PMFW 310 F4 Germansko p...


4.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
4.400 МКД
Денес 08:49Индустриски Фен Parkside, нови неотпакувани

PARKSIDE ® Industriski Fen PHLG 2000 F5 Germansko proizvodstvo 🇩🇪 ...


2.700 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.900 МКД
Денес 08:49Пили за Циркулар Parkside, нови неотпакувани

PARKSIDE ® Pili za cirkular PSH 3 A1 Germansko proizvodstvo 🇩🇪 ...


1.700 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.000 МКД
Денес 08:49Мултифункционален Рачен Сет Parkside, нови неотпакувани

PARKSIDE ® Multifunkcionalen racen set Germansko proizvodstvo 🇩🇪 ...


990 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
1.200 МКД
Денес 08:48Хефталица Parkside, нови неотпакувани

PARKSIDE ® Racna Heftalica Germansko proizvodstvo 🇩🇪 Комплетот е Н...


1.300 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.500 МКД
Денес 08:48Сет 40 дела Прецисни Шрафцигери Parkside, нови неотпакувани

PARKSIDE ® Set od 40 dela precizni srafcigeri Germansko proizvodstvo...


1.300 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
1.600 МКД
Денес 08:48Set Cetki Parkside, novi neotpakuvani

PARKSIDE ® Сет Четки Германско производство 🇩🇪 Комплетот е НОВ, не...


700 МКД
или предлог цена
Денес 08:48Polnac za akumulator 12v i 6v

Polnacot e ispraven so ampermetar i voltmetar. Pojak e od obicnite, 8...


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вчера 20:45  НОВ ОГЛАС

Polnac za akumulator 12v i 6v

Polnacot e ispraven, ne raboti ampermetarot


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вчера 20:43  НОВ ОГЛАС

Делови за моторна пила Stihl 280

Се продаваат потполно нови, воопшто не користени клип 58 со осовина, ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:16Digitalna Vaga Novi

Дигитална вага 100кг цена: 1700den 150kg cena: 1850den 200кг цена:...


1.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вчера 16:32Дувач/усисивач за лисја so benzin

Дувач/усисивач за лисја so benzin


150 €
или предлог цена
Вчера 16:24Hilta Makita

Prodavam hilta makita original ne se vrti extra sostojba


250 €
или предлог цена
Вчера 10:52Elektricna pila za secenje

Prodavam elektricna pila za secenje marka PARKSIDE. Cena po dogovor. ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:05Aparat za elektricno zavaruvanje Koncar 140A

Aparat za elektricno zavaruvanje Koncar 140A


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:14KLEŠTA ZA KONEKTORI ZA INTERNET KABLI

Продавам нова неупотребувана клешта за конектори за телефонски и инте...


500 МКД
или предлог цена
07 јун 17:02Батер. Брусалица 12v PARKSIDE

Батериската брусалица е нова од германско производство PARKSIDE. Јач...


5.000 МКД
или предлог цена
07 јун 11:16Моторна пила ZENOAH-Komatsu G3200EZ 4,3kg

ZENOAH-Komatsu G3200EZ,моторна пила. 4.3 кгр. во супер состојба. Ув...


8.000 МКД
или предлог цена
06 јун 20:14Моторна Пила - MAKITA E2835

MAKITA E2835 - моторна пила, во супер состојба, Увоз од Јапонија Це...


6.000 МКД
или предлог цена
06 јун 20:13Hilti bosch 550w NOVO

Se porodava hilti Bosch professional GBH2-18 RE,original Bosch ne e k...


6.500 МКД
или предлог цена
06 јун 15:33Se prodavaat odlicni kaisi so zateganje

Se prodavaat novi odlicni kaisi za zateganje na tovar svedsko proizvo...


500 МКД
или предлог цена
06 јун 14:19Husqvarna 340

Se prodava Husqvarna 340 vo odlicna sostojba. Nov mac i lanec. KONT...


250 €
или предлог цена
06 јун 12:56Motorna pila Husqvarna Esenska AKCIJA!!!

>>>>Видео од моторните пили може да го погледнете под текстот. Hus...


13.690 МКД
или предлог цена
06 јун 11:16Parkside Performance 150Nm shtrafilica

Se prodava nova neodpakuvana Performance shtrafilica Технички подат...


120 €
или предлог цена
05 јун 21:30Komplet Ajva/Letkum!Lemilica!

Nov,vo Kufer so pasta,kalaj,rezerven vrv,za precizno ...


25 €
или предлог цена
05 јун 19:15Felco 210C4 nozici za kroenje Фелко

Професионални ножици за кроење лозје и овошки произведении во Швајца...


3.000 МКД
или предлог цена
05 јун 15:44Hilta krsac 1300w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1300w - 15...


8.000 МКД
или предлог цена
05 јун 12:37Pravosmukalka 1400w PARKSIDE

Pravosmukalkata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 14...


7.000 МКД
или предлог цена
05 јун 12:37Strafilica udarna so futer 20v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Strafilicata...


6.000 МКД
или предлог цена
05 јун 12:37Strafilica udarna 20v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Strafilicata...


6.000 МКД
или предлог цена
05 јун 12:36Hilta 1050w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1050 wati ...


6.000 МКД
или предлог цена
05 јун 12:36Se prodava alat ,cena ima na sekoja slika

Se prodava alat tel za kontakt. 070 375 413 barajte na ovoj br.


1 €
или предлог цена
04 јун 19:10СЕ ПРОДАВА - циркулар за дрва

Се продава стар циркулар во функционална состојба (приложени слики) ...


300 €
или предлог цена
04 јун 15:25СЕ ПРОДАВА - цистерна 2тона

Се продава метална цистерна со капацитет од 2 тона, претходно користе...


250 €
или предлог цена
04 јун 15:22Шлајферица PARKSIDE

Шлајферицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 200 в...


3.000 МКД
или предлог цена
04 јун 14:39Фен индустриски PARKSIDE

Фенот е нов од германско производство PARKSIDE. Јачина на фенот 2000...


3.000 МКД
или предлог цена
04 јун 14:39BORMASINA STRAFILICA NA BATERII 12v WELLBORN original

Novi vo kutija Bateriska strafilica bormasina 2 baterii 18 v Pol...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

04 јун 09:30Metalni cetki ja na bormasini

Metalni Broj tel 071479921


100 МКД
или предлог цена
04 јун 06:08Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам