Цела Македонија
                   
2995 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Suzuki k6 600

Suzuki k6 600 registriran pred eden mesec smeneto lanec zvezdi semeri...


4.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

19 јун 23:11Промовирано

Kawasaki zx9r fabrika

Motorot e vo odlicna sostojba kakov od fabrika smeneto ulje filter la...


2.400 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.500 €
Вчера 13:40Промовирано

Yamaha XJ 600 Diversion S 2015

Kako nova, registrirana do 11. 2022 so pominati 23000 km


6.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 08:25Промовирано

CFMOTO 300SR **НОВО** 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА!!!

300SR SportRacing...иницијалите во името доста за тоа кажуваат. Тр...


4.690 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 12:19Kymco K-XCT 300i

Servisiran Registriran Vo odlicna sostojba.


2.700 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 12:11Regal Raptor 125cc

Proizveden 2009, prva registracija 2012. Vo odlicna sostojba servisir...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:01Mondial zs 180cc

Mondial 180 cc 2018 godina 5...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 11:55Honda Cbr1000rr top!!! Bez zameni!!

Motorot e vo top sostojba servisiran totalno pred 800km prednica sime...


7.000 €
или предлог цена
Денес 11:54Yamaha yzf 250

Yamaha yz250f....2012god....Top sup sostojba ,bez vlozuvanja....Mozna...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:54125 atv mn malku vozen

So dukumenti malku vozeno nov akomulator poveke info samo na brojot ...


640 €
или предлог цена
Денес 11:50Custom Truva 250 cc

Se prodava Truva 250 cc custom. Novi gumi (Dunlop), nov akumulator (E...


800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 11:42Potpolno novi kozni moto farmerki AURES

Prodavam novi kozni farmerki Aures !Pantolanite se golemina 52


2.500 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
3.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 11:31Prodavam skuter herk 150cc

Skuterot e so realni kilometri i e kupen od salno (prv gazda) za pove...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 11:27Prodavam motor YAMAHA ( cel ili vo delovi)

Prodavam motor YAMAHA cel ili vo delovi. Motorot e padnat i ima oste...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 11:18YAMAHA XSR 900

Se prodava Yamaha XSR 900, 2016 godina so pominati 10000km. Motorot e...


8.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 11:13CFMOTO 300NK **НОВО** 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА!!!

300NK Напредок во сите насоки! Моделите со помала кубикажа сега се...


4.290 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 11:11UTV CFMOTO UFORCE 600 EPS **НОВО** ПЛАЌАЊЕ ДО 48 РАТИ!!!

UFORCE 600 EPS (T3b) Потполно новоразвиена верзија на популарниот ...


11.890 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 11:09ATV CFMOTO CFORCE 1000XC **НОВО** ПЛАЌАЊЕ ДО 48 РАТИ!!!

CFORCE 1000XC (T3b) Возило за вистински љубители на возбудливи ава...


12.690 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 11:09CFMOTO 650MT **НОВО** 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА!!!

650MT Најпродаваниот CFMOTO моторцикл во светот! Сакате да премин...


6.790 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 11:09ATV CFMOTO CFORCE 450L **НОВО** ПЛАЌАЊЕ ДО 48 РАТИ!!!

CFORCE 450L (T3b) Компактно, цврсто и безбедно возило CFORCE 450L,...


6.290 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 11:09CFMOTO 800MT Touring **НОВО** 5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА!!!

800MT Touring Новиот 800МТ е насочен да ги исполни очекувањата и н...


11.790 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 11:09ATV CFMOTO CFORCE 625 Touring **НОВО** ПЛАЌАЊЕ ДО 48 РАТИ!!!

CFORCE 625 Touring (T3b) Најбараниот модел на АТВ, не само во Маке...


8.290 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 11:09Honda CBR 125R-2014godina

Se prodava Honda CBR 125R,2014 godina,registriran,motorot e kako nov ...


2.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 11:08Aprilia Scarabeo 150cc

Aprilia Scarabeo 150 cc vodeno ladadenje rotax masina motorot e vo o...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 11:06Hamachi Dake R2

Prodavam Hamachi Dake R2 250cc, 26ks, 6brzini. Registriran e do Maj...


1.400 €
или предлог цена
Денес 10:51Honda Transalp XL 700 V

Motorot e vo perfektna sostojba Registriran i servisiran, spremen za...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 10:49Piaggio beverly 350 ST

Motorot e vo izvonredna sostojba Nov kais piaggio Novi rollni Ulj...


3.550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 10:22SYM 200cc 2018 extra cena

Motorot e vo top sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme ima napraven...


1.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 10:08Atv Arctic Cat Thundercat 1000 EFI

Se prodava motor so 4 trkala Atv Arctic Cat Thundercat. 1000 kubici s...


1 €
или предлог цена
Денес 10:03Kawasaki ER6N

2009 god , 21000 km, registriran, novi gumi


3.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.400 €
Денес 10:02Kawasaki ER6N

Registriran cela godina


3.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.100 €
Денес 10:02Generic KSR 50cc 2017 kako nov

Skuterot e kako nov vo odlicna sostojba bez nikakvi zabeleski. Ekonom...


850 €
или предлог цена
Денес 10:00Suzuki Rm450z

Motorot e vo odlicna sostojba Poveke info na tel. 075610277


3.500 €
или предлог цена
Денес 09:57Se prodava skuter 125cc

Prodavam skuter 125 kubika kupen 2009 godina so pominati 12 000 km.Od...


500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
520 €
Денес 09:53Skygo 150cc registriran

Se prodava skuter skygo 150cc so 13,500km. Registriran i osiguran do ...


450 €
или предлог цена
Денес 09:48Aprilija 125

Aprilija kros 125


3 €
или предлог цена
Денес 09:43Skutrer 2006 125

Registriran do 04 2023


699 €
или предлог цена
Денес 09:36HAMACHI 250 CC

Motorot e fabrika.


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Мотори (над 50 cc)

Денес 09:32GILERA NEXUS 125

Odlicna sostojba max socuvana napraven servis i registriran


2.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 09:30KAWASAKI VERSYS VERSUS 650CC 2007 GOD..KAKO NOV..

KAKO NOV PROMENETI KOCIONI PLOCKI PROMENET SINDZIR SO ZVEZDI LED S...


4.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.350 €
Денес 09:30KAWASAKI VERSYS VERSUS 650CC 2007 GOD..EKSTRA..

Gumi skoro novi Nov akumulator Ne farban Ne e pajdzan Dobra sosto...


3.950 €
или предлог цена
Денес 09:30aprilia rsv4

2020god.6000km.pod garancija..registriran i zelen karton....10.000€.....


10.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 09:25Aprilia Atlantic 500cc

Motorot e vo odlična sostojba Servis napraven 2004 godina Cenata n...


126.000 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
128.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 09:22Страна 1 од 75

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам