Цела Македонија
                   
944 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

180ден/м2 рефус мермер во разни бои

200м2 квалитетен мермер во разни бои за дворови, огради, скали, фасад...


180 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

04 окт 13:00Промовирано

Се продаваат половни ќерамиди 1500 броја!

Половни Ќерамиди 1500 броја! Цена: 11 денари


11 МКД
или предлог цена
05 дек 21:40Промовирано

Евтини окапници за надворесни прозори од гранит

Окапници од природен гранит за надворешна страна на прозорите а може...


300 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

Вчера 11:06Промовирано

prevoz na shut pesok tampon 077622991

077622991 tamponiranje so valjak iskop transport skele pesok sut...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

05 дек 12:12KOVANO ZELEZO ALUMINSKI OGRADI TENDI KAPII SKALI 'SASKO-GIS'

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI PROFES...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

05 дек 11:29sahta za vodomer

betonska sahta za vodomer propisana od vodovod CENA PO DOGOVOR m...


111 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

05 дек 10:53SEPTICKI JAMI

BETONSKI SEPTICKI JAMI VO RAZLICNI DIMENZII ..... KOMORNI PRELIVNI JA...


111.111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

05 дек 10:53Iskop za temeli podrumi jami odvod dovod

Iskop i postavuvsnje na septicki jami Betonski sahti za vodomer Be...


1.111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

05 дек 10:53Jama septicka

Izrabotka na septicki jami komplet so iskop Prelivni poveke komorni


1.111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

05 дек 10:53Podni i zidni plocki - 1 klasa

podna 33x33 cm 350 den 8 metri kvadratni ostanato Kolicinite se...


350 МКД
или предлог цена
05 дек 10:37Borduri za kujna i wc

Plocki/Borduri za kujna ili WC. 10 denari parce Kolicinite se ogran...


10 МКД
или предлог цена
05 дек 10:37Plocki prva klasa zidni i podni

Plocki prva klasa za vnatre zidni i podni. Prva klasa plocki Dime...


350 МКД
или предлог цена
05 дек 10:37Ќерамиди , keramidi

Се продаваат половни ќерамиди во добра состојба . Цена 10 ден , за по...


10 МКД
или предлог цена
05 дек 08:54ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDI RESETKI TROSEDI"SASKO-GIS'

STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI L...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

05 дек 07:35Ископ, рамнење, набивање, продажба на цевки плас. и бет.

Ископ,рамнење,набивање ,сечење на асфалт продажба и монтажа на водово...


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Градежни материјали

04 дек 23:123D fototapeti posteri 3Д фототапети постери на големо и мало

Дело Декор Трејд Скопје е увозник на фототапети од Европско производс...


2 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

04 дек 23:03Prodazba na 3D tapeti na golemo i malo ( тапети )

Дело Декор Трејд Скопје е увозник на тапети од Француско производство...


2 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

04 дек 23:03паркет продавам

Продавам паркет со димензии 400 х 40 мм, добро сочуван


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

04 дек 21:08Снегобран за ќерамиди - Snegobran Snegobrani Снегобрани Снег

Снегобранот на вашата куќа служи за да го запира лизгањето на снегот ...


40 МКД
или предлог цена
04 дек 20:39Dekorativen Japonski zid

Продаваме и вградуваме декоративен Јапонски малтер со исклучителна ес...


9 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

04 дек 20:39Природен Декоративен Камен "ДЕКОР КОЦЕВИ"

Природен камен: ДЕКОР КОЦЕВИ тел: 070575212 1. Во пр...


1.500 МКД
или предлог цена
04 дек 19:54Se prodava balkonska ograda

Dimenzii: 3.65 sirina x 0.9 visina


2.000 МКД
или предлог цена
04 дек 19:44Kanalizaciska cevka fi200/2m

Kanalizaciska cevka fi200, dolzina 2m, portokalova


1.300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

04 дек 18:14Prodavam masinka za steganje oplati I stegi metslni

Prodavam 3 masinki za steganje na oplati Edna 1.200 denari Stegi met...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

04 дек 18:08Се продава арматурна мрежа

Се продава арматурна мрежа 8 димензии 6х12 грчко производство од дојр...


По Договор
или предлог цена
04 дек 18:05Dekorativen kamen

Se prodava dekorativen priroden kamen racno klesan ostanato 17 m2


350 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Градежни материјали

04 дек 17:27OSB EGGER I VODOOTPORNA IVERKA

OSB 9mm 1.22x2.44 890den OSB 11mm 1.22x2.44 980den OSB 15mm 1.2...


890 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

04 дек 16:50Daski gredi graga

Se prodava graga na golemo i malo


230 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

04 дек 16:50STIROPOR

GOLEMA AKCIJA vazi za komplet materijal nad 80m2 ...


180 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

04 дек 16:50Paleti

Otkupuvam paleti po najdobri ceni vo gradot. Evro bela 400 den Evro t...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

04 дек 16:11Sindra Pokrivna

Pokrivna Sindra. Avstriski proizvod, kolicina 70m2. Nova, neotpakuva...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

04 дек 15:54Dve talpi

Prodavam dve talpi kupeni pred 2 godini za skele ednas upotrebeni 400...


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
04 дек 13:41Ќерамиди

Се продаваат 200 парчиња ќерамиди, цена за парче 8 денари.


По Договор
или предлог цена
04 дек 13:39GOTOV BETON

Продажба и транспорт на готов бетон со и без пумпа.


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градежни материјали

04 дек 12:26UKRASEN KAMEN - VESTACKA BUNJA

,РАСПРОДАЖБА,,ПРОДАВАМ ВЕШТАЧКИ КАМЕН,,(вештачка буња) КОЈ МОЖЕ ДА СЕ...


7 €
или предлог цена
04 дек 10:52KAMEN DEKORATIVEN

PREKRASEN DEKORATIVEN KAMEN ZA UREDUVANJE NA VAS STANBEN I DELOVEN PR...


1.100 МКД
или предлог цена
04 дек 09:10Prodavam ploca od furniran medijapan

Prodavam ploca Furniran medijapan. Kantiran. Dimenzii 170 x 220cm...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

04 дек 08:47Geramidi - Ѓерамиди - Герамиди

Се продаваат 420парчина герамиди, здрави Телефон за контакт - 070 59...


17 МКД
или предлог цена
04 дек 08:30Монтажа на олуци,ветар лајсни симс и сце поврзано со лим

Монтажа и изведба на лумени кровови,окуци ветар лајсни и било што со ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

03 дек 20:08PREVOZ NA DOBRA ZEMJA , PESOK , TAMPON.

PREVOZ NA DOBRA ZEMJA , PESOK , TAMPON , RIZLA ZA BEKATON. Iskop so ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Градежни материјали

03 дек 16:57Prodavam keramidi prva klasa CENA EKSTRA!!!

Prodavam keramidi prva klasa CENA EKSTRA!!! Keramidite se prva klasa...


10 МКД
или предлог цена
- 63 % Попуст
27 МКД
Карпош / Скопје

Градежни материјали

03 дек 14:06Продавам цевки за соларни колектори за топла вода

Продавам користени 60 цевки за соларни колектори за топла вода. Со...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

03 дек 13:46Nadgrobni ploski za spomenici

Nadgrobni ploski za sliki porcelanski podlogi za sliki za nadgrobni ...


60 МКД
или предлог цена
03 дек 12:52Страна 2 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам