Подкатегорија:
                   
124 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAKITA STRAFILICA ILTA UBODNA PILA BORMASINA HILTI

PRODAVAM STRAFILICA BORMASINA MAKITA I HILTI MADE IN JAPAN . MAK...


1.800 МКД
или предлог цена
Денес 11:05BOCA ZA HIDROFOR ZA VOZDUH

PRODAVAM POLOVNA ISPRAVNA BOCA DO 4 BAR. PRITISOK. BOCATA E TAA STO E...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:07  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM STRAFILICA BORMASINA MAKITA I HILTI MADE IN JAPAN

PRODAVAM STRAFILICA BORMASINA MAKITA I HILTI MADE IN JAPAN . MAK...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:31Boca za hirofor

Bocata e toa na slikaoze da se upltrebit i za kompresor, moze i zamena


188 МКД
или предлог цена
16 мај 15:35Boca za hidrofor za vozduh

Polovna boca za hidrofor istata moze i za vozduh za kompresor


1.800 МКД
или предлог цена
16 мај 15:26Hidrofor Sever / Pumpa za voda (Racna)

Hidrofor SEVER 220V / 1.45 kW - 4000 den. Vo ispravna sostojba. Rac...


4.000 МКД
или предлог цена
16 мај 14:45GASENA VAR

Gasena var na golemo i malo, cena polovna. Za povekje informaci na 0...


120 МКД
или предлог цена
14 мај 03:19Elektromotor elektro motor 2.2kw trofazen monofazen

Eden trofazen eden monofazen moze i zamena


130 €
или предлог цена
12 мај 12:06РАЛО, ПЛУГ,ТРКАЛА ЗА МОТОКУЛТИВАТОР RALO PLUG MOTOKULTIVATOR

Prodavam ralo,plug i trkala za motokultivator. Cena 1800 denari za si...


1.800 МКД
или предлог цена
12 мај 11:59Elektromotor elektro motor trofazen/monofazen

Ispravna sostojba moze i zamena


2.500 МКД
или предлог цена
12 мај 07:27Elektro motor elektromotor sever 1,5kw

Vo odlicna sostojba ima i kocnica Pogoden za Cirkular mlin i drugo 1....


140 €
или предлог цена
12 мај 07:14Elektromotor elektro motor so reduktor

Prodavat elektromotor so reduktor imam i drugi elektro motori moze i ...


110 €
или предлог цена
12 мај 07:10Skala aluminiumska 145 cm

Prodavam skala aluminumska malku koristena sluzi za domasni potrebi


1.000 МКД
или предлог цена
11 мај 21:35Elektromotor sever 1.5kw monofazen

Vo odlicna sostojba 1,5 kw 2890 obrt Ima i kocnica. Moze i zamena daj...


140 €
или предлог цена
11 мај 10:28Masina za luk sobiranje

Se prodava masina za luk sobiranje nova


1.600 €
или предлог цена
10 мај 22:12Ултразвучен уред за бркање штетници глувци лебарки комарци

Повеќе информации на линкот: https://www.united-electronics.gr/pr...


300 МКД
или предлог цена
10 мај 19:17PRODAVAM PLASTICENI KANISTRI OD 1000 LITRI

PRODAVAM POLOVNI KANISTRI ZA VODA OD 1000 LITRI


1 МКД
или предлог цена
06 мај 14:52Kabel debel za zavaruvanje CO2

Dolzina 3.5M Cena fiksna 1000 mkd


900 МКД
или предлог цена
06 мај 11:42PUMPA ZA VODA VISOKO KVALITETNA

PRODAVAM PUMPA ZA VODA SO JACINA NA MOTOR 720W - EDNA KONJ...


3.500 МКД
или предлог цена
06 мај 11:22Пушница за димење месо

Уред за пушење месо


По Договор
или предлог цена
02 мај 17:51Remenica Fiberna

Se prodava nova fiberna remenica so dva kanali. Nadvoresniot diametar...


111.111.111 €
или предлог цена
02 мај 14:35Elektromotor monofazen zamena

Ispraven isfarban moze zamena


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
01 мај 17:38Gradezna digalka dizalica

Gradezna digalka za gragjevina. So mnogu dobar motor monofazen 2.2kw....


250 €
или предлог цена
01 мај 17:36Elektro motor za mesalka mesalica za beton

Poloven vo odlicna sostojba


2.500 МКД
или предлог цена
01 мај 17:35Reduktor

Reduktorot odlicen ,moze i zamena


60 €
или предлог цена
01 мај 17:35Elektromotor 2.2 kw monofazen

Elektromotor 2,2kw monofazen ,imam i trofazen 2.2,moze i zamena cena ...


130 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
140 €
01 мај 17:34Boca za kompresor 50 lit.

Vo odlicna sostojba


1.500 МКД
или предлог цена
01 мај 14:50prodavam nov pribor za lemenje

prodavam nov pribor za lemenje kontakt aleksandra 077 823 129


2.000 МКД
или предлог цена
01 мај 13:06Glava za kompresor

Polovna ne znam vo kakva sostojba e i jas go imam zemeno so kompenzac...


1.600 МКД
или предлог цена
29 апр 19:22Se prodavaat karburatori za STIHL Ms180 Ms170

Delovi za STIHL Tel 075307554


По Договор
или предлог цена
29 апр 08:36Prodavam alati,aparati i prikolka

Poveke info na telefon


100 €
или предлог цена
20 апр 20:44Maxpuls Pumpa za fontana 58w

Maxpuls pumpa za fontana 58wati 12 meseci garancija


1.950 МКД
или предлог цена
20 апр 09:01Nozici za sisanje ovci

Dva para nozici ispravni


250 МКД
или предлог цена
19 апр 13:27Sito sita za mlin

Dve sita odlicni


400 МКД
или предлог цена
19 апр 12:58Lanec Pila Svecica Motorna Husvarna Husqvarna

Se prodavaat 7000 lanca i 6500 svecici. Novi vo paket. Original 100% ...


1 €
или предлог цена
18 апр 22:14Komanda racka za vozduh

Komandata e za kontroliranje levo desno za masina sto turkat klip ili...


1.500 МКД
или предлог цена
15 апр 21:18Ups

Ne pali vnatre ima dve baterii


1.000 МКД
или предлог цена
14 апр 15:20Brusna hartija lenta (smirgla)

Brusna hartija rolna granulacija 40" dolzina 17.4 m sir...


13.000 МКД
или предлог цена
14 апр 10:04Stolna brusalica

Vo odlicna sostojba moze i zamena za nesto drugo normalno ako mi odgo...


3.000 МКД
или предлог цена
02 апр 16:04Inverter-invertor od 12v na 220v od 500w-3000w - novi.

Invertorite(gi imam so moknost od 500w pa do 3000w-GI IMAM SITE MODEL...


По Договор
или предлог цена
01 апр 10:58Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам