Цела Македонија
                   
986 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdavat skele,hiltovi,podupiraci / Jepen me qera skele..

Se izdavat skele, hiltovi, podupiraci i drugi gradezni raboti donesen...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:24KAMEN DEKORATIVEN

PREKRASEN DEKORATIVEN KAMEN ZA UREDUVANJE NA VAS STANBEN I DELOVEN PR...


1.100 МКД
или предлог цена
Денес 16:49Pocinkuvan plex za oluci

Prodavam dve tabli plex (Lim )za oluci ili druga namena dimenzii 1.2m...


1 €
или предлог цена
Денес 16:07Природен Декоративен Камен "ДЕКОР КОЦЕВИ"

Природен камен: ДЕКОР КОЦЕВИ тел: 070575212 1. Во пр...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 15:21Bekaton

Se prodava 6 ka 6 eur 6 ka 8 eur crven crn 8ca 7 eur


6 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

Денес 15:18STIROPOR

GOLEMA AKCIJA vazi za komplet materijal nad 80m2 ...


185 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

Денес 15:18Ќерамиди , keramidi

Се продаваат половни ќерамиди во добра состојба . Цена 10 ден , за по...


10 МКД
или предлог цена
Денес 15:00INOX ODZACI (ROSTFRAJ) ROSTER STRUMICA

Prodazba i montaza na odzaci * izoliran dvoen debeloziden inox koj...


1 €
или предлог цена
Денес 14:36Dekorativen Japonski zid

Продаваме и вградуваме декоративен Јапонски малтер со исклучителна ес...


9 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Денес 13:50Буре,Германско, 200 литри (стандард). 1500 денари за едно

- Бурето е одлично , без мириси , чисто од внатре итн. - Од Германс...


1.300 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градежни материјали

Денес 13:48PVC LAJSNA za VINFLEKS POD .

-Se prodava pvc lenta-LAJSNA za vinfleks pod. -lajsnata e nekoristen...


40 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градежни материјали

Денес 13:47PARKSIDE Svajc Aparat so Zica Nov

Nov Svajc Aparat Parkside Vidi Sliki


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
250 €
Денес 13:00Workzone spitz Hamer 1500W

Spitz Hamer poloven 1500W


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
120 €
Денес 13:00Poloven plastificiran lim

Se prodava lim 20 parcinja so dimenzija 5 i 6x1.1m nad 100m2. Se prod...


15.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
20.000 МКД
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

Денес 12:54Пилана за производство и изработка на дрвен материал

Пилана за производство и изработка на дрвен материал Производи:греда,...


1 €
или предлог цена
Денес 11:39pesok tampon zemja sut

pesok droben kamen zemja humus do 2 kubika


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Денес 11:27Ѓерамиди поволно

Се продаваат половно ѓерамиди сортирани по типови на палети


2 МКД
или предлог цена
Денес 10:4710 kalupi za ukrasni szolbovi

Prodavam 10 kalupi za ograda, za terasi I sl, komplet so se strafovi....


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:39Dve talpi

Prodavam dve talpi kupeni pred 2 godini za skele ednas upotrebeni 400...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:26Nastresnica tenda podmetaci

Se prodavaat metalni ganc novi neupotrebeni podmetaci za gredi za nas...


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

Денес 08:30Се продаваат половни ќерамиди

Половни ќерамиди, добро сочувани, видете слики


10 МКД
или предлог цена
Денес 08:26Цементни плочи ЦЕМЕНТЕКС

Цементни плочи 120х240цм, 10мм дебелина, за надворешна и внатрешна уп...


2.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Денес 08:25Стиропор, лепаци за стиропор, абриб, итонг

Се продава градежен материјал останат од градба на куќа: стиропор 3цм...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Градежни материјали

Денес 08:24STAKLENI OGRADI TUS KABINI ALUMINSKI OGRADI 'SASKO-GIS'

TUS KABINI STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALN...


35 €
или предлог цена
Денес 08:24STAKLENI OGRADI TUS KABINI ALUMINSKI OGRADI 'SASKO-GIS'

TUS KABINI STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALN...


35 €
или предлог цена
Денес 08:23PROZORI I VRATA SO TERMOPAN STAKLA

Prozorci 140 na 140 3 kom 2 000 den ...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:38Kupuvam polovni daski

Kupuvam 200kom polovni daski dolzina 2m x 10cm sirina . Dajte ponuda ...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Градежни материјали

Денес 07:00Инокс оџак со изолација - Odzak od Inoks rosfajt rosvajt

Производство и монтажа на квалитетни и безбедни оџаци, изработени цел...


55 €
или предлог цена
Вчера 21:45Снегобран за ќерамиди - Snegobran Snegobrani Снегобрани Снег

Снегобранот на вашата куќа служи за да го запира лизгањето на снегот ...


40 МКД
или предлог цена
Вчера 21:44НОВИ - Инокс оџак со изолација - Inoks odzak rosvajt inox

Производство и монтажа на квалитетни и безбедни оџаци, изработени цел...


54 €
или предлог цена
Вчера 21:42Kamen Kamenja

Se prodava kamen za cidanje ili za polnetica. Moze za zamena ...ponud...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:28Priroden kamen 40 m2 debelina 3 cm

Priroden kamen Debelina 3 cm Vkupno na zaliha ima 40 metri kvadra...


6 €
или предлог цена
Вчера 17:16Електричен кабел 4 х 6 мм2

Електричен кабел, должина 13,4 м, пресекот е 4х6 мм2, кабелот е непов...


2.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 14:26DEKORATIVEN KAMEN

SE PRODAVA DEKORATIVEN KAMEN POGODEN ZA ZA UREDUVANJ NA VASIOT STAMBE...


1.100 МКД
или предлог цена
Вчера 14:08Se bara majstor za krov na zgrada

Se bara majstor za sanacija za del na krov od zgrada po moznost za ra...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Вчера 12:59METALNI RESETKI ZA KROV

- PRODAVAM METALNI RESETSKI ZA KROVNA KONSTRUKCIJA - DOLZINA 20 m ...


850 €
или предлог цена
Вчера 11:46Keramidi, керамиди

Se prodavaat polovni keramidi okolu 1200


10 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Градежни материјали

Вчера 11:38STIROPOR GRADEZEN MASIVEN 15CM NA 100CM NA 30CM

Prodavam stiropor gradezen masiven edna ploca e 0.3 kvadrati 15cm deb...


200 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
400 €
Бутел / Скопје

Градежни материјали

Вчера 10:29Kamen

Se prodava kamen so dimenIi Sirina 22cm Visina 35 cm Dolzina 165 cm


1 €
или предлог цена
Вчера 08:10dekorativen kamen INOVARTE

INOVARTE se zanimava so proizvodstvo i prodazba na dekorativen kamen...


25 €
или предлог цена
Вчера 08:02Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам