Кавадарци
                   
1129 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Peugeot 308sw 1.6hdi 109ks TOP SOSTOJBA

Peugeot 308 SW 1.6hdi 80kw 109ps Kilometri:190.000 menuvac: race...


4 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.600 €
Кавадарци

Автомобили

03 авг 10:00Промовирано

Ford Fokus 070892943

Vo odlicna sostojba Mal servis Golem servis So 4 novi zimski gumi


3.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

28 јул 20:42Промовирано

Volkswagen Touareg 2012 V6 3.0

Se prodava Volkswagen Touareg 2012 3.0 V6 TDI 245ks / 180kw 233.300...


19.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

24 јул 20:04Промовирано

TOYOTA COROLLA 1.3

Се продава TOYOTA COROLLA во одлична состојба, регистрирана до 04.202...


1.050 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 авг 17:08MERCEDES C 220 CDI COUPE AVTOMATIK

Mercedes c220 cdi coupe 2002 god avtomatik menuvac odlicen ,tempomat ...


3.200 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.400 €
Кавадарци

Автомобили

05 авг 16:30Ekstra cena za kes

Kontakt 070629559 070629559 070629559


123 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 авг 16:25BMW 530d Xdrive registriran na BG tablicki

Се продава автомобил BMW модел 530d Xdrive во одлична состојба, регис...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 авг 15:51PRODAVAM FORD C MAX 2008 GODINA!

Prodavam.Ford C Max 2008 godina. 1.6TDCI od oprema poseduva se sto ...


3.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 авг 14:29Seat Leon 1.6TDI 2013GOD

Seat Leon 1.6TDI 2013 godina Odlicna sostojba Motor, menjac, turbina...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 авг 12:02Vw Passat B6 2.0 tdi 8v BMP Motor

Passat Karavan 2.0 tdi 8 Ventiliski motor 2006 godina 6 Brzini So ...


5.200 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Автомобили

05 авг 11:53MERCEDES B 200 CDI 2008 GOD

MERCEDES B 200 2008 GOD 250 000 KM AVTOMATSKA KLIMA ALUMINIUMSKI ...


5.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 авг 11:18VOLVO S 40 2.0 DIESEL

VOLVO S 40 2.0 DIZEL GOD 2004 AVTOMATSKA KLIMA CD TEMPOMAT SIST...


3.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 авг 11:17FORD MONDEO 2002 GOD

FORD MONDEO TDCI GHIA 2002 GOD AVOTMATSKA KLIMA ALUMINIUMSKI BANDA...


2.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 авг 11:17Vw golf 3 Moze i zamena

Prodavam Vw golf 3 96 god 1.8 benzin plin so A-Test registriran uste ...


1.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.250 €
Кавадарци

Автомобили

05 авг 09:57OPEL ASTRA 1.7 CDTI 05 FULL SERVISIRANA

SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.7 CDTI 74KW PROIZVEDENA 2005 GOD SO FULL OPRE...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 авг 08:18OPEL AGILA 1.3 multijet 2009 god FULL

SE PRODAVA OPEL AGILA PROIZVEDENA 2009 GOD 1.3 multijet 55 KW SO FULL...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 авг 08:18OPEL ASTRA 1.7 CDTI 06 GOD SW FULL

SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.7 CDTI PROIZVEDENA 2006 GOD 74 KW SO FULL OPR...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 авг 08:18Mercedes E350 4matik 4x4 moze zamena

Se prodava mercedes E350 cdi 4x4 2010 godina odlicno socuvan 2 kluca ...


111 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 авг 08:13Peugeot 407

Se prodava Peugeot 407 2007god euro 4 2.2 hdi 125kw Registrirana do 0...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 авг 08:07Mondeo 2.0 plin atest. Full klimatronik

Mondeoto e maksimalno zacivano, Bez gram korozija. Kupeno vo Mida so ...


4.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.150 €
Кавадарци

Автомобили

05 авг 07:54Bmw e90 320d 163ks

✅Start stop sistem ✅Navigacija ✅Greaci na sedista ✅Komandi na vola...


6.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

05 авг 01:18GOLF 4 DELOVI SHEPA

PRODAVAM SHEPA ZADNA DESNA ZA GOLF 4. SHEPATA E ORGINAL FABRICHKA SME...


1.900 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

04 авг 20:04BMW 318D

Maksimalno zacuvano full oprema Novi gumi mishelin letni i novi zim...


9.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.500 €
Кавадарци

Автомобили

04 авг 18:46Mercedes E250 CDI Coupe BlueEFFICIENCY

Модел:MERCEDES BENZ E250 CDI COUPE BLUEEFFICIENCY EURO5 Год:2010 Год...


13.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
13.700 €
Кавадарци

Автомобили

04 авг 17:34Opel zafira 1.6 85 kw 2009 god

Opel zafira na bg tablici vo ekstra sostojba moze i zamena za avtomob...


3 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

04 авг 12:35Mercedes 450 SE

Mercedes 450 SE V8


10.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

04 авг 12:23Seat

HITNO! Se prodavaa Seat Ibiza Cupra 2009 godina 1.9tdi 77kw 105ks reg...


4.600 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
5.500 €
Кавадарци

Автомобили

04 авг 12:05Golf 4 19 dizel 2001go

Registriran do 05 2023god, so zelen karton celosno servisiran golem s...


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

04 авг 08:07Mercedes C-200 Avangard

Prodavam Mercedes C-200 Avangard donesen pred 3 meseci od Germanija k...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.800 €
Кавадарци

Автомобили

04 авг 07:39Citroen c4 2.0hdi exclusive

Citroen c4 2.0 hdi Full oprema Greaci sedista ,tempomat,parking s...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

04 авг 07:30Peugeot 207 1.6 hdi 2006

Registrirano cela god Novi gumi Kompleten servis pred 2.000km E...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

04 авг 07:30VW CADDY 1.9

Se prodava kedi vo odlica sostoja napraven golem i mal servis ne udir...


5.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

03 авг 22:39Opel Corsa D 1.2 Benzinec

Opel Corsa 1.2 benzin so klima vo odlicna sostojba redovno servisiran...


3.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

03 авг 18:50A140 BENZIN PLIN ATEST REG DO 11 MESEC

1200 EU ISPRAVNO PALI VOZI 070599769 076402055


1.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

03 авг 17:19RENAULT ESPACE BENZIN PLIN ATEST 1500 EU

070599769 076402055 ISPRAVNO PALI VOZI REGISTRIRANO 7 SEDISTA


1.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

03 авг 17:19PATNICKO SO 2 KLIZACI VRATI REGISTRIRANO

070599769 076402055 SEDISTA 50 EU PARCE KOZENI ZA VITO TOP SOSTOJB...


6.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

03 авг 17:19VITO 2004 GOD BG TABLI MOZE I NA DELOVI I NA MK TABLI

070599769 076402055 ISPRAVNO REGISTRIRANO


3.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

03 авг 17:19RENAULT LAGUNA 750 EU POMINATA REG ISPRAVNO

070599769 076402055 ISPRAVNO


750 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

03 авг 17:18FORD MONDEO

070599769 076402055 NA DELOVI 🔩🛠️🔧 REGISTRIRANA DO 8MI MESEC BE...


89 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

03 авг 17:18A6 1 9 DIZEL QUATTRO 4X4

070599769 076402055 ISPRAVNO ZACUVANA NADVORESNO I VNATRESNO 2500 ...


2.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

03 авг 17:18Opel insignia

Kolata e vo odlicna sostojbe Registrirana Realni kilometri Top n...


6.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

03 авг 16:35Prodavam Opel Ascona 1.6 na plin

Prodavam Opel Ascona 1.6 na plin Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

03 авг 14:11Peugeot 308sw 1.6hdi 109ks TOP SOSTOJBA

Peugeot 308 SW 1.6hdi 80kw 109ps Kilometri:190.000 menuvac: race...


4 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.600 €
Кавадарци

Автомобили

03 авг 10:00Страна 4 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам