Подкатегорија:
                   
540 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TRIMER STRAUS AUSTRIA 3990DEN

Trimer Straus Austria 3990den NOVi 4.2 kv jacina 8000rpm 2t benzi...


3.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

06 мај 22:29Промовирано

Trimer/Trimeri

Novi Trimeri BAIKAL - 1.65 kw 52cc


4.800 МКД
или предлог цена
05 јун 14:55Промовирано

Prodavam el. Kosacka

Prodavam elek. Kosilica 1300 w 2950 obrtaja teska 12 kg lesna za upr...


110 €
или предлог цена
Денес 09:50KAIS KAISI КАИШ ZA MASINA ZA SIENJE , LEB ,ABRIHTER IDRUGO

Се продава Каиши за машина за шиење ножна и електрична Каиш за маши...


1 МКД
или предлог цена
Денес 07:43Motorna pila 52cc 1800w benzin novi!

Motorna pila na benzin 📍Зафатнина-52cc 📍Моќност-1800w 📍Врте...


4.950 МКД
или предлог цена
Вчера 23:19Benziski Trimer kosacka RAIDER 1500w 1.5kw

Бензински тример RAIDER RD-GBC10 бензиски со нож и жица 1.5kW Моќ...


4.999 МКД
или предлог цена
Вчера 23:18Farm masina za perenje avtomobili pod pritisok wap 1400w

Моќност—1400W Номинален притисок—80bar Max притисок—110bar Номинал...


4.950 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
5.999 МКД
Вчера 23:17Domashna mashina za shienje

Domashna mashina za shienje Privileg


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:35NEISPRAVEN BOSCH PERAC POD VISOK PRITISOK

PERACOT E KORISTEN SAMO ZA DOMASNI POTREBI


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:14Продавам мешалка за ајвар

Контакт телефон: 076/376-138 Мешалки за ајвар Мешалките се за сите в...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:25Машина за мелење и ронење пченка

Се продава половна машина за мелење и ронење пченка. Цена по договор....


По Договор
или предлог цена
07 јун 21:14Kosilka

Kosilka vo dobra sostojba remontirana ..moze zamena ...napomena alans...


1.099 €
или предлог цена
07 јун 21:09Kirby Avalir 2 NOV

Bukfalno Nova ne koristena .


1.990 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.190 €
07 јун 13:40Maxpuls kosacka za treva 1200w novi ! Elektricna kosilka

Maxpuls 1200w kosacka MaxPuls Електрична косилка за трева MP-LM2...


3.999 МКД
или предлог цена
07 јун 10:36Машина за шиење Багат

Се продава машина за шиење - кабинет Багат во исправна и одлична сост...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
07 јун 10:17Косилица за трава” КUBOTA” со сопствен погон

Косилица за трава” КUBOTA” со сопствен погон, два ножа, за поголеми п...


590 €
или предлог цена
06 јун 20:15Косилица за трава “ HONDA” со сопствен погон

Косилица за трава “ HONDA” со сопствен погон. цена 590 еур, тел 075 4...


590 €
или предлог цена
06 јун 20:15Digalka za tovar so sajla dizalica дигалка за товар MAXPULS

Дигалка сите домензии ги имате на слика со цени!! За дополнителни пра...


5.000 МКД
или предлог цена
06 јун 18:24Se prodava perac karcher k3 premium

Perac pod visok pritisok, Karcher k3 premium, nov i neotpakuvan, so g...


По Договор
или предлог цена
06 јун 18:11KINZO brusalka

KINZO 180W


1.700 МКД
или предлог цена
06 јун 16:33Машина за шиење Pfaff

Продавам машина за шиење Pfaff Neat 071 341 292


1 МКД
или предлог цена
06 јун 14:39STIHL MS 230

Se prodava motorna pila STIHL MS230. Kompletno funkcionalna bez mana,...


250 €
или предлог цена
06 јун 12:55Kompresor za vozduh FIAC Italy 50l

Novi Kompresori za vozduh Nudime Modeli-25l-50l-100l-150l 200l 250l ...


12.500 МКД
или предлог цена
06 јун 11:15Kadioglu рачна машина за кршење на јаткасти плодови

Рачна машина за кршење на ЛЕШНИЦИ, ОРЕВИ, БАДЕМИ, СЕМКИ ОД КАЈСИЈА, П...


2.850 МКД
или предлог цена
06 јун 08:58Машина за перење со вода под притисок K 5 Compact

Стандардна опрема Пиштол за прскање G 180 Q Високопритисно црево ...


23.000 МКД
или предлог цена
05 јун 18:11Motorna pila - STIHL MS381 (Motorka)

Nova motorna pila STIHL - MS381


450 €
или предлог цена
05 јун 16:31Motorna pila - STIHL MS250 (Motorka)

Se prodava nova motorna pila STIHL MS250.


250 €
или предлог цена
05 јун 16:31Kultivator

Се продава култиватор со 8кѕ Дизел мотор има 4 брзини напред , 2 брзи...


1 €
или предлог цена
05 јун 15:05Trimer/Trimeri

Novi Trimeri BAIKAL - 1.65 kw 52cc


4.800 МКД
или предлог цена
05 јун 14:55Masina za perejne gorejne

Poveke informacii na tel 076460572


50 €
или предлог цена
04 јун 14:01Strafilica nova

NOVA Prakam po kargo


2.000 МКД
или предлог цена
04 јун 13:05Pumpi za voda TOMOS

Prodavam dve Pumpi za voda TOMOS , ednata (sivata) po 6 godini stoen...


4.000 МКД
или предлог цена
04 јун 07:59Freza za trimer, Фреза за тример

Фреза за тример Карактерисики: - Компатибилна со сите видови на триме...


1.199 МКД
или предлог цена
03 јун 21:29Cepel машина за шиење

Зачувана,исправна,како нова...3000 без постоље...4000 со постољето...


3.000 МКД
или предлог цена
03 јун 20:49Prodavam kosilka za treva Powerworks

Prodavam akumulatorska kosilka za treva NOVA Powerworks.


12.000 МКД
или предлог цена
03 јун 18:20agregat honda 4,5 kw

nov agregat honda 4.5 kw cetvorotakten dva monofazni izlezi .mnogu ja...


350 €
или предлог цена
03 јун 16:23SUSAC za KOMPRESOR komprimiran vozduh AIR DRYER

SUSACI - AIR DRYER NOVI - OMI - ITALIJA poveke kapaciteti / na lage...


1 €
или предлог цена
03 јун 13:24Masina za pernje Favorit

Se prodava ispravna pasina za perenje alista Favorit Prima


5.000 МКД
или предлог цена
03 јун 11:04pumpa za voda NOV

donesena od shvaicaria nova


225 €
или предлог цена
02 јун 16:52MOTORNA PILA STIHL 250 EKSTRA ORGINAL

PILATAE TOP EKSTRA SOSTOJBA


200 €
или предлог цена
02 јун 10:43Masini za sienje Bagat

Se prodavaat dve masini za sienje Bagat , komplet so eden sandak ,rab...


4.000 МКД
или предлог цена
01 јун 21:23Hilti hilta ingco

Rabotit, mnogu bavno vrtit, go prodavam za dellovi.


1.300 МКД
или предлог цена
01 јун 18:49Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам